EN|RU|UK
  3041  1

 ЮЩЕНКО – 57%, ЯНУКОВИЧ – 39% : РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ!

Політики не завжди люблять оперувати цифрами. Для них значно легше намалювати велику перспективу з повітря, аніж підкласти під неї статистичне підґрунтя. Щоправда, коли торкається виборів, битва відбувавється за 0,01%.

На минулих виборах Президента кандидати ішли, як кажуть, ніздря в ніздрю – у першому турі Ющенко випередив Януковича на 180 тисяч голосів. У другому – вже Янкович „виграв” на 900 тисяч. І нарешті у третьому Ющенко знову вийшов уперед, але вже більш ніж на 2 млн.200 тисяч.

Тоді ці цифри викликали багато суперечок. Сьогодні, коли кількість виборців офіційно зменшилася вже на 1 млн. 360 тисяч голосів, виникає просте питання – а які ж реальні результати президентських виборів?

Хтось говорить, що цього не дізнаємось ніколи. Натомість, достатньо просто порахувати. Оперуватимемо цифрами третього туру.

Офіційна кількість виборців в Україні – 36,3 мільйони осіб. Це за останніми даними ЦВК після того, як відняли 1,3 млн. „мертвих душ”. У президентських виборах (третій тур) взяли участь всього 77% українців, тобто 29 млн. Далі – починаємо рахувати.

Як свідчить Держкомстат, населення України за минулий рік скоротилося на 360 тисяч чоловік. Тобто, все одно залишається лишній мільйон. Як мінімум... Бо, скоріше за все, кількість „мертвих душ” зросте ще на пів мільйони.

Отже, від 29 віднімаємо 1,5 і отримуємо 27,5. Вже тільки одне це автоматично додає Ющенку 5% голосів! І значить результати мали бути, як мінімум, 57% за Ющенка, 39% за Януковича. (Тоді, нагадаємо, порахували так – Ющенко – 51,99%; Янукович – 44,20%).

Тут би слід, згадати голосування в тюрмах (більше 200 тисяч голосів), на дому... До речі, Янукович заявляв про мільйони своїх виборців, котрі не змогли проголосувати на дому. Нині, голова ЦВК Давидович прогнозує, що на парламентських виборах таких людей буде близько 500 тисяч. Куди ділись мільйони?

Звичайно, можна звинуватив абсурдності і заангажованості такого підходу, згадати, принаймні, заробітчан у Західній Україні. Але ж на третьому турі „регіоналів”, що контролювали хід голосування на Заході було стільки, що про масові фальсифікації там говорити не доводиться.

Нині, Партія Регіонів не може і близько похвалитися такою „народною підтримкою”. Навіть, якщо сумувати відсотки (причому, за такими „об’єктивними” рейтингами, де Вітренко дають 3,7%) всіх антипомаранчевих сил, котрі гіпотетично могли віддати реальний голос за Януковича, то ледь-ледь натягується 37-38%. Не більше. Причому, частина „Партії Регіонів” – 26-27%. Тож, 39% на президентських виборах, виглядають цілком реально.

  Комментировать
  Сортировать:
  в виде дерева
  по дате
  по имени пользователя
  по рейтингу
   
   
   
   
   
   вверх