EN|RU|UK
  2657  20

 "АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ". ЗВІЛЬНЕННЯ, НЕВИПЛАТИ, ТРАВМАТИЗМ .ВИДЕО

Один з українських металургійних гігантів «Арселорміттал Кривий Ріг» зазнав безпрецедентного скорочення співробітників.

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Про цей та інші кричущі факти порушення інвестиційних умов керівництвом підприємства заявив Михайло Соколов, член спеціальної комісії ВРУ з приватизації і народний депутат України. Після того, як у її складі відвідав підприємство із перевіркою 23 березня.


Цю інформацію, пояснює Михайло Соколов, як член спеціальної комісії отримав ще до офіційного візиту з перевіркою на підприємство. Володіла нею і комісія Фонду держмайна, яка перевіряла підприємство раніше. Але у своєму звіті її члени чомусь недоліків не позначили.

Профспілки стверджують, таке масштабне скорочення штату відбувалося аж ніяк не на «добровільній основі», як стверджує керівництво підприємства. Схема була такою: спершу людям створювали невигідні умови роботи, а потім пропонували звільнитися з великою вихідною допомогою.

Через такі скорочення одна людина, кажуть у профспілках, бува, працює за трьох. Люди роблять ночами та, звичайно, просто валяться з ніг.

Побільшало випадків травматизму та смерті на виробництві. При цьому, як свідчать розрахунки профспілок, зарплатню працівникам підіймати не квапляться. На сьогодні вона є майже вдвічі меншою за очікувану. За словами Михайла Соколова, антисоціальна політика теперішнього керівництва на чолі з генеральним директором Рінатом Старковим спрямована проти головного багатства країни - її населення.

Тому нардеп має намір ініціювати повторне засідання комісії або, якщо не вийде, звернутися до Президента.

Источник: NCTV
VEhrNGRrdzVRM2d3VEZoUmREbEhRVEJNUkZGelpFTXJNRmxNVVhWT1IwY3dURUk0TUVweVVtZE9RelF3VEV4UmRuUkhRVEJNTjFGMGRFZENNRmxNVVhOT1F6Y3dXWGc0TUVweVVtZE9RelF3VEV4UmRuUkROVWxPUTJjd1REZFJjM2M5UFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх