EN|RU|UK
  321  1

 ЧАТ-КОНФЕРЕНЦИЯ С РУКОВОДИТЕЛЕМ ГОСУДАРСТВЕННОГО УПРАЛЕНИЯ ДЕЛАМИ (ДУСЯ) ИГОРЕМ ТАРАСЮКОМ

Сподіваюся, що через три місяці, зважаючи на відкритість, яку ми проводимо, громадяни втратять інтерес до ДУС, бо все, що ми робимо, можна буде прочитати в інтернеті, газетах і державному бюджеті. І я знову стану непублічним політиком. :) Дякую за запитан

Вячеслав, , 19:56


Питання: Пане Ігорю, цікаво дізнатися, на якому авто Ви їздите, скільки у Вас коханок, який найдорожчий подарунок Ви отримали?

Відповідь: Про авто писали нижче, про коханок - їх просто немає, вони вимагають часу, якого також немає:). Найдорожчий подарунок - це те, що зробила мені моя дружина. Це моя донька!

Роман, 19:53


Питання: Чому ви пішли у владу?

Відповідь: Я не вважаю, що ДУС є владою. Ми не маємо конституційних повноважень, і тому називатися владою не можемо.

Вожатий, 19:52


Питання: Без надії сподіваюсь на відповідь. Хоча б не у чат, на е-мейл... Чи розумієте ви специфіку "Артеку", і те, що пані Гузар перетворює його на велетенський, красивий, але по наповненню дрімучо-провінційний "профспілковий" табір? І, якщо розберетеся у ситуації, чи збираєтесь Ви щось робити?

Відповідь: Думаю, пані Гузар не збирається перетворювати "Артек" на дрімучо-провінційний "профспілковий" табір.

Yegor, Paris, 19:51


Питання: Pane Igor.

Skajit bud laska, chi berete vi do svogo upravlinnya iuristiv-mijnarodnikiv, yaki vje otrimali vischu iuridichnu osviti na Ukraini (Iuridichna Academiya v Kharkovi), zaraz prohodyat stajuvannya zakordonom (2 roki u Francii) i skoro povernutsya na Ukrainu.

Dyakuiu.

Відповідь: Якщо юрист-міжнародник погодиться працювати за 2,5 тисяч гривень на місяць, я його із задоволенням візьму. Звертайтеся в ДУС.

я, 19:50


Питання: Де ви любите відпочивати?

Відповідь: Вдома:). На дивані.

Харитон, 19:50


Питання: Почему при назначении на эту должность Вас назвали на телеканале "Интер" непубличным политиком? Это действительно так?

Відповідь: Так. Я не був публічним політиком відносно того, що не представляв для суспільства інтерес, і зараз інтерес представляю як чиновник, що очолює ДУС.

Евген, 19:49


Питання: Вы знакомы с Жириновским?

Відповідь: Ні.:)

Евгений, 19:49


Питання: Ув.Игорь Григорьевич! Всем известно, что бывшая власть (не только бывший президент, но и чиновники рангом намного ниже) любили летать самолетами в областные центры чуть ли ни 250 км от столицы, не говоря о зарубежных вояжах. Если Вам необходимо будет побывать в городах Украины Вы будете летать единолично на самолете (как г. Зинченко) или как президент Грузии на обычных рейсовых самолетах?

Відповідь: Я люблю їздити автомобілем сам за кермом, і тому найменшу нагоду використовую, щоб покататися.

Андрей, 19:47


Питання: 1. Ваш авторитет в политике и бизнесе?
2. Вы всего достигли в бизнесе?

Відповідь: 1. У світовій політиці - Черчіль, бізнесі - Білл Гейтс.
2. Ні.


Алексей, 19:46


Питання: Вы бываете в инете? Какие сайты посещаете?

Відповідь: Буваю, коли є час.

я, 19:45


Питання: Чи збулася ваша головна мрія в житті?

Відповідь: Мрій багато, і якраз найголовніша невідома.

Петр Алексеенко, 19:44


Питання: Добрый вечер. В Одессе в плачевном состоянии находится Воронцовский Дворец (б.Дворец пионеров), расположенный в самом сердце города - Приморском бульваре. Ранее планировалось его отремонтировать за счет управделами президента и сделать там его резиденцию. Каковы планы на этот счет сейчас? Спасибо.


Відповідь: Це можна використовувати як пропозицію до громадської дискусії?

Геннадій, 19:43


Питання: Щодо "Любави" - де можна познайомитися з Вашими пропозиціями щодо викупу??? Якщо не секрет, яка сума бюджетних коштів буде спрямована на фінансування ДУС відповідно до бюджету-05??? Яка частка планується в наступному році? Чи було це відображено в бюджетній резолюції?

Відповідь: Щодо "Любави" - було проведено засідання загальних зборів ТОВ "Гран Чубинський", де ми запропонували іншим учасникам товариства відповідно до статуту викупити нашу частку, у випадку відмови наша частка буде виставлена на відкриті торги.

Бюджет ДУС на цей рік - близько 540 мільйонів гривень, в тому числі цільові програми по "Артеку" та інші капіталовкладення.

На наступний рік ми поки готуємо пропозиції і залежно від того, хто займатиметься реконструкцією Маріїнки, подаватимемо пропозиції.

я, 19:40


Питання: Яку роботу ви виконували під час революції?

Відповідь: Чергував ночами на Майдані і біля АП, залежно від того, куди направляв штаб:). Годували людей: ми поставили мангали і всі віце-президенти "Нашої Ряби" "відпрацьовували":).

Сашко, 19:38


Питання: Правда ли, что Вы лично со своего кармана выделили деньги на реконструкцию какого-то дворца?
Если да, то кто еще это сделал?

Відповідь: Не "какого-то дворца", а Батуринського. Це є палац гетьмана Розумовського. Але кошти я виділяв не тільки туди, але і на меморіал на вшанування пам'яті безвинно убитих українців, вирізаних Меншиковим після Полтавської битви.

Також на реконструкцію інших пам'ятників архітектури.

Евген, 19:37


Питання: Ваш распорядок дня?
Во сколько просыпаетесь?
Во сколько ложитесь?
Какую книгу читаете или последний раз прочитали?
Как относитесь к тому, что министр транспорта едет в Монако договариваться за бензин?
Как все-таки тезис Ющенко, что политика вне бизнеса? (у нас очень много политиков занимаются бизнесом)

Відповідь: 6-30 - підйом, 7-30 - виїзд на роботу, відбій - 24-00 або й пізніше.

Щодо книги - Геннадій Руденко "Енергія прогресу".

Щодо Монако - я думаю, що їздити можна куди завгодно, аби в Україні був дешевий бензин.

Щодо політики поза бізнесом - це потрібно робити і відділяти одне від іншого, але це не відбудеться в одну годину або тому, що ми просто так хочемо, це процес об'єктивний і достатньо довгий.

Юрий, 19:34


Питання: Несколько раз принимаю участие в подобных чатах, но ни разу не получал ответов.
Ответьте пожалуйста, почему курятина на переферии стоит гривни на 4 дешевле? И можно ли обуздать мелкобуржуазную страсть к повышению цен?

Відповідь: Ми підписали меморандум з урядом України, і все що стосується дилерської мережі "Нашої Ряби", то ціна фіксується 10 гривень за кілограм цілої курки плюс 10% дилерської надбавки.

Геннадій, 19:33


Питання: Про "прозорі і чесні" підходи, треба відмітити, досить туманно, тим більше, що бізнес, як Ви самі сказали, Вас навчив :-)

Між Києвом та Борисполем на трасі є ресторанний комплекс "Любава", який в свій час будував Дагаєв, чи є цей комплекс на балансі у ДУС, якщо так, то як Ви збираєтесь його вподальшому використовувати?


Відповідь: Він не є на балансі ДУС, власністю є президент-готель "Київський" і "Експоцентр України" (ці об'єкти в управління ДУС), і ми зараз запропонували всім бажаючим надати пропозиції щодо викупу нашої частки.

IgP, 19:30


Питання: Пане Ігоре!
Кроме этой конференции, что Вы еще собираетесь сделать для того, чтобы нам, налогоплательщикам и гражданам этой красивой и дружелюбной страны, стало легче контролировать то, как тратятся наши деньги?

Відповідь: Ми почали процес відкритості в повідомленні інформації про те, що майже всі гроші на відрядження президента витрачені. Всі програми ДУС будуть представлені і проходитимуть через процедуру бюджетних слухань, публікуватимуться, і ми будемо ці видатки вмотивовано захищати, і кожен знатиме, як витрачатимуться гроші через ДУС.

ага, 19:28


Питання: Як би оцінили суму збитків, завданих державі Бакаєм і Кучмою?

Відповідь: Є акт ревізії КРУ, в якому зазначена цифра 800 млн. грн. прямих збитків, нанесених зловживаннями у ДУС.

Andrey, 19:27


Питання: То, что сегодня происходит в "Артеке", после назначения туда новой команды управленцев, вызывает одну мысль - что в ДУСе большие пролемы с подбором профессионалов...
Нет кадров?

Відповідь: Я не вважаю, що людина, яка більше 10 років займається дітьми і працювала в системі сім'ї та молоді, є непрофесіоналом. Мова йде про нового керівника "Артеку". Занадто багато проблем, які накопичувалися десятиліттями, доводиться вирішувати в стислий термін.

"Артек", який ми прийняли, нагадував Потьомкінську дєрєвню, де стояли красиві будівлі, які не мали ні комунікацій, ні меблів, ні іншого, потрібного дітям.

На сьогодні ми запускаємо ці будівлі і діти будуть прийняті і матимуть належний комфорт і безпеку, а це є основним показником роботи.

Андрей, 19:25


Питання: Не будет ли "Артек" "закрыт" при новом руководстве для российских детей?

Відповідь: Не будет. Он является международным детским лагерем, мы отдаем определенное количество путевок России, и у нас есть представительство в Москве, которое занимается реализацией путевок для граждан России.

16 июня будет празднование 80-летия "Артека", куда приглашены гости из России, которых многое связывает с "Артеком".

Петр, 19:23


Питання: А яка зараз доля санаторію "ДЮЛБЮЕР"?

Відповідь: Він в управлінні Верховної Ради України.

Оля, 19:23


Питання: Что вас больше всего поразило, когда вы принимали свое новое ведомство?

Відповідь: Вражало все!

Иго, 19:22


Питання: Коли нова влада перестане займатись популізмом?

Відповідь: Ми ним і не займаємося:).

Евгений, 19:21


Питання: Добрый вечер! Меня интересует следующий вопрос - Существует ли реест собственности Украины за рубежом? Как она используется и где можно ознакомиться с перечнем объектов?

Відповідь: Реєстр є. У ДУС теж є кілька об'єктів за кордоном: санаторій в Грузії (Абхазія, Гагри) і санаторій в Кисловодську.

IgP, 19:20


Питання: Пане Ігоре,
Говорят, у Юлии Тимошенко капитал превышает три миллиарда долларов и весь он на счетах в оффшорах. Как Вы думаете, это правда, или это все злые языки?

Відповідь: Можу коментувати тільки офіційні судові рішення або інших офіційних джерел, які на сьогодні не підтверджують і не спростовують таку інформацію.

Igor, 19:19


Питання: 1.Может ли человек, ранее связанный с продажей оружия, работать в ДУСе?
2.Как Вы считаете как человек, посещавший плавучие притоны на Днепре, попал в поле зрения Ющенко, кто пусть и не без греха, такое бы поведение явно не поддержал бы и глубоко религиозный человек?
3. Общаетесь ли Вы с теми, с кем "работали" 3-5 лет назад или круг знакомых изменился?

Відповідь: 1. Не знаю, про кого йдеться. Назвіть прізвище.
2. Не знаю, про кого йде мова. Назвіть прізвище.
3. Я спілкуюся з усіма друзями, які були ще з інституту, і це коло не змінюється.


Евген, 19:18


Питання: Спрашиваю Вас как бизнесмена : Почему на Украине не хватает куриного мяса? В чем причины?

Відповідь: Цей бізнес дуже інвестиційно ємкий, і цей сектор економіки в силу майнових проблем щодо приватної власності на землю, незрозумілої позиції уряду щодо підтримку вітчизняних с/г виробників, величезних субсидій на підтримку виробництва м'яса у інших країнах, структури споживання та в силу інших речей, у цей сектор ідуть інвестиції тільки українських компаній, можливості яких достатньо обмежені.

Олег, 19:15


Питання: Здравствуйте Игорь Григорьевич!
Как вы относитесь к заявлению господина Березовского (опального российского олигарха) о его возможном участии в приватизации имущества в Украине?

Відповідь: Ми декларуємо, що кожен може взяти участь у приватизації, якщо він доведе чесність своїх грошей і вміння управляти об'єктами після приватизації, будь то Березовський чи хтось інший.

Олексій, 19:14


Питання: Пане Ігор! Скажіть, будь ласка, де можна отримати інформацію про вичерпний список підприємств, які перебувають у власності ДУС? Як розподіляються прибутки, отримані від управління власністю? Скільки на сьогодні у Вас заступників і скільки залишилося заступників, які працювали у Дагаєва і Бакая.
Наперед вдячний за відповіді.

Відповідь: По заступникам уже відповідали. По списку - будемо створювати свій сайт, і там буде розміщено і структуру ДУС. Загалом до структури ДУС входить 75 підприємств на 12 сторінках:).

Петр, 19:13


Питання: Господин Тарасюк, проверяет ли Ваша служба еду президента на наличее диоксинов или других отравляющих веществ?

Відповідь: Наша служба не перевіряє.

Віта, 19:12


Питання: Доброго дня, Ігор!
Скажіть, будь-ласка, чи планується проведення відкритих торгів по закупівлі комп'ютерної техніки ДУС? За 10 років роботи на IT-ринку ми ні разу не зустрічали оголошення від ДУС про торги.

Відповідь: На цей рік ми не плануємо закупівлю великої кількості техніки, ми тільки ремонтуємо, що залишилося. На наступний рік плануємо.

Олег, 19:11


Питання: Чи хотіли б ви стати героєм інтернет-проектів "Наша Юля", "Наш Пєтя", "Наш Коля"?
livejournal.com/users/nash_kolia/
livejournal.com/users/nash_petya/
livejournal.com/users/nash_petya/
Ну і загалом, ви вірите в силу інтернету, і чи довіряєте інтернет ЗМІ?

Відповідь: Я не знайомий з такими проектами:).

Денис, 19:11


Питання: Яким чином Ви збираєтеся "виправляти" господарчі подвиги" Вашого попередника? Адже критерії обслуговування владних чиновників залишилися на тому ж рівні, що й за попереднього режиму.

Відповідь: За допомогою судових позовів і повернення до держмайна того, продаж чого буде визнаний як незаконний.

Stell, 19:10


Питання: Хотите ли Вы стать премьер-министром или президентом?

Відповідь: Поганий той солдат, який не хоче стати генералом:).

Сергій, 19:09


Питання: Ваші музичні уподобання та який відпочинок Вас найкраще розслабляє?

Відповідь: "ВВ", "Океан Ельзи" і все, що пов'язано з неформальним роком початку 1990-х.

Вадим, 19:08


Питання: Как проводите свободное время? Ваше хобби? За какую команду болеете (футбольную)? Не хотите ли взять под опеку родные "Карпаты"?


Відповідь: Дійсно, у дитинстві я бігав на футбол, і це моя команда, але на сьогодні там є власник, який і вирішує долю "Карпат".

Геннадій, 19:07


Питання: Добрий день!
Скажіть відверто, чи є на сьогоднішній день якісь гарантії того, що Ваша діяльність суттєво відрізняється від діяльності тогож приснопам"ятного Бакая, а Ваші підходи "прозорі і чесні"? Ну, крім Вашого, безумовно щирого, чесного слова....

Відповідь: Бізнес мене навчив тому, що, крім слів, мають бути дії, підпорядковані системі. Тому ця система, яка створюється президентом України і мною в ДУС, говорить про те, що людина, яка захоче займатися іншими справами, ніж тими, які їй доручені - просто в ній не виживе. Наприклад, не можна відчужити власність без Фонду держмайна, є правоохоронні органи... Ця система буде виявляти порушення мого попередника і запобігати їм в майбутньому.

Вадим, 19:05


Питання: С чего Вы начинали свой собственный бизнес? Где взяли первоначальный капитал?

Відповідь: У кожен період був різний бізнес. В 1990 році, працюючи на заводі "Катіон" інженером-електриком, я літав до Китаю, привозив звідти пуховики і костюми "Адідас" за 3 долари, реалізовував їх на Хмельницькому ринку. Робочий день виглядав так: о 6 ранку біг на базар, приносив реалізаторам продукцію, потім ішов на роботу на завод "Катіон". В обідню перерву - ринок був близько - збирав гроші, а після роботи, оскільки я займався політичним життям, працював у Народному русі за перебудову, брав участь у різних заходах, виступав на мітингах.

Вадим, 19:02


Питання: Сколько у Вас автомашин лично?
Ваша любимая?

Відповідь: Я використовую авто, які належать "Миронівському хлібопродукту", деякі з них у мене в оренді: БМВ, Ауді, Мерседес. Майбаха немає:) Улюблена - БМВ Z8.

IgP, 19:00


Питання: Пане Ігоре,
Как по Вашему, СНБОУ и Кабинет министров это одна команда?

Відповідь: Напевно.

Давид, 19:00


Питання: Які плани у Вашої партії (УНП) на вибори до парламенту 2006? І, на Вашу особисту думку, чи потрібно створювати націонал-демократичний блок?

Відповідь: УНП буде визначатися щодо форми участі у парламентських виборах на з'їзді восени. Є різні думки, починаючи від вступу до Народного Союзу Наша Україна і закінчуючи, що ми можемо іти на вибори самостійно.

Остап, 18:59


Питання: Невже Кучма та Медведчук та інші, які приймали головні рішення по ДУСІ, є абсолютно юридично чистими від безмежного розкрадання народного добра,а стрілочником зробили лише Бакая.

Відповідь: У мене в документах немає жодного документу, підписаного Медведчуком або Кучмою. Скрізь стоять підписи Бакая. Коли його буде екстрадийовано до України, він сам скаже, які вказівки хто йому давав.

Катерина, 18:54


Питання: Шановний пане Ігорю, навіщо потрібна резиденція президента в Масандрівському палаці?
Навіщо зараз витрачати кошти на переїзд секретаріату з Банкової до будинку МОЗ? І якщо вже таке рішення ухвалено, то чи не можна МОЗ перенести на Банкову, щоб не чіпати будинок дитячої лікарні?


Відповідь: Щодо резиденцій - ми говоримо, що є відкритою владою. Чи можете уявити при попередній владі такі обговорення про резиденції? Це робилося закритими указами. Ми ж започатковуємо дискусію. Тому ми говоримо суспільству, що є ідея щодо "Масандри" і не тільки. Давайте обговоримо! І відповідно до цього ми прийматимемо рішення.

"Масандра" є на території держрезиденції - трохи вище "Масандри" є будинок Сталіна, і є резиденція "Шатер". Тому "Масандра" сьогодні знаходиться на охоронюваній території.

До цієї резиденції треба постійно пригортати увагу, там є проблеми з експозицією, яка давно не обновлялася. Ми говоримо суспільству, що є механізм використовувати це як державну резиденцію. Давайте обговорювати, і якщо суспільство сприйматиме це негативно - ніхто це робити не буде. Але завжди, щоб привернути увагу до якогось об'єкту, там збираються президенти.

Вадим, 18:52


Питання: Ваш самый известный знакомый (кроме Ющенко конечно :-))?

Відповідь: Всі депутати - мої знайомі:).

Yuri, 18:51


Питання: Скажіть, будь-ласка!
Чи нормальним є те, що президент хоче розвалити будинок по вулиці Грушевського 9, а також знести верхні поверхи готелю "Київ"? Чи не є це архітектурним варварством?

Відповідь: Архітектурним варварством є забудова схилів Дніпра, які є заповідною зоною, і де заборонено будівництво.

Аня, 18:50


Питання: Чи є вже план реконструкції Маріїнського палацу і забудови навколо нього. Що будуть зносити, і за яким проектом будуватимуть нові будинки?

Відповідь: По зносу плану немає. Ми хочемо відтворити проект, який він був історичний. Чорна будівля 1930-х років, де зараз Міністерство охорони здоров'я, планується під знос, бо не представляє цінності. І взагалі, більше грошей потратимо на те, щоб утримувати її в нинішньому стані.

Олексій, 18:49


Питання: Пане Ігор!
Скажіть, будь-ласка, де можна отримати інформацію про вичерпний перелік власності Державного управління справами? Як розподіляються прибутки, отримані від управління цією власністю? Скільки у Вас заступників, і скільки залишилося тих заступників які працювали з Дагаєвим, Бакаєм? Наперед вдячний за відповіді.

Відповідь: На сьогодні у мене 1 перший заступник (новий) і один просто заступник (Панько). Ми провели скорочення - раніше було 3 перших заступники і 4 просто заступники. Загалом у ДУС передбачена структура міністерства - де буде 1 перший заступник і три просто заступники.

Олесь, 18:47


Питання: Куди ви діли Кучмину порцеляну за тисячі доларів, чи п'є з неї Ющенко, чи ви її кудись здали? Так само як і штори? І інше майно. Чи не зникло якесь дрібне майно з будівлі АП після виїзду старої влади.

Відповідь: Ніяке майно не зникло, бо ми блокували виїзди з АП, навпаки, з'явилося багато нового майна, бо вони не встигли повивозити свої речі, які не були на балансі:). Тому ми створили комісію, яка ці речі описує і ставить ці речі на державний облік: сервізи, столики, меблі.

Игорь, 18:46


Питання: Как Вы относитесь к деятельности Тимошенко?
Как Вы считаете посадят ли Ахметова или Пинчука?


Відповідь: Не я повинен давати оцінку прем'єр-міністру, а виборці. Щодо другого питання - я не є компетентним. І, до речі, по ДУС їхні структури не проходять.

аня, 18:41


Питання: Кому дістанеться дача Кучми в Гуті? Її кажуть здали в аренду?

Відповідь: Я би Гуту розділив на частини. На цій території 2 об'єкти: санаторій "Синьогора", який є власністю ДУС, і сумнозвісна "Гута", яка є власністю Мінтрансу. Це різні об'єкти, об'єднані однією територією. Те, що є власністю ДУС, здано на рік в оренду, і угоду ми зараз розриваємо.

Щодо самої "Гути", ми проводили кілька нарад з Мінтрансом, як її використовувати. Це має бути один комплекс, і його буде використовувати чи Мінтранс, чи ми. Вони зв'язані комунікаціями, і їх неможливо розділити.

Анатолій, 18:41


Питання: Пане Тарасюк, у яку загальну суму оцінюється Ваше господарство, і чи є аналогічні структури у цивілізованих країнах? Успіху Вам у наведені у ньому порядку.

Відповідь: Дякую за побажання. У Росії ДУС - центральний орган виконавчої влади із спецстатусом, підпорядковується президенту.

На Заході є теж аналогічні структури, які відповідають за протокол, пересування, безпеку, все це фінансується з бюджету по закритим програмам. Президент США фінансується через міноборони. Його ескадрилья є у складі ВПС США.

Savva, 18:39


Питання: Добрий вечір, пане Ігоре! Чи відрізняється Ваша робота керівником ДУС від того, що Ви собі уявляли до призначення? Чи багато неприємних моментів?
Дякую.

Відповідь: До призначення я взагалі не уявляв, що таке ДУС. Дуже багато неприємних моментів, бо стан, в якому є ДУС, дуже важкий. І не тому, що ми не можемо забезпечити щось, а тому що попередня влада забезпечувала свою діяльність за допомогою інших механізмів: наприклад, продаж за балансовою вартістю будинків... Зрозуміло, альтруїзмом при цьому ніхто не займався.

Аня, 18:37


Питання: Коли закінчиться ремонт на Банковій. Мешканці сусідніх будинків протестують, що не зможуть заходити до своїх будинків збоку Банкової, оскільки вони будуть заблоковані.

Відповідь: Вони будуть заблоковані у випадку проведення протокольних заходів. На сьогодні вони мають вихід у двір, і він передбачений проектом реконструкції. І вони будуть користуватися виходами у двір під час протокольних заходів.

Сергій, 18:36


Питання: Добрий день!
Скільки коштував держбюджету України контракт на аренду літака "Airbus" для п.Кучми у 2003 р.?
Чи відповів хтось за такий контракт?

Відповідь: Бакаєм зроблена оплата 2 мільйонів доларів. Крім того, щодо 900 000 доларів іде низка судових позовів - за несплату рахунків по користуанню "Аірбас". Але в нас немає документів для сплати цих 900 000. По цьому факту порушено кримінальну справу, і всі документи, які залишилися, зараз вилучені прокуратурою.

Клімович, 18:34


Питання: 1) У власності Дусі сьогодні є 50% акцій готелю "Україна". Чи збираєтесь ви їх продавати?

2) Чи є плани реконструювати готель "Україна", або ж знести його і побудувати новий готель, який би вписався в архітектурний ансамбль Майдану Незалежності?


Відповідь: ДУС не володіє 50% "України". Власником 50% є Фонд держмайна.

Андрей, 18:33


Питання: А Вы сами в "Артеке" были?

Відповідь: У дитинстві - ні, а був лише зараз як керівник ДУС.

нік, 18:32


Питання: Чи збираєтесь ви перейти з УНП в "Народний союз", і коли ви складете депутатські повноваження?

Відповідь: Я є одним із засновників УНП, і буду в партії й надалі.

ЮВТ, 18:31


Питання: О каком Вашем с российским бизнесменом К.Григоришине бизнес-проекте, с помощю которого из Украины незаконно утекли 2млн. 400тыс долларов, говорил с месяц тому министр экономики С.Терехин? С какими энергоносителями этот БП был связан? Спасибо за ответ.

Відповідь: Я не знаю, про що йдеться. Бізнес-проектів з Григоришиним у мене не було.

Вадим, 18:30


Питання: Откуда Вы родом?
Чем занимаются Ваши родственники?
Жена? Брат? Родители?

Где учились?

Відповідь: Народився у Львові у 1967 році, навчався у Львівському політеху, інженер-електронщик, дружина - домогосподарка, брат - дилер "Нашої Ряби" в Хмельницькому, батьки - пенсіонери.

TarTak, 18:29


Питання: Який останній наказ Вам давав п.Порошенко?


Відповідь: Порошенко мені не дає ніяких наказів. Тому я не знаю, про що йдеться.

Вадим, 18:28


Питання: Добрый день!
Как сказываются на Вашей работе разногласия между руководителями такими как Порошенко, Тимошенко, Турчинов!
Что Вы можете сказать про правовой беспредел ген. прокурора Пискуна?

Відповідь: Я не знаю, які є між ними протиріччя, на мою роботу це не впливає.

Віктор, 18:27


Питання: Питання щодо переїзду Ющенка з вулиці Банкової, на якій Президенту "не подобається". Що заважає працювати в цій величезній будівлі, де цілком достатньо місця? Вся ця епопея з відселеннями-переїздами-знесеннями-добудовами, яка відбувається під приводом реконструкції Маріїнського палацу, коштує десятки мільйонів. Неприкрита любов до розкоші та непереборне бажання Першої особи держави жити тільки в гетьманських палацах справляє гнітюче враження на його колишніх прихильників. Чи не краще ті мільйони гривень, які перерахують бізнесмени "на реконструкцію", щоб підлеститися до президента, витратити на хворих-туберкульозників чи дітей-сиріт? А президент ще повинен заслужити це право своєю роботою на благо країни, щоб народ йому дозволив такий переїзд та мільйонні витрати на власні примхи. Як ви вважаєте?Відповідь: Це не є власною примхою президента. Маріїнський палац і так потребував реконструції, і це передбачала постанова уряду ще від 2000 року.

Віктор, 18:25


Питання: Кажуть, що Бакай незаконно відчужував державне майно. Мабуть, не сам він це робив у ДУС. Скільки працівників ДУС, котрі здійснювали сумнівні операції при попередньому керівництві, продовжують працювати? Приклад - Панько.
Чи Ви будете здійснювати реорганізацію ДУС, зокрема кадрову?


Відповідь: Сказати, законно чи ні, має суд. Після рішення суду можна буде говорити. Реорганізацію ДУС будемо здійснювати, процес зміни кадрів триває.

Михайло Климків, 18:24


Питання: Скажіть, будь-ласка, чи зможуть повернути у Ваше розпорядження санаторії Криму, продані Бакаєм.

Відповідь: Зможемо. Ми над цим працюємо. І досвід, який ми зараз маємо по судових позовах, показують, що ми їх повернемо.

Ми зараз розторгаємо контракт з "Внешторгбанком" по продажу їм "Гліцинії".

Андрей, 18:23


Питання: Господин Тарасюк! Кормите ли Вы "Вашей Рябой" президента Ющенко? Если кормите, то не боитесь ли за его здоровье?

Відповідь: "Наша Ряба" не виграла тендер на постачання курятини секретаріату президента.

Andrey, 18:22


Питання: Как вы относитесь к назначению Ольги Гузар генеральным директорм "Артека"?

Відповідь: Я ставлюся позитивно, бо я ж її і призначив:).

нАТАЛІЯ, 18:21


Питання: КОЛИ БУДЕ ПРИЙНЯТИЙ ОСТАТОЧНИЙ ВАРІАНТ ЗМІН ПО "УКРАЇНСЬКОМУ ДОМУ" І ЧИ Є СЕНС РОБИТИ З ЦІЄЇ УНІКАЛЬНОЇ БУДІВЛІ У ЦЕНТРІ МІСТА ЩЕ ОДИН МУЗЕЙ?

Відповідь: Ми не збираємося з Українського дому робити музей. Я прихильник того, що повинні бути і музеї, і комплекси, які повинні жити сучасним життям.

В Українському домі хочемо зробити симбіоз того, що в українських облаштунках можливе сучасне життя.

Валерій, 18:20


Питання: Скільки прибутків ви особисто задекларували в 2004 році? Чи були знайомі з Кучмою? Як можна було стати мільйонером в Україні Кучми?


Відповідь: Минулого року я задекларував 5,4 мільйона гривень.

Будучи двічі депутатом, я був знайомий з Кучмою. Це було знайомство члена парламенту з президентоом, але це не було близьке знайомство.

Мій приклад доводить, що можна було стати мільйонером в Україні Кучми.

Сергій, 18:18


Питання: Добрий день пане Ігоре!
Як можна влаштуватися на державну службу в ДУС?

Відповідь: Надсилайте об'єктивку в ДУС - ми знаходимося за адресою секретаріату президента.

Saleh, 18:17


Питання: 1.Ваше отношение к компании "Мироновский хлебопродукт"?
2.Обязательно ли иметь опыт торговли газом, для того чтобы возглавить ДУС?
3.Вы как руководитель(компании,ДУС и т.д.) хотите знать, кто из Ваших сотрудников работает (работал ранее) на конкурента, спец.службу?
4.Ваше отношение к люстрации в правительстве и парламенте, стране?
5.ДУС это: возможность наживы, имидж, патриотический долг беззаветно преданного гражданина, или..?
6.При каких обстоятельствах или в силу каких причин Вы оказались в команде Костенко?

Відповідь: 1. Коли я ставав депутатом в 1998, я передав пакет акцій "Миронівського хлібопродукту" в управління.

2. Приклад Дагаєва доводить, що не обовязково:).

4. Позитивне. Я ще в 1991 році був членом Спілки української націоналістичної молоді. Ми наполягали на люстрації:).

5. Для мене ДУС - це як служба в армії. Треба віддати державі те вміння, яке ти маєш.

6. Ми з Костенком ще зі 1989 - ми всі були засновниками Народного руху.

Петр, 18:13


Питання: Уважаемый господин Тарасюк, не могли бы Вы сообщить колличество и марки служебных авто президента. При обновлении автопака, будут ли эти машины продаваться простым гражданам?

Відповідь: Президент їздить на броньованих спецавто Мерседес S-220

На сьогодні ми не плануємо заміну автопарку, оскільки немає бюджетних коштів. Про потребу заміни авто президента повинно говорити Управління державної охорони, але вони цю тему не порушували.

Аня, 18:11


Питання: Чи були на балансі ДУС дачі, які використовувалися Медведчуком, Януковичем і Ко? Що з ними буде далі?

Відповідь: Щодо Медведчука і Януковича, то у нас є державні дачі, які знаходяться у власності ДУС. Існує постанова Кабміну, якою визначається перелік осіб, які мають право на користування державними дачами - прем'єр, віце-прем'єри, голова ВРУ і його заступники, міністри.

На сьогодні 90% дач, на використання яких не було законних підстав, уже звільнені.

Оксана, 18:09


Питання: Чи відчуваєте ви якісь перешкоди, щоб зустрітися з президентом?

Відповідь: Жодних.

Николай, 18:06


Питання: 1.Скажите, пожалуйста, считаете ли Вы нормальным ситуацию, когда фонд гражданина Кучмы "Украина" получает взносы от компаний, в том числе офшорных, и также от ФК "Динамо" (Киев) - 6 млн. грн.? Нет ли здесь признаков коррупции?

2. Скажите, пожалуйста, считаете ли Вы нормальным стороительство (реконструкцию) Мариинского дворца как резиденцию (место для приемов) президента Ющенко за деньги, полученные от взносов бизнесменов?

Відповідь: 1. Якщо це гроші зароблені чесно і з них сплачені податки - я ставлюся нормально. Але офшорні компанії створюються для того, щоб не платити податки.

2. Така пам'ятка архітектури як Маріїнським палац має бути відновлена у вигляді, у якому він існував. Проблема не в самій резиденції, а що вона сповзає вниз через схил. Коли постала проблема, що треба зміцнювати схил, то є питання, що треба робити реконструкцію палацу.

Щодо залучення грошей бізнесменів - в усьому світі є практика, коли державні пам'ятки підтримуються за рахунок держави і приватних фондів. І буває ініціатива від держави, а буває і від самих ініціаторів. Бувають телемости на ці цілі. Наприклад, по Чорнобилю - і ніхто не протестував. Це не виглядатиме, що я прийду і скажу бізнесмену - з тебе 5 рублів, а з тебе десять, це буде публічна акція. Якщо громадяни захочуть, то за визначену суму зможуть отримати табличку на стовпі пам'яті.

Про те, що це коштуватиме 170 мільйонів, я вперше прочитав у газеті. Треба розділити на кілька проблем - перше, укріплення схилу. Це займе 2/3 грошей. Скільки коштуватиме реконструкція Маріїнського палацу, я не знаю... Це залежить від тих умов, чи буде там знаходитися кабінет президента.

Йосип, 18:01


Питання: Скільки ви заробляєте зараз, чи залишилась у вас зарплата, як у Бакая?

Відповідь: Посадовий оклад складає 3,5 тисячі гривень за мінусом відрахувань податків. Але я не склав депутатських повноважень. Моя трудова книжка в парламенті, і я отримую зарплату як депутат.

Щодо нескладення повноважень: я депутат по округу і маю зобов'язання перед вибоцями. Ще дещо залишилося, щоб закінчити: газифікація села Зарваниця - відомого українського духовного центру.
  Комментировать
  Сортировать:
  в виде дерева
  по дате
  по имени пользователя
  по рейтингу
   
   
   
   
   
   вверх