EN|RU|UK
  537  1

 ЧАТ-КОНФЕРЕНЦИЯ С ПЕТРОМ ПОРОШЕНКО

Дуже вдячний всім, хто взяв участь в чаті. Я запевняю вас що ми не редагували питання, і вибачаємося перед тими, хто не зміг отримати відповідь. Принаймні, ви не байдужі. Тому що саме небайдужі будують державу і демократію.

Питання: Пане Порошенку, я задав Вам питання про захист інформаційного простору, але Ви не відповіли.
Тоді маю ще одне питання.
Ви часто висловлюєтеся на захист російської мови в Україні. А хто буде захищати українську, коли за користування нею в Донецьку просто б'ють на вулиці?
До речі, а скільки в Донецьку українських шкіл? Це я до того, що людина, котра влазить у мовні питання, має такі речі знати добре. Бо це людських життів стосується і національної культури. Досить далеко від шоколаду...

Відповідь: Я просив би вас поважати співрозмовника, незалежно від точки зору, яку він висловлює. Це принцип цивілізованої людини. Я впевнений, що іншої альтернативи як відкриття українських шкіл в Донецьку і захист права українського громадянина в Криму чи Донецьку направити дитину в україномовний дитсадок, школу чи навчальний заклад має бути гарантовано захищено законом, владою, державою. Але так само має бути захищене право російськомовного українця в Києві навчати дитину в школі російською мовою. Мета цивілізованої країни - це знання її громадянином і російської, і української, і бажано англійської, і інших мов.

Лена, 22:09


Питання: Были ли у Вас когда-либо бизнес-отношения с Григорием Суркисом?

Відповідь: Ніколи не було.

Lilia , 22:09


Питання: Як це так сталося, що коли Українська делегація поїхала з першим офіційним візитом до Брюселю, то зупинитися вона вирішила у готелі Конрад, один номер якого коштує 1500 євро на добу. Хіба ж так можна робити? Краще підвищити соціальні виплати малозабезпеченим. Чи хтось взагалі контролює у яких готелях і за яку вартість зупиняються українські офіційні делегації?

Відповідь: Ця ціна є фантазією автора тієї статті в УП Сергія Лещенка, який сидить поруч зі мною. Рішення про зупинку в цьому готелі українською делегацією було прийнято після того, як адміністрація готелю, щоб делегація України зупинилася в них, надала українському посольству надзвичайну знижку, і ціна номеру не перевищувала вартість в звичайному тризірковому готелі.

(Від Сергія Лещенка: Інформація щодо ціни за добу перебування в готелі мною була взята з офіційних джерел - вона була встановлена на стенді прямо на ресепшені, в день заїзду української делегації на чолі з президентом Ющенком).

Володимир, 22:04


Питання: Пане Порошенко,
Ви заможна людина. А чи не здається Вам, що Ваші прибутки і пенсія сільської вчительки - це дещо таке, за що порядній людина має бути соромно?
На відповідь не сподіваюся.

Відповідь: Дарма не сподіваєтеся. Я впевнений, що ми зробимо все можливе, щоб пенсія сільської вчительки була більшою, щоб ваша дитина мала можливість без хабарів владі, міліції і прокуратурі відбутися і заробити гроші і допомогти в тому числі і вам. Можна боротися, що б не було багатих, але краще боротися з бідністю.

Богдан, 22:01


Питання: Які на сьогоднішній день у Вас стосунки з головою Служби безпеки України Турчиновим О.В., чи дійсно Ви мали відношення до звільнення його першого заступника у березні п.р. ?

Відповідь: Стосунки робочі.

kaktuse, 21:59

Питання: Расскажите больше об инвестиционном фонде, который носит Ваше имя и был зарегистрирован в начале марта этого года. Информацию о регистрации я прочитал в бюллетене "Ценные бумаги Украины".

Відповідь: Спасибо за внимательность. Туда переданы все ценные бумаги , которыми я владею, и управление этим фондом передано управляющей компанией с безупречной репутацией.
К сожалению, пока моему примеру никто не последовал. Ждем-с.
А то у нас что Янукович жил на 40 тысяч в год, так и...

чч, 21:54

Питання: Вы дружите с Григоришиным? Помогаете ему вернуть облэнерго?

Відповідь: Костянтин Григоришин був і в Києві, і в Запоріжжі, ризикуючи всім, дав можливість працівникам підприємств, до яких він має стосунок, вільно займати позицію політичної підтримки Ющенка. Я йому за це вдячний, як і багатьом нашим прихильникам, які визначилися тоді, а не примкнули зараз. Разом з тим, для влади є неможливим брати участь у вирішенні корпоративних конфліктів. Мені достеменно відомо, що за часів Медведчука представники Шуфрича, Курочкіна і Суркіса вишвирнули керівників обленерго. Зараз ми вважаємо, що це має визначати лише суд. І рішення прийматися після того, як буде винесено судове рішення, яке вступить в законну силу, а не ухвала, яку демонструють сторони.

Моя особиста позиція - бажано обленерго в той чи інший спосіб повернути державі, і при прийнятті рішення про приватизацію робити це разом з генерацією, отримавши справжню ціну.

Валерій, 21:51

Питання: Як ви вважаєте, лінія поведінки, вибрана Вами зараз щодо Тимошенко, - оптимальна? Аналогічна лінія вибрана Медведчуком щодо Ющенка у 2001-2002 виявилась хибною для нього...

Відповідь: Я не вважаю порівняння коректним. Більш того, для мене воно є образливим. Ми поруч, єдиною командою, пройшли вересневі поїздки в регіонах, де вдвох стояли на трибунах перед багатотисячною аудиторією, разом зупиняли силовиків, працювали в президії комітету нацпорятунку, разом надзвичайно відповідально ставилися до тих зобов'язань, які команда Ющенка взяла на себе перед Майданом, і я вас запевняю, Майдан не зрадимо.

Так само як і надії наших дідів-прадідів на чесну владу.

Сергій, 21:49

Питання: Чи не здається, Вам що стабілізація на ринку м'яса відбудеться за рахунок селян та загальмує розвиток тваринництва.

Відповідь: Закупівельна ціна на м'ясо в живій вазі як була 6 грн. при ціні м'яса 15, так і залишилася при ціні м'яса 30. Відповідь проста. Не повинно бути адміністративних обмежень ціни. Думаю, що це скасують, повинен бути зруйнований монополізм тих, хто купує м'ясо в селян, і спрощення доступу на ринок.

Я, наприклад, вважаю, що ціни на с/г продукцію мають виробнику покривати собівартість, і якщо дизпаливо зросло на 30%, міндобрива за 2 роки вдвічі, запчастини за два роки вдвічі, засоби захисту рослин і т.д, то штучно утримуючи ціну, ми знищуємо с/г виробника. Протягом місяця питання продовольчої безпеки держави буде розглянуто на засіданні РНБОУ, і комплексна програма реформування села, ініційована президентом, буде прийнята ще до завершення червня.

Iriska, 21:46

Питання: Як Ви ставитесь до висловлювання Мирослави Гонгадзе :"Політичного майбутнього у Литвина немає!" Чи потрібно закривати очі на не дуже світле минуле людей, які змінили свою політичну орієнтацію? Взяти хоча б Волкова, який зараз дуже вдало пристосувався...

Відповідь: Думаю, що Мирося сказала це занадто емоційно. Я впевнений, що Литвин з честю пройшов надто важке випробування під час революції, і сьогодні йому вірить величезна кількість громадян. Можливо, рекордно для спікера незалежної України.

чч, 21:44

Питання: По поводу главы таможенной службы Скомаровского, его уволят после сегодняшнего заявления президента на Кабмине?

Відповідь: Нет. Это ошибка "Украинской правды" (От "УП": не согласны со словом "ошибка", высказывания президента можно было понять неоднозначно).

Анатолій, 21:43

Питання: Ваш прогноз курсу гривні до USD на початок 2006 року?Чи згідні Ви з тим ,що для України курс гривні до долара у співвідношені за 1 долар 2 гривні є справедливим?

Відповідь: 5,12 гривні за долар, але точно не буде ніяких різких змін.

Valya, 21:42

Питання: My question in Russian went unanswered. Oh, well...

Anyways, you speak English, ain't ya?
So here it goes: why have you sent your son away from Ukraine during "revolution", so he should not have been participating in it?
Those poor slobs had to do it for him as he is clearly benefits from it.

Відповідь: My son was in London during manifestation in front of ukrainian embassy and on ukrainian Maidan during the most dangerous days of the revolution. I'm very proud of him.

лєна, 21:41

Питання: Скажіть, хто придумав таку чудову назву "Рошен", це склад взято із вашого прізвища?

Відповідь: Дружина придумала.

Анатолій, 21:38

Питання: Як Ви ставитесь до поняття "захист вітчизняного виробника"?У випадку вступу в СОТ- який відсоток підприємств та у яких галузях збанкрутує,чи є такий аналіз у Вас? Та як Ви будете реагувати на ці проблеми?

Відповідь: Чіткий аналіз позитиву і негативу вступу до СОТ буде проведено на засіданні РНБОУ за участю президента. Має бути перехідний період захисту вітчизняного ринку, але не забудьте, що вітчизняним виробникам полегшиться доступ до іноземних ринків, новітніх технологій, кредитних ресурсів тощо. Не треба дивитися тільки через чорні окуляри.

Юрій, 21:37

Питання: Шановний пане Порошенку, поясніть, будь ласка, чому влада ніяк не реагує
на антисемітські заклики деяких народних депутатів та керівництва МАУП.
Невже це не загроза національній безпеці країни?

Відповідь: Реагуємо.

Garagy, 21:35

Питання: Пане секретар!
Не ховайтеся від відповіді на запитання по ситуації в Харківській області! Ви секретар якого органу-РНБОУ, а тотальна, підкреслюю, ТОТАЛЬНА корупція серед міліції, прокуратури й, особливо, суддівського корпусу бентежать вже не тільки Україну, а й іноземні держави. Це є загроза нацбезпеці держави. Але Вас це чомусь не стосується, Ви мовби вперше чуєте та непоінформовані? То ж, відповідайте, будь ласка, на запитання про Харків та мафію.

Відповідь: Мені відомо, що в харківській міліції, податковій адміністрації, прокуратурі, і серед окремих суддів існувала жахлива корупція. На сьогодні новому керівництву міліції і СБУ поставлено чітке завдання і конкретний термін відзвітувати про дії в цьому напрямку. Вийдіть на зв'язок через місяць - порівняємо: телефон 255 09 58 (приймальня секретаря РНБОУ).

Fima, 21:34

Питання: Почему "замято" дело по отравлению Виктора Андреевича ? Чтобы не испортить отношения с Россией ?

Відповідь: Дело не замято, и мы сделаем все, чтобы виновные были привлечены к ответственности, кем бы они ни были.

Олена, 21:30

Питання: Добрий вечір,

Це питання я би задала Тимошенко та Ющенку, оскільки більше їх стосується. Але вже ви, як представник нової команди, не могли би мені відповісти - навіщо ви знищуєте нас, молодих людей, що належать до середнього класу. Ми тільки почали на ноги підніматися, а своїм новим бюджетом та змінами до законодавства "заднім числом" ви нас просто вбиваєте. Не олігархів, а нас. Тих, хто чесно працював...
А ми вам вірили, вас підтримували:(

Відповідь: Добрий вечір.
Дякуємо вам за підтримку. Якщо ви сьогодні подивитися ТБ і виступ Ющенка, переконаєтеся, що протягом 3-4 тижнів має відбутися зустріч з представниками бізнесу і ті, хто чесно платить податки, гарантовано отримає підтримку держави. Ми дійсно намагаємося зробити все, щоб вас не розчарувати. Розуміючи, що ви створюєте робочі місця, платите податки, і є основою держави. Якщо десь помилилися - виправимо, почувши Вас.

Сергей, 21:29

Питання: Почему до сих пор не наказаны Георгий Дзекон и его правая рука, Евгений Зимин? Ведь они принимали непосредственное участие в фальсификации выбров? Почему первый до сих пор является главой правления Укртелекома? Куда смотрит секретарь СНБО?

Відповідь: Слідство по фальсифікації ведуть СБУ і ГПУ. Відповідальність буде визначена судом.

Володимир Тищенко, 21:28

Питання: Шановний пане Петре!
Чому Ви уникаєте відповіді на питання відносно МНС? Чи це модератори не пропускають?

Це непокоїть не одного мене, чому МНС перетворюється на заповідник кучмізму? Чому за майже три місяці всі заступники міністра Реви залишаються на своїх місцях?
Коли будуть зміни?

Володимир.

Відповідь: Впевнений, що Давид Жванія є професійним керівником відомства, і треба дати йому можливість сформувати команду і запитати за результат, а не давати оцінку тій чи іншій особі. З вашим повідомленням я його обов'язково познайомлю.

Александр, 21:27

Питання: Как можно вернуть Бакая с деньгами?

Відповідь: Через Інтерпол. Якщо його повернути, то гроші придуть самі.

Юрій Бачинській, 21:26

Питання: Шановний Пане Секретар!
1. Якій розмір вашого власного капіталу? Скількі ви, по-вашому, варті? Одна цифра.

2. Найбільше досягнення вашої влади за перші 100 днів?

Відповідь: Податкова декларація була продемонстрована в "Українській правді":
сума загального сукупного доходу за 2004 рік - 3,5 млн грн.

Ігор, 21:20

Питання: Питання щодо НТН: на них дійсно тиснуть, чи вони просто косять під "5"?

Відповідь: Звик ставитися до журналістів з повагою. Запевняю, що поведінка старої влади по відношенню до "5 каналу", як і до "Української правди", і поведінка нової влади до НТН, суттєво відрізняються.

НТН постійно є в пулах, НТН не блокують рахунки, співробітників НТН не кладе на підлогу і не викидає податкова, не глушать супутник, не роблять ще багато речей, про які журналісти НТН навіть не здогадуються.

Коли голодував "5 канал", журналісти НТН пройшли тест на випробування, звернувшись до власників каналу з проханням відмовитися від позову проти "5 каналу". Я не пам'ятаю, щоб цей тест пройшли власники.

Антон , 21:19

Питання: Чи підтверджуєте Ви версію генпрокуротури, щодо самогубства Кравченка та Кірпи? Чи є підстави для сумнівів в ії правільності?
Чи, дійсно Віктор Андрійович товаришував із Кравченком, як це стверджує Тарас Чорновіл?
Шановний модератор, три моїх запитання, до речі, були вирізані.

Відповідь: Я не можу це ні спростувати, ні підтвердити.
Інформація, яка є у слідства, підстав для сумнівів не дає. Думаю, Віктор Ющенко останні два роки з Кравченком не зустрічався.

Анатолій, 21:19

Питання: На Вашу думку,скільки часу триватиме операція "Контрабанда стоп",та чи вірите Ви самі ,що цей вид кримінальної діяльності можливо побороти?

Відповідь: Довго, тому що цей процес тривалий. Зупинення контрабанди - це як свобода слова. Недосяжна, але над цим треба наполегливо працювати.

Владимир, 21:18

Питання: Добрый вечер! Как Вы относитесь к первому помощнику президента Александру Третьякову?

Відповідь: Сегодня президент сказал, что это лучший первый помощник в мире. Я не возражаю.

Евгений, 21:16

Питання: Як ви вважаєте: чи гідний пан Скоморовський займати посаду голови ДМСУ та чи не засмучує Вас, як державного діяча, Ваші, в минулому, тісні взаємини з Скоморовським у бізнесі, пов'язаному з автомобілями? Дякую.

Відповідь: Жодного стосунку до бізнесу пана Скомаровського Петро Порошенко не має, і ніколи не мав. Але з тою ретельною перевіркою, яку влаштувала йому попередня влада, маю підстави вважати, що той бізнес був чесний, прозорий, і майже знищений.

Маю всі підстави пишатися, що колись рекомендував за квотою "Солідарності" пана Скомаровського до списку "Нашої України". Він чесно пройшов випровбування опозицією протягом 3 років, з гідністю відповідав за виборчу кампанію у Вінницькій області.

Сьогодні під його керівництвом Державна митна служба збільшила надходження до держбюджету в два рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За що сьогодні йому окремо подякували і президент, і прем'єр.

І коли Володимир Скомаровський запропонував з 1 травня перевести по всім митним пунктам розмитнення по принципу єдиного вікна, президент його підтримав. З попередженням, що якщо якась місцева влада буде перешкоджати цим процесам, буде відповідальність і цього місцевого митника, і цієї місцевої влади.

Олексій , 21:11

Питання: Коли, на Ваш погляд, Ви зможете звільнити Тимошенко.

Відповідь: Я - ніколи.

лука, 21:09

Питання: ПАН ПЕТР! КОГДА НАКОНЕЦ БУДЕТ ПРИНЯТ ЗАКОН О МЕЦЕНАТСТВЕ-ЭТО ЖЕ ТЫСЯЧИ РАБОЧИХ МЕСТ, ДЕНЬГИ НА КУЛЬТУРУ ИСКАТЬ НЕ НАДО. КОГДА КОНЧИТСЯ ЭТОТ ПОЗОР!!!! ДЯКУЮ ЗА ВІДПОВІДЬ.

Відповідь: Мені невідомо про зміст закону, він, безумовно, потрібен. Хоча я не розумію, який він має стосунок до тисяч робочих місц. Сьогодні відновлення більшості історичних пам'яток України буде здійснюватися меценатами, незважаючи на те, чи буде прийнято цей закон, чи ні.
Закликаю до співпраці!

Михаил, 21:05

Питання: Почему действия нынешней власти совершенно не согласованы. Например, ситуация с курсом доллара?
Просьба к модераторам - не надо вырезать "трудные" вопросы!!!

Відповідь: Действия нынешней власти полностью согласованы. Читайте выступление глав НБУ Стельмаха при принятии бюджета. Смотрите рассчетный среднегодовой курс, который является базой для бюджетных показателей. Он составляет 5,10 грн/доллара. Чтобы он был таким, он должен быть после принятия изменений в бюждет 5,05, в конце года 5,10-5,12.

Единственная несогласованность - темпы ревальвации. Согласен, это было болезненно для субъетов малого и среднего бизнеса, для тех граждан, кто с большим доверием относился к доллару. Но для тех, кто живет только на зарплату и пенсию, антиинфляционная составляющая этого решения выгодна.

Дальнейших сюрпризов не будет. Это согласованный ответ власти как доказательство согласованности действий.

Валерій, 21:04

Питання: Добрий вечір,шановний Петре Олексійовичу!Турбує Вас ваш виборець з Вінниці. Як Ви можете прокоментувати призначення головою обласної ДПА пана Лавриненка-людини колишньої влади, яка аж ніяк не сприяла і, переконаний, не сприятиме оновленню податкової.

Відповідь: Добрий вечір.
Не можу прокоментувати.
Впевнений, що у Вінницькій області податкову адміністрацію буде очолювати інша людина, яку запропонує голова ДПА Кірєєв.

Danil, 21:02

Питання: Петр,как вы заработали первый миллион?

Відповідь: Данил, это была консультационная компания пятерых студентов Института международных отношений по предоставлению услуг во внешнеэкономической деятельности. Нами в 1990 году было получено дохода на сумму 1 152 000 советских рублей.

Iriska, 21:00

Питання: Добрий вечір! Чи Ви не розкриєте таємницю, кому саме були передані "плівки Мельниченка" від людей Березовського? Яке їх подальше майбутнє? Чи не будуть їх використовувати як шантаж для "нової опозиції", а компроментуючі нову владу фрагменти будуть знищені?

Відповідь: Добрий вечір! Не розкрию таємниці, бо не знаю, хто, кому і що мав передати. Я думаю, що вони мають надійти в слідчу групу по розкриттю справи Гонгадзе, де вони можуть бути долучені до справи за рішенням слідчого у випадку дачі свідчень самим Мельниченком.

Андрей, 20:59

Питання: Кучму будут судить?????!!!!

Відповідь: Законодательных ограничений или пожизненного иммунитета экс-президенты Украины не имеют.

Иван, 20:55

Питання: Как Вы прокомментируете заявление Литвина относительно того, что место в проходной части списка на предстоящих выборах будет стоить 2 миллиона долларов? Это официальный сигнал интересующимся прайсами?

Что правительство планирует сделать с крупным предприятием "Голография", находящимся в Бортничах? Слышал, что его хозяин Сидоренко весьма недоволен отменой "папиного" указа о введении новых паспортов с обязательным присутствием голограмм, сулившего ему многомиллионные доходы. Будете ли Вы давить производство голограмм под Киевом, особенно учитывая то, что ввозить готовые голограммы из-за рубежа намного дешевле, чем производить их собственными силами?

Відповідь: Убежден, что места продаваться не будут, желающих купить будет много, но наличие одиозной фигуры может принести больше вреда, нежели пользы от финподдержки.
Потихоньку все входит в цивилизованные нормы.

По "Голографии" - убежден, что никакой защитной функции голограмма не несет. Это красивая наклейка, на которую из кармана плательщик налога без их желания вытягивает гривны, которые потом собирались во многомиллионные доходы коррупционеров от власти. Я за честный тендер.
Если кто-то докажет, зачем нужны голограммы с представителями малого бизнеса, и выйдет из дискуссии без синяков - это будет доказательством эффективности защитных функций голограмм.

Данил, 20:54

Питання: Петр Алексеевич, интересно узнать, какой у Вас личный автомобиль? И присутствуют ли на нем маячки?

Відповідь: Є. Авто "Субару Імпреза". Номер 555 14, маячків немає.

Роман Павлишин, 20:53

Питання: Шановний пане Порошенку, будь ласка, дайте Ваш прогноз щодо розкладу політичних сил у ВР після виборів 2006 року.

Відповідь: Об'єднаний блок Віктора Ющенка набере більшість у Верховній Раді, маючи політичну парламентську підтримку, а не ситуаційну, блискуче завершить демократизацію суспільства і розвиток цивілізованої європейської держави Україна.

Вибачте за пафос.

polissja, 20:50

Питання: Ви назвали Зварича "честный и принципиальный политик". Як тоді можна пояснити вже доведену і ним самим вже визнану брехню в його біографії, а саме:

"Кандидатська дисертація "Онтологічні основи етики Платона" (1981 рік)".

Адже він сам сказав нещодавно: "Ні, дисертацію я не писав, я до того рівня не дійшов. Про Платона? Це була робота в контексті одного так званого колоквіуму".

Як після цього вірити в його "принциповість та чесність"?

Чи не вважаєте Ви, що у демократичній країні така очевидна брехня у біографії має потягти за собою відставку?

Відповідь: Впевнений, що Зварич працював над дисертацією - не пам'ятаю її назву - і несу відповідальність за те, що це є чесний і принциповий політик. Підкреслюю вдруге.

Вважаю, що уважне вивчення біографії 1981 року робиться не просто так, тому що багатьом з наших політиків було б складно відповідати за події 1991, 1995-1997, 2000-2002 та інших років.

Name - Денис , 20:49

Питання: Ваше ставлення до зміцнення гривні ? (можливо, це досить сильно вдарить по кишені громадян України середнього класу)

Відповідь: Позитивне. Негативне - гарантовано щодо термінів, це треба робити поступово.
Оскільки стабільність валюти також є питанням нацбезпеки, то офіційний курс НБУ на цій позначці буде триматися досить довго, і подальшої ревальвації гривні не передбачається.

Сюрпризів ні влада, ні НБУ не готують.

AID, 20:46

Питання: 1. Скажите, пожалуйста, на каких условиях входила "Солидарносоть" в партию НСНУ? Существуют ли какие -либо квоты на руководящие посты и в проходной избирательный список. 2. Партия "Солидарность" еще существует?

Відповідь: 1) Виконала свою програму, перемогла на парламентських виборах у складі блоку НУ, я як голова "Солідарності" очолював виборчу кампанію, підтримала Ющенка і перемогла. Зараз створює потужне об'єднання демсил для перемоги в 2006 році.
Умова була одна - наполеглива праця на перемогу.

2) "Солідарність" зараз знаходиться в процесі об'єднання шляхом створення нової партії НСНУ.

Станіслав , 20:45

Питання: Чи є серед указів президента, які несуть гриф "Опублікуванню не підлягає" такі, що стосуються РНБОУ? У випадку позитивної відповіді розкрийте їх зміст.

Відповідь: Є. Там гриф "Цілком таємно". Це стосується ядерних матеріалів. Більше сказати не можу. І будуть - вже на наступне засідання виноситься декілька питань.

Олег, 20:44

Питання: Есть ли, на Ваш взгляд, смысл перевести СНБОУ в институт вице-президента, например, к будущим президентским выборам?

Відповідь: Нет смысла. Президент концентрирует всю полноту власти, и целесообразность его дублирования или подстраховки остсутствует. СНБОУ имеет свои четко обозначенные Конституцией координационные и контролирующие функции. Поверьте, полномочий у него хватает.

Яна, 20:43

Питання: Ваш любимый вид спорта, и где Вы любите отдыхать?

Відповідь: Раньше - дзюдо. Сейчас - большой теннис, но это стало модно, особенно в РФ, я пытаюсь не следовать за модой. Теперь придется искать что-то третье. К сожалению, ни на первое, ни на второе не хватает времени, пока.

Vladimir, 20:41

Питання: До якоiї години можно задавати запитання.

Відповідь: Поки тримаємося.

Назар, 20:40

Питання: Добрий вечір! Що ви можете сказати про Андрія Клюєва та Сергія Клюєва? Були чутки, що вони покинули Україну. Чому, знаючи, що Клюєв брав участь у фальсифікації, його ще не притягнуто до відповідальності? Дякую.

Відповідь: Як мені відомо, по факту побиття людей групою бандитів біля ЦВК 23 жовтня, яке неодноразово транслювалося в роликах Януковича, серед організаторів були і ці особи. Як я знаю, з ними ведуться слідчі дії. Але рішення про притягнення до відповідальності приймає не президент, секретар РНБО, міністр МВС чи ГПУ - а керівник слідчої групи. І наше завдання - захистити його від тиску, бо мова іде про долю людей, в тому числі і депутатів з "Нашої України" на чолі з Ющеном, які опівночі, під дощем, не злякалися і не втекли, як міліція, а стали на захист людей від бандитів. Притягнути до відповідальності треба тих, хто винен, щоб наступного разу не повадно було.

Яна, 20:36

Питання: Здравствуйте! Можно поинтересоваться, чем занимается Ваша супруга? Она домохозяйка?

Відповідь: К счастью, находится в декретном отпуске.
У меня четверо детей, сегодня она активно занимается благотворительной деятельностью, детьми, и три месяца активно занималась Майданом: вынесла из дома все вещи, в том числе мои куртку, пальто, кто -то неплохо приоделся:). На это не жалко.

Она у меня кандидат наук, врач-кардиолог, в отличии от многих мужей, я помню ее тему кандидатской диссертации: "Свертывающая и фибринолитическая активность тромбоцитов у больных ревматоидным артритом".

Андрей, 20:34

Питання: Правда ли, что генпрокурор Пискун был отстранен от должности решением суда через несколько дней после восстановления Кучмой? Если это так, то мы сегодня имеем нелегитимного генпрокурора?

Відповідь: Мне об этом ничего не известно. Думаю, что неправда.

заец, 20:33

Питання: Расскажите о ваших взаимотношениях с Шуфричем, например, о газовой скважине.

Відповідь: С удовольствием. Во время незаконной выдачи лицензии г-ну Шуфричу со товарищи было похищено госсредств на многие десятки млн грн., украденные у государства организованной и, по моему глубокому убеджению, преступной группой. Отношение разных политиков к этой сделке будет изучено правоохранительными органами и передано в суд.

Игорь Сергеев, 20:31

Питання: Как Вы оцениваете сегодняшнее заявления Алексея Ивченко о том, что "Нафтогаз" намерен инициировать реприватизацию Лисичанского и Кременчугского НПЗ? Говорят, Ивченко сказал это в интересах Юлии Тимошенко? В то же время сегодня Юлия Владимировна получила от президента указание поменьше пугать собственников реприватизацией. Опять явное противоречие между словами Ющенко и подчиненых Тимошенко в лице Ивченко.

Відповідь: Президент сегодня дал поручение премьеру, первому вице-премьеру Кинху, министру Луценко главе ФГИУ Семенюк и мне в течение 10 дней закрыть список объектов, по которым государство будет принимать решения о законности их приватизации и проведении повторного конкурса. Попадут ли туда нефтезаводы, будет известно через 10 дней. Следите за "Украинской правдой".

Геннадий, 20:29

Питання: Уважаемый Петр! Почему Вы не принимаете никаких мер по искоренению коррупции в Киевской горадминистрации? Ведь наглость, с которой требуют взятки просто зашкаливает!!!! По-моему, это и есть угроза безопасности страны!А главное то, что люди разочаровываются!

Відповідь: С коррупцией надо беспощадно бороться, в первую очередь в высших эшелонах власти. Это, безусловно, относится к фактам, на которые вы ссылаетесь. Индульгенций от отвественности не имеет никто, я вас уверяю. Министр МВД, глава СБУ, секретарь СНБОУ - если вы обратитесь к ним за помощью, вас не предадут.

Віктор, 20:27

Питання: Чому Ви підтримуєте таких політичних маргіналів як Владислав Каськів, тим самим сприяючи йому в дискредитації "ПОРИ"

Відповідь: А судьи кто?

Олеся, 20:26

Питання: Скажіть, будь ласка, чому на Вашому "5-му каналі" гроші співробітникам виплачують "в конвертах".

А Ви в цей час закликаєте інших підприємців платити податки з того ж самого "5-го каналу".

Де мораль в цьому випадку?

Відповідь: Глубоко убежден, что на "5 канале" зарплату работникам в конвертах не выплачивают, хотя к "5 каналу" имею отношение исключительно как председатель общественного совета. Прошу в случае, если это не так - в смысле зарплаты - найти возможность меня поинформировать.

Закон должны выполнять все, включая администрацию "5 канала"

Эдуард, 20:22

Питання: Ув. Петр Алексеевич, вопрос по просьбе моего отца! Расскажите о поездке в Россию.С кем Вы встречались?С кем и о чем вели переговоры?

Відповідь: В программе визита была 45-минутная встреча с президентом РФ Путиным, кроме иных офцициальных встреч, наша встреча продолжалась чуть меньше 2 часов, где были достигнуты договоренности по всем вопросам, поставленным президентом Ющенко:

- подписание соглашения и согласование кандидатур по комиссии Ющенко-Путин,

- поручение о завершении разработки чекого плана действий на 2005 "Украина-Россия",

- обсуждение перечня вопросов, начиная с ЧФ, делимитации, демаркации, церкви, роли Украины как транзитного государства и многое другое.

Уверяю, мифы об охлаждении отношений Украины и России на высшем уровне не имеют под собой никаких оснований. Лично в этом убедился.

Яна, 20:21

Питання: Есть ли у Вас животные и какие?

Відповідь: Нет. Была у меня в школе собака, настоящий друг, овчарка, звали Дунай. С тех пор нет.

Остап., 20:19

Питання: Вітання зі Львова.
Чи слідкує Рада Нацбезпеки за діями угрупавань, на кшталт братства Корчинського? І чого не реагує на його провокації щодо держави?

Відповідь: Дякую за вітання.

Незважаючи, що руку Корчинському не подаю, якщо їх діяльність буде загрожувати нацбезпеці, я впевнений, що ці дії будуть зупинені. А не реагуємо, тому що поки що це дуже дріб'язкове, як і вся діяльність під час виборів.

Alex, 20:18

Питання: Пожалуйста, ответьте, лоббирует ли Зварич интересы своей жены или нет.
Похоже, что этот вопрос старательно замалчивают, но по-моему, это
намного важнее наличия высшего образования у него.

И второй вопрос, вы точно знаете, что автоматы, которые использовались
Червоненко во время "революции" легальные? Насколько я знаю,
хранение частными лицами автоматического оружия запрещено на Украине.
Спасибо.

Відповідь: Я абсолютно убежден, что единственные интересы, которые горячо и настойчиво лоббирует Роман Зварич - это интересы права, закона, украинского народа, чести и совести.

Я голову кладу на отсечение, что ничем иным, кроме этого, этот честный и принципиальный политик в своей деятельности не руководствуется.

Петр Порошенко.

Ярослав, 20:16

Питання: Чи читаєте ви історії проекту "Наш Пєтя"?

http://www.livejournal.com/users/nash_petya

Відповідь: Не читал.

Петро Заболотный, 20:14

Питання: Пане Петре,не хотите ли Вы показать пример и повесить хотя бы в интернете Ваши дипломы, в том числе , полученные от Кивалова. Спасибо.

Відповідь: У меня красный диплом, к счастью, не от Кивалова. А в ученый совет, где я защищал диссертацию, входят много выдающихся ученых, как проф. Авельянов, Селиванов, многие другие, мнением которых я дорожу.

Дипломов у меня побольше, нежели у многих во власти.

К глубокому сожалению, сейчас у нас знания и уровень меряются дипломами, а не широтой кругозора и уровнем интеллекта.

К счастью, это не относится к правительству.

slavko, 20:13

Питання: П.Петре, навіщо Ви підібрали інфокилера Піховшека, адже ж відомо, що він є одним з тих, чия "журналістська діяльність" напередодні виборів привела до передчасної смерті мами Вашого кума В.А.Ющенка? Чи це означає, що в боротьбі проти Ю.Тимошенко саме він може виконати ту брудну роботу, на яку не погодились справжні журналісти?

Цитата - "Дзеркало тижня"№ 13 (541) Субота, 9 - 15 Квiтня 2005 року - "А проведена недавно зустріч секретаря РНБОУ з антигероєм помаранчевої революції В’ячеславом Піховшеком — додаткове й красномовне підтвердження цього. Що змусило завантаженого роботою Порошенка витратити час на розмову з одіозною особистістю з медіа-обслуги минулої влади? Дружні стосунки з ним? Навряд чи. Інтерес до нього як до журналіста? Але навички Піховшека мають дуже віддалений стосунок до журналістики. Певно, у цій людині Петра Олексійовича зацікавив талант дещо іншого гатунку".

Відповідь: Якщо чесно, я погоджуюсь з тими, хто вважає, що Піховшек, Джангіров, Корчинський, Сівкович належать до людей, яким все ще не можна подавати руки. Тому, коли Піховшек запропонував поспілкуватися, я зробив все можливе, щоб він це зрозумів. Продовження наша розмова не мала.

Це, до речі, повідомлення і решті осіб зі списку.

Інна, 20:09

Питання: Як ви оцінюєте стан безпеки і оборони України за десятибальною системою?
Дякую за відповідь. Бажаю вам успіхів.

Відповідь: Нещодавно ICTV проводило опитування, чи відчуває глядач загрозу Нацбезпеці. Майже 70% відповіли, що ТАК. Враховуючи епідемію сніду і туберкульозу, рівень тіньової економіки і криміналітету, безпеки саркофагу на ЧАЕС і кількість ракових захворювань, рівень боротьби з тероризмом у світі і бідність країни. Цей список можна продовжувати дуже довго. Загроза нацбезпеці існує, і завдання президента як голови РНБОУ, мене як його секретаря, і всіх його членів вже за один рік зробити так, щоб наступного разу кількість тих, хто відповість позитивно на це питання, була значно менше. Повірте, ми над цим наполегливо працюємо.

zbarzh, 20:06

Питання: Які у Вас стосунки з Вашим колишнім другом Миколою Азаровим? Чи правда, що Ви обіцяли йому посаду першого віце-прем'єра? Чому арешт Б.Колесникова пов'язують з Вашим іменем, з конкуренцією на ринку шоколада?

Відповідь: 1) За останні три місяці я з ним (Азаровим) зустрічався один раз, обговорюючи концепцію ЄЕП. Посаду першого віце, як і всі інші посади, які належать до компетенції президента, в команді Ющенка повноважень пропонувати немає ніхто, крім президента, прошу це запам'ятати і не вірити дурницям!

2) Я ніколи не чув і, сподіваюсь, не почую, що арешт Колесникова пов'язувався зі мною. Я дізнався про це разом з президентом, коли був у США. Ми тим і відрізняємося від попередньої влади, що сила державної влади за визначенням не може бути застосована під час будь-яких приватних розборок.

max, 20:05

Питання: Когда вы заберете у Суркиса ФК "Динамо",что вы с ним будете делать?

Відповідь: Мы шли к власти, чтобы никто, кроме суда, ничего ни у кого не забирал. Если суд примет решение забрать, значит, законность должна быть восстановлена. Держава дасть йому раду. "Динамо" в принципе возможно и без самого Григория Михайловича.

Дмитрий , 20:03

Питання: По какому принципу Вы распределяете кадры в силовых министерствах?

Какое отношение к Вам имеет первый заместитель МВД Украины Бондаренко?

Відповідь: 1) Готовит представление министр, визирует премьер, готовит к подписанию секретариат президента, согласовывает на предмет доступу к гостайне аппарта СНБОУ, принимает решение и подписывает президент.
Пока было два случая, когда аппарат подготовил отрицательное заключение на поданные кандидатуры.
Одно заключение президент принял во внимание, со вторым не согласился.

Остальные прошли без замечаний, в том числе Бондаренко.

2) Как первый замминистра к секретарю СНБОУ. Он человек, который искренне поддерживал Ющенко, народ и Майдан.

сладкая вишня , 20:01

Питання: Как вы считаете, кто будет следующим премьером, каковы ваши шансы на этот пост?

Відповідь: Команда Ющенко и правительство Ющенко будет у власти очень долго. Не переживайте!

Hugh Oxenbrigg , 20:00

Питання: Добрий день, пане Порошенку. Яку музику Ви слухаєте?

Відповідь: Руслану, "Океан Эльзы", "Мандры", "ВВ", русский рок, ДДТ, "Машину времени", Розембаума, и с огромным удовольствием Оксану Билозир.

Открою секрет - у нее есть клип "Лелеки", где очень маленькими снялись мои дочки Женя и Саша. С удовольствием его смотрю. Присоединяйтесь:)!

владимир, 19:58

Питання: Добрый вечер!Знаете ли Вы, почему Ахметов покинул страну, если да, и если были на то причины, то почему не препятствовали этому.

Відповідь: Почему - надо спросить у Ахметова. Не препятствовали этому, потому что неизвестно, что на передвижение Ахметова кто-либо накладывал ограничения.

eugene , 19:55

Питання: Когда русскому языку дадут официальный статус?

Или после выборов для помаранчевых это не интересно стало?

Відповідь: На самом деле русским языком за 14 лет нашей истории власть занималась от силы 4 месяца - по месяцу перед каждыми выборами. Не для того, чтобы вопрос решить - а чтобы мобилизовать голоса. И на их волне остаться у власти. Наша власть будет неуклонно проводить Европейскую хартию и обеспечивать открытие и препятствовать закрытию русских школ, групп в институтах, телепередач, газет, как того и требует закон.

То есть в местах компактного проживания права русскоязычных граждан гарантировано защищены законами. Но уже сейчас, а не перед выборами. По поручению президента сейчас изучаются последствия введения в Украине двойного гражданства.

Алексей, 19:53

Питання: Добрый день. Петр, скажите пожалуйста, что было силовым противовесом аппарату МВД и СБУ во время оранжевой революции (я не о Майдане),
и за что Литвин получил звание Героя Украины?

Відповідь: Головною відмінністю "помаранчевої революції" від революції троянд, тюльпанів бархатних та інших є те, що під час наших подій не постраждала жодна людина.

Позиції політстабільності було дотримано Верховною Радою під керівництвом Литвина. Абстрагуючись від того, хто його нагородив, я вважаю, шо в ті непрості часи Литвин був з Майданом, і це був геройський вчинок. А силовою противагою МВС і СБУ були мільйони людей на Майдані і переконаність рядових працівників силових відомств про неможливість протистояти народу. Без цих двох факторів силовий сценарій зупинити було майже неможливо.

Психолог, 19:48

Питання: Вас називають "сірим кардиналом" оточення президента.Ви не думаєте, що після вступу у дію Конституційної реформи, у секретаря РНБО буде більше впливу та ваги, ніж у гаранта?..

Теж саме стосується і прем'єра.Чи буде наш президент лише "зиц-председателем" ?..

Відповідь: Мені не подобається, коли народ президента Ющенка називає гарантом.

Я переконаний, що Віктор Ющенко буде найбільш впливовим політиком не тільки цього десятиліття.

По-третє, сьогоднішнє засідання уряду показало, що саме президент є тим потужним об'єднуючим фактором, який об'єднує команду, і дякуючи якому, команда досягає результатів.

Я впевнений, що незалежно від реформи, остаточне рішення на десять років, останнє слово завжди буде залишатися за Віктором Андрійовичем. Термін "сірий кардинал" я залишаю без коментарів, як невдалий чорний піар, як чергову спробу розколоти команду. Не вийде!

Алексей, 19:47

Питання: Расскажите, пожалуйста, об уголовных делах, которые возбуждались в связи с деятельностью Ваших предприятий - концерн “Укрпроминвест”, "Ленинская кузница" , фирма "Багет", Благотворительного фонда Петра Порошенко.Какую должность занимал раньше Ваш отец, и какие против него возбуждались уголовные дела? Спасибо.

Відповідь: Дела возбуждались против всех предприятий, кроме "Багет", мне о такой фирме ничего не известно. Мой отец занимал должность гендиректора "Укрпроминвеста", и все дела, которые возбуждались Генпрокуратурой под руководством Васильева, и налоговой под непосредственной координацией зама главы Гриба. И налоговая, и прокуратура проиграла все суды еще в июле-сентябре, но не сочла нужным извиниться ни перед трудовыми коллективами, ни перед руководством предприятий.

Сразу после революции они попытались это сделать. Извинения не приняты.

Против отца лично дел не возбуждалось.

Сергей, 19:36

Питання: Почему Вы до сих пор занимаете 2 госдолжности, нарушая закон?

Какой процент акций компании "Рошен" (созвучно с поРОШЕНко)принадлежит лично Вам (ведь власть и бизнес разделено)?

Цена на бензин до ревальвации грвины 3,4/5,3=0,64у.е., после ревальвации 2,99/5,05=0,59 у.е.? Где же снижение цены?

Відповідь: Добрый день!

1) Народный депутат - это не должность, в Конституционном суде находится конституционное обращение, которым оспаривается указ, которым я был назначен на должность секретаря СНБОУ.
Немедленно после вынесения вердикта КС я или сложу мандат нардепа, или напишу заявление в связи с отменой указа

Вместе с тем, сегодня в суде из 34 депутатов, которые совмещают должности, регламентный комитет вынес решение по обращению в суд относительно 22 депутатов. Подождем еще 12.

2) Ни одной акции лично мне не принадлежит. Среди акционеров "Рошен" нет физлиц. Я был единственным среди политиков, ушедшых на госслужбу, кто выполнил обещание, создал фонд, куда передал все акции, и поручил управляющей компании с мировым именем управлять этим именем.

3) Я считаю, что цены на бензин не снижены, реально их снизить невозможно рыночными методами, так как растет мировая цена. А если их снижать нерыночными методами, то есть угроза, что в июне часть нефтепродуктов уйдет из Украины. На рынке возникнет дефицит, и тогда мы будем говорить о другом ценовом скачке.

Поэтому я убежден, что правительство должно заниматься не ценой на бензин 95 и 97 для Мерседесов, а ценой дизтоплива для селян, где житут 16 миллионов людей.

Цены реально вернуть на 2 400 за тонну на все время посевной, и этим сегодня должны и будут заниматься президент, СНБОУ и правительство.
  Комментировать
  Сортировать:
  в виде дерева
  по дате
  по имени пользователя
  по рейтингу
   
   
   
   
   
   вверх