EN|RU|UK
 Политика Украины, Фоторепортаж
  30476  320

 "Проводиш рейд на підсніжники і чуєш від типової бабусі: "Ах ти скотино, немає в тебе совісті", - экологи жалуются на украинцев. ФОТО

Украинские экологи жалуются на низкий уровень экологической культуры украинцев. Люди буквально не понимают, как стоит относиться к дикой природе, и готовы без малейших сожалений уничтожать флору и фауну Украины. Более того, активисты-экологи, которые пытаются противостоять браконьерам, незаконным копателям янтаря, незаконным вырубкам леса становятся врагами номер один, и наталкиваются на стену непонимания со стороны простых людей.

Об этом на своей странице в Фейсбуке написал эколог, координатор в представительстве Всемирного фонда дикой природы (WWF) в Украине Андрей Плыга, передает Цензор.НЕТ.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": Опубликованы свидетельства тотального уничтожения заповедных карпатских лесов. ФОТОрепортаж

"Проводиш рейд на підсніжники і чуєш від типової бабусі: "Ах ти скотино, немає в тебе совісті, мені їсти нема на що, у мене спина болить, а он там як бурштин копають, так нічо ви їм не робите!" І ззаду голоси публіки: "Уроди, найшли ворога №1, от нема чим більше займатись, суки".

Їдеш на Полісся, проходиш бурштиновими клондайками повз озброєну гопоту і пишеш статтю про знищення лісу копачами. Наро д: "Нашим бідним пригнобленим селянам нема що їсти, чо ви до них доїбались!! Дайте людям копійку заробити! Знайшли проблему, он ліпше б вирубкою лісу зайнялись, ондо скільки його вивозять!"

Досліджуєш вирубку 10-ти квадратних кілометрів лісу під ЛЕП Рівне-Київ, що пройшла в тому числі повз кілька заказників, пишеш статтю про це. Народ: "Екологи зовсім йобнулись, шо ми без світла значить маєм сидіти?! Прогрес не спинити, відїбіться! Он як браконьєри звірів мочать, так ви мовчите!"

Пишеш про п'яну гопоту, яка загнала 17 зубрів на кригу, від чого 15 втонуло, а 2-х розібрали на м'ясо, і отримуєш у відповідь: "Ви всьо врьоті!! Наші доблесні селяни не займатимуться таким, це все депутати-олігархи! А ви продажні скоти!"

Влаштовуєш акцію проти будівництва ГЕС в Карпатах. Народ: "Ви шо кончені, ГЕС саме для гір призначені!! Ліпше б рубками в горах зайнялись, бо ж затоплює постійно!"

Йдеш карпатським селом, у кожному другому дворі лісопилка. Питаєш: а шо б ви зробили, якби вам дати клаптик лісу понад селом? "Як що, на дрова пустив би". Занавіс.

Мораль: а нема моралі. Люди у нас кончені.

P.S. Екохунта прийде, порядок наведе.
P.P.S. На фото доблесні нащадки вояків УПА плавають на річці Боржава, Закарпаття", - написал активист.

экология закарпатье боржава реки
VEhrNGRrdzVRM2d3V1VSUmMwNUROakJNTjFGMlpFZE5NRXhZVW1kT1IwSXdXVXhSYzNSREsyWk9RemN3VEZoU1oxaDZVWFk1UjBFd1RHcFNaMDVES3pCTVZGRnpTSHBTYW1SRE5qQk1OMUYxT1VNck1FeFFVWFZPUjFCbVRrZFFNRXd6VW1kMFEzY3dXVVJTYWtoNlVXMTBRM2N3V1VSUmRqbERkekJaVEZKcGR6MDk=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх