EN|RU|UK
 Происшествия, Фоторепортаж, Здоровье
  12694  108

 15-летнему сыну воина АТО Алексею Билоусу срочно нужна помощь доноров. Ресурсы родителей - исчерпаны. ФОТО

15-летнему сыну военнослужащего, находящегося в зоне проведения АТО, срочно нужна помощь доноров - у подростка диагностирован острый миелоидный лейкоз, ресурсы родителей - исчерпаны.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении пресс-службы Минобороны в Facebook.

Текст сообщения публикуем полностью на языке оригинала:

"Просимо допомоги у небайдужих киян!

Днями син військовослужбовця, який на цей час виконує бойові завдання в складі одного з підрозділів у зоні проведення АТО, 15-річний Олексій Білоус потрапив до Київської лікарні ОХМАДІТ зі страшним діагнозом - гострий мієлоїдний лейкоз. Лікарі зазначають - стабільний стан хлопця залежить лише від донорів. Потреба у крові є постійною. На жаль, батьки вичерпали власні ресурси, знайомі та друзі родини також. База донорів, які за біохімічними параметрами підходять для переливання - обмежена. Тому звертаємось до небайдужих військовослужбовців київського гарнізону та простих киян. Можливо, саме ваша вчасна допомога подарує надію юному Олексію.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Боевики не дают эвакуировать тяжелобольных детей с оккупированных территорий, - Ирина Геращенко

Постійно потрібні донори, що проживають на території Києва та Київської області. Для виготовлення "тромбомаси" потрібні особи віком від 21 до 35 років із групами крові: ІІ(+), ІІ(-) або IV(+), IV(-). Для "R-маси" потрібні донори віком від 18 до 35 років, група крові - ІІ(+).

Контактний телефон матері та батька для уточнення інформації та координації: +38(067) 730-52-32 (Ольга), +38(093)1644733 (Олег).

Навіть ваш репост може стати реальною допомогою для хлопчика!"

помощь

помощь

помощь


VEhrNGRrdzVRekF3VERkUmRtUkRLekJaUWpnd1RDOVJkblJET0RCTU4xSnBaRWROWms1RE1EQk1XRkpuZEVNMFprNURaVEJMV0ZGdVRrTlJNRXRNVVd4T1ExWXdTMGs5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх