EN|RU|UK
 Политика Украины
  13367  66

 Лубкивский опроверг очередную вражескую ложь: "Народного Совета Бессарабии" не существует. ФОТО

6 апреля на одном из одесских интернет-ресурсов была размещена статья о создании так называемой "Народного Совета Бессарабии". "Башкан гагаузов мероприятие не приветствовал, лидеры национальных меньшинств Одесской участия в этой авантюре не брали и сейчас делают опровержение"

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке пишет советник главы СБУ Маркиян Лубкивский. "Не планував писати з цього приводу, але, все-таки, вирішив внести ясність стосовно "Народной Рады Бессарабии", якої не існує. Отже, 6 квітня ц.р. на одному з одеських інтернет-ресурсів було розміщено статтю про створення т.зв. Народної Ради Бесарабії за результатами установчої конференції (!) участь у якій взяли 100 делегатів від болгарської, гагаузької, руської, української, ро мської, молдовської та польської громад "Південної Бессарабії", а також представників іноземних країн, зокрема, лідерів молодіжного крила болгарської праворадикальної партії "Атака", партії "Патріоти Молдови", а також одного екс-депутата парламенту Республіки Молдови.

Смотрите: "Страна должна знать "хероев" поименно": обнародованы имена пособников Моторолы из числа украинских граждан. ФОТОрепортаж

Не так важливо. Важливе інше. Іноземні делегати у цих ресторанних посиденьках (захід проходив у одному веселому ресторані Одеси) участі не брали. Башкан гагаузів захід не вітав, лідери національних мешшин Одещини участі у цій авантюрі не брали і зараз роблять спростування. На т.зв. офіційному сайті "НРБ" вказана адреса: м. Ізмаїл, вул. Леніна, 36, оф.1 не відповідає дійсності, оскільки за наведеною адресою відсутні будь-які офісні приміщення та знаходиться приватна будівля (дивіться фото із симпатичною бабцею). Крім того, сайт зареєстрований у Москві на російських інтернет-ресурсах з поданням при реєстрації російського номеру мобільного телефону. Чергова московська брехня. Але й ми і цим займаємося. Серйозно займаємося", - пишет чиновник.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что задержаны трое террористов, которые устраивали взрывы в Одесской области.

додати

VEhrdlVXMDVSMFF3VEVoUmRYUkROREJNVEZKblpFTTJNRXhxVVhWVFJGRnVUa04zTUZsRVVYVjBRelF3V1M5UmRsTTRkakJaU0ZGMFpFTXZNRXhFVW1kT1EzY3dXVXhSZFU1RE16Qk1lRGd3UzBoUmEyUkRhbVpPUTJVd1RGUlJkR1JIUWpCWlNGRjFkRU4zTUZrNFp6Qk1OMUZ6WkVNM01FeEVVbWRrUjBNd1dYYzk=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх