EN|RU|UK
 Политика Украины
  9065  138
Материалы по теме:

 Для лечения раненных бойцов в Германии необходимо только обращение от украинской власти, которого пока нет, - волонтер Константин Зинкевич. ФОТОрепортаж

Волонтер Константин Зинкевич напоминает украинской власти, что немецкие клиники готовы принимать раненых украинских воинов, только после официального обращения украинской власти, которого пока что нет. Волонтер напоминает, что сейчас для лечения наших бойцов дорога каждая минута.

Как передает Цензор.НЕТ об этом он написал на своей страничке в Фейсбуке.

Он отметил: "Текст був написаний ще два дні тому, коли ми дізнались, що наш товариш Юра із 95-ї бригади отримав поранення в Донецькому аеропорту. Протягом двох днів з"явилося багато важко поранених кіборгів.

І щоб не додавати зайвої істерики ми просто смикали за усі ниточки, які могли.

Отже, ще 5 грудня 2014р. волонтери, які опікуються українськими військовими у Німеччині написали лист-звернення-прохання і в кінці кінців НАГАДУВАННЯ!!! до Петра Порошенка. Бо ще 03.09. 2014 Голова комітету Бундестагу з оборони Ганс-Петер Бартельс в інтерв'ю виданню Deutsche Welle озвучив інформацію, що клініки Німеччині готові прийняти більше українських бійців, якщо українська сторона звернеться з відповідним проханням до Берліну.

Цей лист був популярним у ФБ, багато видань опублікували. Але усе було тихо… хоч і Женя Лисак Ievgeniia Lucky була дуже наполегливою у звертаннях до наших депутатів і т. д.

Можливо, не так багато було поранених на один день, як це було під Іловайськом, можливо, чекають "мужі" піар-моменту.

Але я не хочу, щоб Юра втратив руку! Хоч він і жартує, що ніби на курорті порівняно із дуже важкими побратимами, які стогнуть в українських госпіталях. Їм потрібно використати усі шанси, щоб врятувати життя і ті органи, які ще можна врятувати.

Допомога німецьких Бундесверівських клінік- це страшенні гроші. Нам пропонують безкоштовно.

Але чому наші офіційні представники України не можуть звернутись до німців? Корона спаде? Або ж чому так повільно?

Два дні ми ведемо перемовини і не робимо скандалу. Але будь-який медик скаже, наскільки зараз ДОРОГИЙ ЧАС!
Дякую Vsevolod Stebliuk за допомогу. Є надія, що пані Геращенко працює з цим документом, є надія, що Президент дав відповідні доручення.

Цю надію вселяють слова нашого консула в Гамбурзі Andriy Cherniavskyi, який написав "Уже попросили на высшем уровне... Дело продвигается!"

Але поки ніяких помітних рухів не видно. Кіборги в аеропорту сподівались на підмогу. І ті, хто вижив, зараз сподіваються на нас".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Более 100 военнослужащих проходят реабилитацию и лечение за границей, - МИД

германия лечение

германия лечениегермания лечениегермания лечение


Также читайте: В 2015 году Литва примет на лечение 50 украинских воинов


Источник: https://censor.net.ua/p321183
TUV4TVVYWjBRemN3VERkUmRtUkhRekJNV0ZKblRrZE1TVTVETURCTWRsSnFlVVJSYzA1SFFUQk1lbEYxVGtNMFRIazRka3c1UXk4d1REZFJkazVES3pCWmJsSnFTSHBSZFRsRE1UQlpabEYwWkVNNU1FeHFVWFJZZWxGemRFTXJNRXgyVVhaMFF6a3dXVXhSZEdSSFFUQlpkRGd3VEVSU1owNURPREJNYWxKcU0zcFJhemxETVRCWlJGRjJUa04zTUV3elVYVk9SMUE9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх