EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  83689  704
Материалы по теме:

 Под Донецким аэропортом погибли два разведчика "Правого сектора" - Всеволод Воловик, позывной "Сева" и позывной "Морпех". ФОТОрепортаж

Под Донецким аэропортом погибли два украинских бойца-разведчика из Добровольческого Украинского Корпуса "Правый сектор".

Об этом сообщает журналистка и доброволец ДУК "Правый сектор" Олена Билозерська, передает Цензор.НЕТ.

Приводим текст ее сообщения полностью:

"Сьогодні під Донецьким аеропортом ми втратили двох побратимів. Обох я добре знала, з обома дружила. З одним ходила в розвідку.

смерть сектор правый

Сєва, Воловик Всеволод Валентинович, був професійним військовим розвідником. Людина-легенда, про нього ще напишуть книжки. Професіонал з великої літери. Провів 45 діб в полоні у ЛНР, вирвався звідти лише тому, що вони так і не дізналися, хто він. У житті - веселий, жартівник, спортсмен, виглядав значно молодше за свої під п'ятдесят, був зворушливо закоханий у значно молодшу дружину... Коли він повернувся з полону, вона тиждень не відпускала його руку.
Смотрите также: В Песках погиб 18-летний герой-доброволец Александр Райхерт из "Правого сектора". ФОТО

Знайомі ми з ним були давно, а долучився він до нас, коли почався Майдан. Сказав: я не хочу, щоб це усе закінчилося тим самим, як минулого разу. І загинув рівно через рік...


смерть сектор правый

Побратим з позивним Морпєх - теж розвідник, молодий хлопець з Франківщини, простий хлопець із сільським корінням і з такою високою моральною планкою - я ще не зустрічала таких людей. Він постійно бурчав на тему, що жінкам не місце на фронті - і віддавав мені наш єдиний тоді на групу бронік, коли ми очікували ворожого нападу. Коли чув про якесь мародерство - був готовий прибити власноруч.
Смотрите также: Ангелы штурмовой роты: памяти юных бойцов "Правого сектора". ФОТОрепортаж

Одного разу попросив зробити і надрукувати йому кілька гарних фото - сказав: "Може, загину, щоб матері хоч пам'ять залишилася, який я був..."


смерть сектор правый

Він перший загиблий з нашої розвідгрупи - пам'ятаєте, я публікувала це фото і писала, що всі зараз живі...


За Хруста і Сіфона ми вже помстились - знищили саме тих, хто їх убив: Пашу з Єкатерінбурга сотоваріщі.
За цих двох помстимся в квадраті", - обещает доброволец Правого сектора.

Источник: https://censor.net.ua/p313086
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 8 из 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Страница 8 из 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вверх