EN|RU|UK
 Политика Украины
  16394  154

 "Война и холод ближе, чем вам кажется" - волонтеры призывают помочь солдатам обогревателями и теплыми вещами. ФОТО

"Это совсем недалеко - всего 500-600 километров от столицы. Война и холод ближе, чем вам кажется. Мы собираем теплые вещи. Спальники, флисы, термобелье, зимние куртки защитного или темного цвета. Возможно Вы лыжник и Вас что-то есть?"

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке пишет волонтер Roman Sinicyn. "У правому нижньому куті обігрівач типу "Ветєрок", на першому фото. Видно? Система наступна: перед сном бійці вмикають на 2-3 години генератор і обігрівач та ставлять перед ним пластикові пляшки з водою. Нагрівають пляшки "Ветєрком". Генератор не справляється, усім же треба зарядити рації, телефони, планшети, акумулятори для тепловізорів і ПНВ. Потім обкладаються теплими пляшками і сплять. В бліндажі сплять, два метри під землею. Їх не раз накривали Смерчами і Градами В палатках вони не ночують, як і в техніці.

Смотрите: В Тернополе "Женский батальон" готовит для украинских воинов "сухие" борщи. ФОТОрепортаж+ВИДЕО

Це 80 бригада. Вісімдесята львівська аеромобільна бригада, десантура. Це зовсім недалеко - всього 500-600 кілометрів від столиці. Війна і холод ближче, ніж вам здається. Вимкнули світло в будинку? Не подали гарячу воду? Принесли несвіже пиво? Ми збираємо теплі речі. Спальники, фліси, термобілизну, зимові куртки захисного або темного кольору. Можливо Ви лижник і Вас щось є? Лижний костюм? Рукавиці, шапки? Може у Вас є генератор чи обігрівач? Буржуйка? Ми завеземо і передамо. Таких, як ці десантники сотні. Приносьте. Жилянська 68, м.Київ (зліва у дворі прапор України).
-----
Приватбанк - 4149437843984905 Клочун Наталія
Skrill, Paypal - moneyforukraine@gmail.com.", - пишет Роман.

Читайте: В "Мыстецьком Арсенале" проходит благотворительный фестиваль "УКРОП". Собранные средства пойдут на нужды воинов, - волонтер Елена Масорина


блиндаж

блиндаж

блиндаж

Источник: https://censor.net.ua/p309924
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх