EN|RU|UK
 Политика Украины
  46278  381

 Раненому герою нужна помощь - он рискует потерять ногу, но планирует скоро вернуться в строй. ФОТОрепортаж

"Я сама - в инвалидной коляске, но в случае с нашими Героическими Ребятами, моя боль - просто маленькая царапина на теле ... У меня, пока, больше болит душа, чем тело. Болит душа за этих раненых ребят!"

Об этом в Фейсбуке пишет волонтер Олександра Любченко, сообщает Цензор.НЕТ.

"ІЗ МОЄЇ ПЕРЕПИСКИ З ПАШЕЮ ГЕРАСИМЕНКО:

Я: "Паш,.. ти не хвилюйся,.. звісно ми ще повну суму тобі не зібрали,.. але зберемо!!! Небайдужі люди дуже хочуть, щоб ти одужував!!!
І дякуємо тобі,.. що ти йшов боронити нашу Україну від загарбників... Ти Герой!!!"

Павло: " ) " - це була його дуже скромна відповідь.

Я: "Правда-правда!!! В тебе все буде гаразд!!! І ти не один!!!"

Павло: "сподіваюсь швидше одужати і повернутись в стрій, бо війна ще не закінчилась і роботи на Сході повно"...

Я знала,.. що Паша саме так і відповість мені,.. знала,.. бо, я бачу, як наша молодь розділяється на 3-категорії:
1.БЕЗДУШЕВНІ ІСТОТИ, КОТРІ ЗВИКЛИ ЗАДОВОЛЬНЯТИСЯ ЛИШЕ ВЛАСНИМИ ПОТРЕБАМИ: НАРКОТИКИ, ВИПИВКА, ТАЧКИ, БРЕНДОВИЙ ОДЯГ, СУЧАСНІ ГАДЖЕТИ(без образ,.. але - це правда);
2.БЕЗДУШЕВНІ, НЕРЕАГУЮЧІ НА ВСІ ПОДІЇ, КОТРІ ТРАПИЛИСЯ,.. Й ТРАПЛЯЮТЬСЯ КОЖНОГО ДНЯ... ПОДІЇ, В КОТРИХ ГИНУТЬ СОТНІ-сотні-сотні НАЙХОРОБРІШИХ ВОЇНІВ. ТАКА МОЛОДЬ НЕ ЗДАТНА ПІДНЯТИ НАШУ ДЕРЖАВУ НА ВИЩІ СХОДИНКИ. ЦЕ ІНЕРТНА МОЛОДЬ;
3.ПАТРІОТИЧНО-СВІДОМА МОЛОДЬ, ЯКА ЗДАТНА ПОЖЕРТВУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ ЗАРАДИ БАТЬКІВЩИНИ,.. ЗАРАДИ КРАЩОГО ЖИТТЯ НЕ ЛИШЕ ДЛЯ СЕБЕ... ВОНИ ЗДАТНІ ДАВАТИ ОПІР ВОРОГОВІ,.. ЩОБ ЛИШЕ ВОРОГ - ПРАВДУ НЕ ЗАТОПТАВ,.. ВІРУ НЕ РОЗІП'ЯВ,.. НАШ НАРОД НЕ ЗАГНУЗДАВ!!!

ЛЮДИ,.. Я ВЖЕ ДО ВАС ЗВЕРТАЛАСЯ ОДИН РАЗ, ЩОДО - ПАВЛА ГЕРАСИМЕНКА... І ОСЬ,.. Я ЗВЕРТАЮСЯ ЩЕ РАЗ,.. БО, КОШТИ ЩЕ НЕ ЗІБРАНІ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЙОГО ЛІКУВАННЯ.
У Паши дуже СКЛАДНА ситуація з НОГОЮ. Лікарі обговорюють питання: "Чи ЗАЛИШИТИ ЙОМУ НОГУ? ЧИ АМПУТУВАТИ?"...
Я НЕ знаю,.. що краще зробити в його ситуації, бо,.. розумію, що на ПСИХОЛОГІЧНОМУ РІВНІ - отримати чітку відповідь ДУЖЕ ТЯЖКО.
Але,.. хочу додати: ОБИДВА моїх дідусів, були для мене ГЕРОЯМИ! Один мій дідусь - залишився без рук: на одній руці було обрізано 4-рі пальці й вона була "порвана" від поранень,.. так і зрослася - шрамисто. А на іншій руці не було долоні,.. і по-лікоть лише - культяшка... Дідусь рятував людей навколо себе,.. він своїм тілом накрив гранату, затиснувши її міцно в своїх долонях... Але,.. за Велінням Божим - мій дідусь залишився живий,.. живий та з чисельними пораненнями,.. й з травмованими руками... А ті люди, котрих дідусь хотів врятувати - вони абсолютно всі загинули від вибуху... Чому саме так трапилося? Я не знаю! Але знаю одне, що мій дідусь був для мене - дуже гарний здоровань під 2-м. зросту,.. сильний й мужній,.. й переживший в свої 20-років тортури в "Дахау". І я ніколи не соромилася його ПОШКОДЖЕНИХ рук,.. я завжди притулялася до нього, щоб він мене міцно обіймав, тоді я себе вважала повноцінно захищеною! Він приніс себе в жертву,.. заради людей... Дідусь був для мене справжнім Героєм! Фізичну роботу, він не перекладав на когось,.. він пристосовувався до будь-яких незручностей,.. навіть мав такі ремені, щоби прив'язувати до руки косу,.. й йшов в поле косити. Він ніколи,.. ні поглядом,.. ні жестом,.. ні мімікою - не показував, як йому тяжко... Дідусь страшенно НЕ любив, коли його - жаліли!!! І це зрозуміло,.. Герої не чекають ЖАЛОСТІ... Героям потрібна - УВАГА,.. ПОВАГА й ДОВКОЛИШНЯ ЛЮБОВ ВІД ЛЮДЕЙ!
А другий мій дідусь,.. він був - Кавалер ордена Слави 3-х ступенів. Його тіло теж було від поранень - все в рубцях,.. мій дідусь був - пошматований й шитий наново... Так,.. для мене вони обидва - Герої,.. як і ті Герої, котрі - борються наразі за УКРАЇНУ,.. за нас, - таких інколи БАЙДУЖИХ до чужого болю,.. інколи БАЙДУЖИХ до чужого страждання,.. інколи БАЙДУЖИХ до чужих сліз, котрі капають із чистих, але поранених душ цих великомучеників Героїв!!!
Я лише УЯВИЛА,.. НА ОДНУ-ХВИЛИНОЧКУ,.. яку ФІЗИЧНУ БІЛЬ переносять наші хлопці від цієї хижої війни?!! Хто залишається - БЕЗ РУК,.. хто - БЕЗ ОЧЕЙ,.. хто - БЕЗ НІГ... Господи!!! Це ЖАХІТТЯ,.. і це лише я уявила НА ОДНУ-ХВИЛИНОЧКУ,.. а поранені страждають щосекундно,.. щодня...

Я ПОВНУ ПОТУЖНІСТЬ БОЛЮ ЗНАЮ,.. БО,.. САМА ПЕРЕБУВАЮ в інвалідному візку,.. але моя БІЛЬ - стала для мене звична роками... Я ЗНАЮ, КОЛИ БІЛЬ РОЗРИВАЄ МЕНЕ НА МІЛКІ ЧАСТИНКИ, Й ЗНАЮ,.. ЩО - ВОНА НЕ МИНУЧА,.. Й ЗНАЮ,.. ЩО - ВОНА НЕВИЛІКОВНА.

Але у випадку із нашими Героїчними Хлопцями, моя БІЛЬ - це просто маленька подряпина на тілі... У мене, наразі, більше болить - ДУША,.. аніж - моє тіло, болить ДУША ЗА ЦИХ ПОРАНЕНИХ ХЛОПЦІВ!

Я ПОРАХУВАЛА,.. І ВИЗНАЧИЛА ДЛЯ СЕБЕ ОСЬ-ЩО: я зараз НЕ витрачаю коштів на якісь свої забаганки... Я можу обійтися без усіляких своїх примх... Ті кошти, що в мене раніше затрачалися на: інколи навіть непотрібне "барахло" - я ПЕРЕРАХОВУЮ таким хлопцям, як - Павло...
Це-ж може зробити КОЖЕН ІЗ НАС?
Якщо моя НЕБАЙДУЖІСТЬ, хоча-б частково, хоча-б на 5% може принести користь нашим Героям - Я БУДУ НАЙЩАСЛИВІША ЛЮДИНА В СВОЇЙ ДЕРЖАВІ!!!

Я НАГАДУЮ:
Павло,.. був поранений 11.07.2014р. під час обстрілу установки "Град" біля населеного пункту Металіст.
Він,.. отримав дуже складні та серйозні травми:
відторгнення сітківки ока;
перелом основи черепа;
відірване вухо;
відкритий перелом гомілки з пошкодженням м'якої тканини на лівій нозі.
Павло знаходився у Харківському шпиталі,.. наразі він перебуває у Львові.
Наші лікарі,.. стверджують, що не мають можливості зберегти йому ногу, й запевняють, що її потрібно ампутувати. А-от,.. Ізраїльські лікарі беруться врятувати йому ногу,.. але на це ПОТРІБНІ ВЕЛИКІ КОШТИ.
Сім'я цього Героя абсолютно не заможна,.. й вони не так фінансово забезпечені, щоби мати змогу оплатити йому таку операцію...

ДЯКУЮЧИ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ, котрі відгукнулися - вже назбирали близько 30 000 тис.$... АЛЕ ЦЕ ЩЕ ДУЖЕ МАЛО!!!

ОСЬ ЇХНІ ДАНІ:
Батьки Герасименко Валерій Анатолійович - 0639023215
Герасименко Світлана Вікторівна - 0508013106.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5577212300066787 - Герасименко Світлана Вікторівна

А ось,.. ще й повні реквізити рахунку ПриватБанк:

Отримувач: ПАТ КБ ПриватБанк
Код отримувача (ОКПО,ЄДРПОУ): 14360570
Код банку отримувача (МФО): 305299
Рахунок отримувача (р/р): 29244825509100
Призначення платежу: для поповнення карти 4149 6258 0143 5460, Герасименко Світлана Вікторівна, ІПН: 2602121485

ВІДМІЧАЮ ЛЮДЕЙ Й ДЛЯ РОЗПОШИРЕННЯ ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ ТЕЖ! ЯКЩО ВАМ ЦЕ НЕ ДОВПОДОБИ, ТО - я перепрошую(можете просто ДОПОМОГТИ - КОНСТРУКТИВНИМИ порадами),.. бо,.. ЦІ ГЕРОЇ ЙДУТЬ ТУДИ ЗА ВЛАСНИМИ ПЕРЕКОНАННЯМИ - БОРОНИТИ УКРАЇНУ,.. Й ВІДБИВАТИ ВОРОГА З НАШОЇ ЗЕМЛІ! Й до-речі,.. чи: "ПОДОБАЄТЬСЯ їм там гинути, чи НЕ подобається?!" - цим питанням мало-хто задається,.. а де-кого - це питання зовсім не-обходить!!!

FIX: Я ВИКЛАДАЮ ФОТО-КАДР З - УРАЖЕНОЮ ЧАСТИНОЮ ПАВЛОВОЇ НОГИ... ВИДОВИЩЕ НЕ ІЗ ПРИЄМНИХ,.. ПОПЕРЕДЖАЮ,.. АЛЕ - ЛИШЕ НА МИТЬ УЯВІТЬ,.. ЯКУ БІЛЬ ПАША ТЕРПИТЬ ЩОДНЯ!!! ЦЕ ПРОСТО ГЕРОЇЧНА ТЕРПЕЛИВІСТЬ У ЦЬОГО ХЛОПЦЯ!!!

ДЯКУЮ ВСІМ, ХТО БУДЕ РЕПОСТИТИ,.. ХТО ДОПОМОЖЕ СВОЄЮ ПІДТРИМКОЮ, ЯК - ПСИХОЛОГІЧНОЮ, ТАК І - МАТЕРІАЛЬНОЮ!!!

ВСІ ФОТО ДАНІ ВНИЗУ (Якщо когось зацікавлять документи, які ПІДТВЕРДЖУЮТЬ його "ПЕРЕБУВАННЯ НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ НА ВІЙСЬКОВІЙ СЛУЖБІ" - Я МОЖУ НАДАТИ по e-mail)"

паша

паша

паша

паша

паша

паша

паша


паша

паша

паша

паша

Источник: https://censor.net.ua/p296543
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх