EN|RU|UK
 Политика Украины
  4203  67

 Руслана обратилась к волонтерам на местах с просьбой помогать официально регистрировать вынужденных переселенцев. ДОКУМЕНТ

беженцы

"Необходимо мониторить ситуацию и сообщать нам о нарушениях."

С такой просьбой обратилась певица и общественный деятель Руслана ко гражданам Украины в ФБ-сообществе vvmcenter.ruslana, сообщает Цензор.НЕТ.

ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Реєстрація - найбільш важлива процедура!

Реєстрація гарантує вам ваші права громадян України.

Держава гарантує права своїм громадянам, але як державні служби на місцях будуть виконувати свої зобов'язання, - це завдання волонтерам:

необхідно моніторити та повідомляти нам про порушення.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Для того, щоб зареєструватися необхідно звернутися

до найближчої установи соціального захисту населення за місцем фактичного перебування.

Служби соціального захисту діють в кожному районі.

Детальну інформацію у будь-який час можна отримати на гарячій лінії ДСНС 101, на гарячій лінії регіональниого штабу ДСНС, на урядовій гарячій лінії (0 800 507 309 ), у місцевої волонтерської координуючої групи чи гарячих лініях волонтерів.

Зареєструватися НЕОБХІДНО!

1.Своєю ідентифікацією ви знімете підозри місцевих жителів (людина, яка не хоче себе ідентифікувати, автоматично виклакає підозру).

2.Реєстрація дозволить державним структурам та волонтерським організаціям, рівномірно розприділяти переселенців по всій територїї України. Це дозволить зменшити соціальну напругу (як зі сторони переселенців, так і зі сторони місцевих жителів). Це допоможе самим переселенцям отримати більш-якісні умови тимчасового перебування.

Руслана звертається до волонтерів:

Через проблеми роботи державних структур на місцевих рівнях, прошу ставити своїх наглядачів для котролюваня процесу реєстрацїї, а у разі проблеми чи напливу громадян - допомагати.

Про порушення повідомляйте сюди - vvmcenter.ruslana@gmail.com

НЕОБХІДНО знайти "ЗАГУБЛЕНИХ" ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ.

"Загубленими" переселенцями ми називаємо тих, про кого невідомо ні державі, ні волонтерам, які активно допомагають у процесі переселення.

"Загублені" викривлюють статистику і не дозволяють правильно спланувати ресурс.

Волонтери вже знайшли людей, які жили в полі (мова йде про представників етнічних меншин), в с. Первомайському (Харківська обл) виявили 47 людей, у м. Балаклія (Харківська обл.) групу переселенців без речей першої необхідності випадково виявила мама моєї помічниці... Зараз вже ці конкретні випадки під контролем.

Є стихійні переселення етнічних меншин (зокрема, ромів і людей певного віросповідання), які ведуть такий спосіб життя, що створює умови антисанітарії.

Звертаюся до волонтерів та місцевих жителів! Якщо вам відомо про поселення переселенців, повідомляйте на державні гарячі лініїї 101, в регіональні штаби, в установи соціального захисту, на урядову лінію (0 800 507 309), волонтерам, мені через SMS на номер 067 672 672 4

Cпільно державними структурами та волонтерами cформована ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

У даній карті прописана процедура по пунктах (реєєстрація, поновлення документів, пошук житла, тимчасового працевлаштування, отримання медичної допомоги, адреси центрів і їх контакти). Найближчим часом у мене буде частина тиражу.

У кого є можливість поширити дану карту (особливо в зоні АТО), прошу вийти на зв'язок.

беженцы

TUVwRVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhRakJNYWxKcWVVUlJiMDVES3pCWlNGSm5aRU0wTUV4blp6Qk1MMUpuVGtNck1GbE1VWFZPUTNsSlRrTnFNRXh5VW1kT1EzY3dUR3BSZG1SSFRFeDVMMUZ2VGtkRU1GbElVWFU1UTNjd1RETlJjME00ZGpCTVNGRjBaRU15TUV4WVVYWmtSMGN3V1hRNE1FdEVVWFowUjBJd1dVaFJkVTVIVUE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх