EN|RU|UK
 Политика Украины, Фоторепортаж
  4349  21

 Рядом с президентским вертодромом на склонах Днепра появится VIP бизнес-центр? ФОТОрепортаж

Рядом с президентским вертодрома на склонах Днепра, которые являются объектом культурного наследия, планируется строительство бизнес-центра VIP уровня.

"Соответствующий земельный участок площадью 37 соток выставлена ​​на продажу за $ 5000000", - цитирует Цензор.НЕТ запись депутата Александра Бригинца на Facebook.

Смотрите также на Цензор.НЕТ: Катастрофа Днепровских склонов: Вертодром Януковича развалил фундамент Мариинского дворца - экстренное совещание в КГГА. ФОТОрепортаж
В Інтернеті я натрапив на оголошення про продаж земельної ділянки на Парковій дорозі під будівництво бізнес-центру, загальна площа проекту якого складає 13270 м2 (посилання: http://www.country.ua/buy/land/1510962.html ). Допускаю, що це оголошення може бути провокацією, або аферою - таке трапляється. Наприклад, подібні оголошення про продаж квартир майоріли у вагонах метро, всупереч забороні будівництва цих будинків на вул. Сошенка, 33 чи будинку на перетині вул. Космічної та Юності. Але якщо подібна інформація таки з'явилася, то її слід перевірити, адже в нашій країні може статися найабсурдніше.

Источник: https://censor.net.ua/p245541
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4U1owNURLekJNYWxKbmRFTXhNRXgyVW1wT1IwSXdXVXhSYzNSREsyWk9Rek13VEVSU1oyUkhRekJaUkZGMmRFTTFNRXh5VVhOSWVsRnpkRU14TUZsRVVtZDBReXN3VEZSU1owNURLekJNZURnd1NuSlJkVTVETVRCTVNUMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх