EN|RU|UK
 Политика Украины
  777  9

 Депутат Жебривский заявил о своем выходе из партии "Наша Украина"

Про свой выход из партии Народный союз "Наша Украина" сегодня заявил народный депутат, член фракции "Наша Украина - Народная самооборона", лидер Житомирской региональной организации и член политсовета партии Павел Жеривский, который был одним из основателей НУНС. Его партийный билет значился под номером 17.

Такое заявление сегодня распространила пресс-служба Павла Жеривского:

"Від часу заснування партії Павло Жебрівський послідовно дотримувався головних принципів, на яких базувалися основні засади НСНУ зразка 2002-2004 років, а саме:
- ліберальна ідеологія в економіці,
- побудова громадянського суспільства,
- національно-демократична філософія розвитку України.
У своїй заяві про вихід народний депутат зазначив, що з 2006 року розпочалося незворотнє згортання демократичних принципів, про що він неодноразово і наполегливо наголошував на засіданнях політради та парламентської фракції.
В цей час Павло Жебрівський не приховував свого занепокоєння ситуацією і перед виборцями та рядовими партійцями з регіонів. Адже саме там повинні були б, на його думку, будуватись і формуватись головні засади діяльності партії та її лідерів.
Павло Жебрівський акцентував увагу на колегіальності в прийнятті важливих для партії та країни рішень, зокрема зміни керівництва та керівних органів партії, обрання її лідера, президії та політради. Гостро критикував одноосібність управління партійним життям, яка прямо обмежує активну участь членів партії в її розбудові та прийнятті демократичних рішень.
«Я завжди дотримувався позиції і послідовно наголошував на самостійності діяльності партії НСНУ та її участі в парламентських виборах 2007 року, застерігав від блокування партіями, чиї електоральні симпатії вичерпали свій ресурс. Я запевняв, що останні, використавши момент входження своїх представників до парламенту, будуть грати не за правилами, а ставитимуть власні вузькопартійні інтереси вище інтересів блоку «Наша Україна - Народна самооборона», - йдеться в заяві.
Прийняти таке важливе для себе рішення Павла Жебрівського спонукала «і абсолютна відсутність реакції на критику та пропозиції, що лунали з боку народних депутатів України, членів політради партії, представників регіональних організацій щодо кризових явищ, які стали передвісниками згортання демократії, моральності, духовності і толерантності».
«Спорадичність та безсистемність роботи та діяльності, чванство і самовпевненість декількох осіб в керівництві призвели партію «мрії» зразка 2002-2004 років до повного розвалу, занепаду, вихолощення та кризи. Стало зрозумілим, що за таких умов неможливо впливати на політичні та економічні процеси як в середовищі партії, так і в цілому в державі», - наголосив Павло Жебрівський в свої заяві."
Источник: https://censor.net.ua/n84265
VEhrdlVXeDBRekV3VEVoU1owNUROREJNVEZKblpFTTJNRXhxVVhWVE9IWXdTak5SYjNrelVXNWtRMmc9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх