"Заступая на должность Генпрокурора, я говорил о необходимости разделения функций прокуратуры и следствия в различных учреждениях. Потому что возможность дать руководителю указание и следователю и прокурору не раз приводило к политическим репрессиям и рэкету бизнеса. Поэтому избрание руководителя и заместителей ГБР - огромный шаг к цивилизованной правоохранительной системе. За чиновниками и депутатами остался еще один очень важный долг - создать единую государственную службу финансового контроля, которой должны будут отойти все функции налоговых проверок, выявления фиктивного предпринимательства и хищения бюджетных средств, которые сейчас дублируются в ГПУ, МВД, СБУ и ГФС", - заявил Луценко.

Ранее Конкурсная комиссия по отбору кандидатов на занятие должностей в Государственном бюро расследований (ГБР) избрала главой ГБР Романа Трубу, а его первым заместителем - Ольгу Варченко. А Александр Буряк рекомендован на должность замдиректора ГБР.
Напомним, что Госбюро расследований должно было заработать 20 ноября и принять у прокуратуры функции следствия. Но как отметил ранее в комментарии "Цензор.НЕТ" член конкурсной комиссии Денис Монастырский, на запуск работы ГБР понадобится еще не меньше года.
В свою очередь Генпрокурор Юрий Луценко раскритиковал процесс создания ГБР и обратился к парламенту с просьбой продлить полномочия прокуратуры.
Двоих я угадал загодя! Помните когда они на полиграфе проходили тест статейка была здесь на Цензоре . Вот Варченко и Буряк! Труба это так клоун, а рулить будут эти двое. Если честно - это катастрофа.
Назар Приходько
18 ч ·
НАБУ розпочало розслідування щодо незаконного збагачення Генпрокурора Юрія Луценка.
Ну що, Юрік-"абажурік", не в тому місці і не в той час ти зі своїм комсомольським минулим пішов проти ФБР та Мін'юсту США... Я розумію, що вся ваша камарілья - ГПУ, НАЗК, МВС та СБУ зараз знову кинеться сворою на Артема Ситника та Ґізо Уґлаву - але пізно. Ви дуже дістали нас, да, але ви думали що нами і обмежиться - "посмердять і розійдуться", але ні.
Вас просили, вам наполегливо підказували, з вами намагалися домовитись по доброму, та ви кістьми лягали і лягаєте за збереження кримінально-олігархічної, клептократично-комсомольської системи Кучмізму чиїми вірними васалами та позашлюбними дітьми ви є.
Завтра будуть нові цікаві факти, а поки можеш випить Юра, за систему Кучмізму, боротьбу з якою ти так палко імітував у 2001-му році, будучи лишень "смотрящим" від Кучми. Випий. Не чокаясь
будкунебудівельник
чО солодкого не любиш?!))))
Працюючи в прокуратурі міста Києва, Ольга Варченко встигла відзначитися в низці скандальних справ. Зокрема, в 2014 році в ЗМІ з'явилася інформація про її причетність до афери, внаслідок якої в киянина Олега Л. відібрали законно придбаний ним автомобіль. Як випливає з Постанови Дарницького суду м.Києва в справі № 753/19554/14-к, у 2013 та 2014 роках Варченко О.М., цивільний чоловік Варченко О.О., користувався автомобілем Volkswagen Touareg 2010 року випуску, що юридично належав іншій особі. Улітку 2014 року Варченко О.М. передав автомобіль своєму знайомому на продаж, а в липні його придбав громадянин Олег Л. з оформленням усіх необхідних документів. Але в жовтні 2014 року нового власника зупинили представники ДАІ та вилучили автомобіль у зв'язку з нібито наявністю відкритої кримінальної справи. Згідно з нею, знайомий Варченка начебто незаконно заволодів автомобілем.
За версією ЗМІ, це стандартна схема «розводу» правоохоронцями простих громадян. Хоча , ймовірно, знайомий сім'ї Варченків дійсно не передав Варченку О.М. отримані за продаж Touareg гроші, і тоді подружжя правоохоронців вирішило достуаними їм методами відібрати в нього майно. До речі, Варченко О.М. працював у той час в Управлінні міліції з боротьби з економічними злочинами міста Києва. Історія замовчує, чи задекларував він із його дружиною право користуватися дорогим автомобілем у 2013., адже такі декларації не є публічними й перевірити цей факт у нас немає можливості.
Та найгучніший скандал, пов'язаний із іменем Ольги Варченко, стався вже під час її роботи в ГПУ, і стосувався він фальсифікації справи щодо громадської організації «Центр протидії корупції». Тоді відбулася перша серйозна атака на громадські організації, які займаються боротьбою з корупцією та реформуванням правоохоронних органів. ГПУ порушила абсолютне абсурдне кримінальне провадження начебто про витрату коштів, отриманих від уряду США. Підставою для таких висновків став той факт, що ГПУ не отримувало ніяких коштів у рамках проекту. Посол США одразу заявив про безпідставність звинувачень, а заступник генерального прокурора Столярчук майже спровокував міжнародний скандал, заявивши, що ГПУ, всупереч дипломатичному імунітету, збирається викликати посла на допит. У фіналі справу закрили. Але за той час прокуратура активно користувалася своїми повноваженнями й устигла отримати та виконати понад 40 ухвал судів про витребування документів, проведення обшуків та інших слідчих дій. На переконання «Центру протидії корупції», для отримання таких ухвал у прокуратурі фальшувалися документи і ключову роль у цих діях відігравала саме Ольга Варченко. Відсутність складу злочину була очевидною з самого початку, і ця історія сприйнялася суспільством як тиск на громадські організації й відкат реформ у прокуратурі. До речі, скоро після цієї справи Ольгу Варченко підвищили до посади керівника відділу. Очевидно, вона підтвердила здатність оперативно виконувати будь-які вказівки.
Є питання до п. Варченко і щодо її роботи в прокуратурі під час Євромайдану. Тоді вона була заступником керівника слідчого управління прокуратури м.Києва. Саме це управління мало би реагувати на численні заяви про злочини, які надходили від учасників акцій протестів щодо злочинних дій беркутівців та ДАІшників, які фальсифікували рапорти на водіїв за поїздку до Межигір'я в грудні 2013 року. Тоді прокуратура відмовлялася порушувати справи й тим самим покривала злочинців і сприяла переслідуванню активістів. Ольга Варченко однозначно була як мінімум поінформованою про ці факти. Проте вона успішно пройшла люстраційні процеси й не проходить фігурантом у жодній справі Майдану.
Про це повідомила "Українській правді" речниця НАБУ Світлана Оліфіра. http://www.pravda.com.ua/news/2017/11/17/7162411/
життя по-новому набирает обороты.