EN|RU|UK
 Политика Украины
  13549  102
Материалы по теме:

 Порошенко подписал четыре указа, которыми назначил 231 судью (обновлено)

суд

Президент Петр Порошенко подписал четыре указа, которыми назначил 231 судью.

Как сообщает Цензор.НЕТ, указы №347-350 от 2 ноября опубликованы на сайте главы государства.

В частности, президент назначил 49 судей местных хозяйственных судов, 77 судей местных административных судов и 105 судей местных общих судов.

Назначены восемь судей Хозяйственного суда Киева, четыре судьи Окружного административного суда Киева, а также один судья Шевченковского, два - Деснянского и два - Печерского районных судов Киева.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Отборочный экзамен на должности судей местных судов: несколько участников попались на списывании

Согласно Указу Президента №348/2017 в части пятой статьи 126, части первой статьи 128 и подпункта 2 пункта 161 раздела XV "Переходных положения" Конституции Украины глава государства постановил:

1. Назначить в местных общих судах на должности (список судей публикуется на языке оригинала):

судді Вінницького міського суду Вінницької області ДЕРНОВУ Вікторію Валеріївну;

судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ФІЛЮК Тетяну Миколаївну;

судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області ГОВОРУХУ Віктора Олексійовича;

судді Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області КУХАРЯ Дмитра Олексійовича;

судді Тернівського міського суду Дніпропетровської області КОРЯГІНА Віталія Олексійовича;

суддів Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська:

ЛИСЕНКА Вадима Олександровича,

ПОДОРЕЦЬ Оксану Борисівну;

- судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська ТРЕЩОВА Вадима Васильовича;

судді Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ПОДОБЄД Олену Костянтинівну;

судді Довгинцівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області САРАТ Наталю Олександрівну;

суддів Добропільського міськрайонного суду Донецької області:

ЛЮБЧИК Василину Миколаївну,

ХАНДУРІНА Віталія Вікторовича;

суддів Краматорського міського суду Донецької області:

НЕЙЛА Ігоря Миколайовича,

СУХОРУЧКО Юлію Олександрівну;

- суддів Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області:

КУЛИКА Сергія Вікторовича,

СОЛОВЙОВА Олега Леонідовича;

- судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області ПУСТОВОЙТ Тетяну Валеріївну;

- суддів Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області:

ВАЙНОВСЬКОГО Артура Миколайовича,

ШИЯН Вікторію Володимирівну;

- судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області ШИШИЛІНА Олексія Геннадійовича;

- суддів Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області:

ВДОВИЧЕНКО Тетяну Миколаївну,

ЯКОВЛЄВА Олександра Сергійовича;

суддів Коростишівського районного суду Житомирської області:

РИБНІКОВУ Марину Миколаївну,

ЯНЧУК Вікторію Вікторівну;

- судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області КОЦЮБУ Олександра Миколайовича;

судді Попільнянського районного суду Житомирської області РУДНИКА Миколу Івановича;

судді Ружинського районного суду Житомирської області МИТЮК Олесю Василівну;

судді Богунського районного суду міста Житомира КОСТЕНКО Софію Михайлівну;

судді Берегівського районного суду Закарпатської області ГЕЦКА Юрія Юрійовича;

судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області ДОВЖАНИНА Василя Михайловича;

судді Рахівського районного суду Закарпатської області МАРУСЯК Марію Олексіївну;

судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ДЕМЕТРАДЗЕ Тамаза Ревазовича;

судді Хустського районного суду Закарпатської області ОРОСА Ярослава Васильовича;

судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області ДУБРОВСЬКУ Надію Миколаївну;

судді Василівського районного суду Запорізької області ЗАДОРОЖКА Дмитра Анатолійовича;

судді Вільнянського районного суду Запорізької області МАНУЙЛОВУ Наталію Юріївну;

судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ЮРЛАГІНУ Тамару Володимирівну;

судді Токмацького районного суду Запорізької області НОВІКОВУ Наталію Валеріївну;

судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя СТОМАТОВА Едуарда Григоровича;

судді Броварського міськрайонного суду Київської області РАДЗІВІЛ Аліну Григорівну;

судді Маловисківського районного суду Кіровоградської області ВДОВІЧЕНКА Миколу Миколайовича;

судді Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області РУСІНУ Аллу Анатоліївну;

судді Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області ІВАЩЕНКА Віталія Миколайовича;

судді Ульяновського районного суду Кіровоградської області БОНДАРЕНКА Антона Антоновича;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда АНТИПОВУ Ірину Леонідівну;

суддів Марківського районного суду Луганської області:

ЛОГВІНЕНКА Тараса Григоровича,

РУКАС Оксану Володимирівну;

судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області КОРДЮКОВУ Жанну Іванівну;

судді Старобільського районного суду Луганської області ВОРОНКІНА Олександра Анатолійовича;

судді Залізничного районного суду міста Львова ГЕДЗ Богдану Михайлівну;

судді Личаківського районного суду міста Львова СТРЕПКА Назара Любомировича;

суддів Шевченківського районного суду міста Львова:

ЕДЕРА Павла Тадейовича,

ЄЗЕРСЬКОГО Руслана Богдановича;

судді Березнегуватського районного суду Миколаївської області ЛУСТУ Сергія Анатолійовича;

судді Жовтневого районного суду Миколаївської області ГЛУБОЧЕНКА Сергія Михайловича;

судді Новобузького районного суду Миколаївської області ВАСИЛЬЧЕНКО Наталю Олександрівну;

судді Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ШИКЕРЮ Ірину Анатоліївну;

судді Заводського районного суду міста Миколаєва ГАВРАСІЄНКА Вадима Олександровича;

суддів Корабельного районного суду міста Миколаєва:

НЕПШУ Олексія Івановича,

ЧЕРНЯВСЬКУ Яну Анатоліївну;

судді Ананьївського районного суду Одеської області НАДЄР Ліму Махді;

судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області САВИЦЬКОГО Сергія Ігоровича;

судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ПАЩЕНКО Тетяну Павлівну;

судді Овідіопольського районного суду Одеської області КОЗИРСЬКОГО Євгена Станіславовича;

судді Фрунзівського районного суду Одеської області ТРОСТЕНЮКА В'ячеслава Анатолійовича;

судді Київського районного суду міста Одеси ЛІТВІНОВУ Ірину Анатоліївну;

судді Приморського районного суду міста Одеси ГОНЧАРОВА Романа Васильовича;

судді Київського районного суду міста Полтави ШАПОВАЛ Тетяну Володимирівну;

судді Октябрського районного суду міста Полтави МАТЕРИНКО Марину Олександрівну;

судді Кузнецовського міського суду Рівненської області ЗЕЙКАНА Івана Юрійовича;

судді Білопільського районного суду Сумської області ЧЕРКАШИНУ Марину Сергіївну;

судді Сумського районного суду Сумської області ЧЕРНИХ Оксану Миколаївну;

суддів Зарічного районного суду міста Сум:

КЛІМАШЕВСЬКУ Ірину Валентинівну,

СИБІЛЬОВА Олексія Валерійовича,

СИДОРЕНКО Аллу Петрівну;

суддів Ковпаківського районного суду міста Сум:

КАТРИЧ Ольгу Михайлівну,

ЛИТОВЧЕНКА Олександра Володимировича;

судді Бережанського районного суду Тернопільської області МУЗИКУ Ярослава Михайловича;

судді Кременецького районного суду Тернопільської області КОРОТИЧА Ігоря Анатолійовича;

суддів Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області:

ВИЙВАНКА Олега Михайловича,

ЧЕРНІЦЬКУ Ірину Миколаївну;

судді Жовтневого районного суду міста Харкова ЛАКТІНУ Марину Олексіївну;

судді Ленінського районного суду міста Харкова БОРОДІНУ Олену Вікторівну;

судді Московського районного суду міста Харкова МЕЛЬНИКОВУ Ірину Дмитрівну;

судді Скадовського районного суду Херсонської області ШАБРАЦЬКОГО Григорія Олексійовича;

судді Ізяславського районного суду Хмельницької області СТОЛКОВСЬКОГО Віталія Івановича;

суддів Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області:

ГЛАДІЙ Людмилу Миколаївну,

МАНТУЛЯКА Юрія Вікторовича,

ШЕВЦОВУ Людмилу Михайлівну;

суддів Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області:

БОНДАРЧУКА Володимира Володимировича,

ПОРОЗОВУ Інну Юріївну,

ПРИСТУПУ Дмитра Івановича,

ЧЕВИЛЮК Зоряну Анатоліївну;

судді Черкаського районного суду Черкаської області ТЕПТЮКА Євгена Петровича;

судді Придніпровського районного суду міста Черкас МИХАЛЬЧЕНКО Юлію Володимирівну;

судді Першотравневого районного суду міста Чернівців ФЕДІНУ Аліну Василівну;

судді Бахмацького районного суду Чернігівської області ГЛУШКО Олену Іванівну;

судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області ПАВЛОВА Володимира Григоровича;

судді Сосницького районного суду Чернігівської області ДАНЬКОВА Олександра Михайловича;

судді Чернігівського районного суду Чернігівської області ОЛЕЩЕНКО Вікторію Іванівну;

суддів Деснянського районного суду міста Чернігова:

ЛЯМЗІНУ Наталію Юріївну,

САПОНА Андрія Віталійовича;

суддів Печерського районного суду міста Києва:

КИРИЛЮК Ірину Володимирівну,

СОКОЛОВА Олексія Михайловича;

судді Шевченківського районного суду міста Києва

МАЛЬЦЕВА Дмитра Олександровича.

Источник: https://censor.net.ua/n461533
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх