EN|RU|UK
 Политика Украины
  7975  89

 104 кандидата на должности судей Верховного суда, среди которых действующие члены ВС, отсеялись на первом этапе конкурса. ТАБЛИЦА

Высшая квалификационная комиссия судей (ВККС) объявила фамилии 88 кандидатов, которые не продолжат участие в конкурсе на должности судей нового Верховного Суда.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Громадську раду доброчесності", в следующих этапах не будут принимать участия кандидаты, которые не набрали необходимое количество баллов по результатам экзаменов (54 для Кассационного уголовного суда и 60 для остальных). Кроме того, 12 кандидатов не явились на тестирование, четверо неправильно вписали свои коды в бланки ответов, что делает невозможным установление их результата и влечет недопуск к следующим этапам конкурса.

В частности, в непроходной список попали судьи Верховного суда Василий Гуменюк, Богдан Пошва, Александр Потильчак (в отставке), трое судей Высшего административного суда (1 из них - в связи с неприбытием), четверо судей Высшего хозяйственного суда и десять судей Высшего суда по рассмотрению гражданских и уголовных дел (9 действующих и 1 в отставке, двое из этих судей не прошли отбор в связи с путаницей в кодах).

Читайте на "Цензор.НЕТ": ВККС обнародовала результаты письменного тестирования кандидатов на должности судей Верховного суда

Напоминаем, что по результатам конкурса из 625 кандидатов должны быть выбраны не менее 65 судей.

Прізвище Ім'я По батькові Код Бал Категорія Місце роботи
1 Алейніков Григорій Іванович 96427 53,25 суддя у відставці Апеляційний суд Запорізької області
2 Антоняк Тарас Михайлович 21687 58,50 суддя Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
3 Бандура Іван Степанович 93133 46,50 суддя Святошинський районний суд міста Києва
4 Білосевич Галина Степанівна 11040 49,50 суддя Кременецький районний суд Тернопільської області
5 Бойко Сергій Сергійович 59889 57,75 суддя Полтавський окружний адміністративний суд
6 Бородійчук Ольга Ігорівна 26101 45,75 суддя Бродівський районний суд Львівської області
7 Варениця Василь Степанович не прибув 00,00 суддя у відставці Яворівський районний суд Львівської області
8 Волкова Олена Іванівна 47664 42,75 суддя Южноукраїнський міський суд Миколаївської області
9 Волошко Сергій Григорович 79841 48,75 суддя Апеляційний суд Херсонської області
10 Воронов Ігор Олександрович 16683 41,25 науковець Одеський державний університет внутрішніх справ
11 Галин Володимир Петрович 34498 42,00 суддя Самбірський міськрайонний суд Львівської області
12 Галій Степан Петрович 29889 35,25 суддя Київський районний суд міста Одеси
13 Гапонов Андрій В'ячеславович 40433 58,50 суддя Апеляційний суд Донецької області
14 Гаращенко Дмитро Русланович 95458 52,50 суддя Апеляційний суд міста Києва
15 Городиський Сергій Степанович 07684 51,00 суддя Апеляційний суд Житомирської області
16 Гридасов Юрій Володимирович 60839 55,50 суддя Господарський суд Херсонської області
17 Гринюк Володимир Олексійович не прибув 00,00 науковець Київський національний університет імені Тараса Шевченка
18 Грідіна Наталія Вікторівна 86974 51,00 суддя Апеляційний суд Одеської області
19 Гуменюк Василь Іванович 37531 48,75 суддя Верховний Суд України
20 Демянчук Юрій Григорович 27997 49,50 суддя Рівненський апеляційний господарський суд
21 Дзярук Михайло Петрович 28623 46,50 суддя Апеляційний суд Запорізької області
22 Дідиченко Марина Анатоліївна 12509 58,50 суддя Київський апеляційний господарський суд
23 Дьоміна Ольга Олександрівна 33961 54,75 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
24 Єрьомін Анатолій Васильович 17509 53,25 суддя Вищий адміністративний суд України
25 Загреба Андрій Віталійович 09417 50,25 суддя Ленінський районний суд міста Кіровограда
26 Задорожна Лариса Іванівна не прибув 00,00 суддя Теплицький районний суд Вінницької області
27 Зайцев Василь Вікторович 16300 52,50 суддя у відставці Апеляційний суд Дніпропетровської області
28 Закропивний Олександр Васильович 96599 51,75 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
29 Іваненко Юлія Геннадіївна 55978 52,50 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
30 Іванський Андрій Йосипович 65514 57,75 науковець Головне територіальне управління юстиції в Одеській області
31 Ігнатенко Володимир Васильович 13757 59,25 науковець Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
32 Ільїн Олег Володимирович не прибув 00,00 суддя Харківський апеляційний господарський суд
33 Іщенко Валерій Миколайович 02742 51,75 адвокат
34 Каблак Петро Іванович не прибув 00,00 суддя Апеляційний суд Львівської області
35 Кадєтова Олена Веніамінівна 88970 55,50 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
36 Карпушова Олена Віталіївна не прибув 00,00 суддя Київський апеляційний адміністративний суд
37 Квасневська Наталя Дмитрівна 61292 39,00 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
38 Квятковський Анатолій Степанович 08161 51,75 суддя Апеляційний суд Рівненської області
39 Кізлова Олена Сергіївна 46037 51,75 науковець Міжнародний гуманітарний університет
40 Кобзій Борис Іванович 79833 57,00 суддя у відставці Крюківський районний суд м.Кременчука
41 Коваленко Володимир Миколайович 00968 58,50 суддя Вищий господарський суд України
42 Ковальчук Сергій Якимович 43006 48,00 суддя у відставці Гайворонський районний суд Кіровоградської області
43 Колодійчук Віктор Миколайович нема коду 00,00 суддя у відставці Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
44 Колос Сергій Степанович 40202 51,75 суддя Апеляційний суд Вінницької області
45 Кондратішина Вікторія Вікторівна 97272 50,25 науковець Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
46 Корнілова Жанна Олександрівна 90966 54,00 суддя Вищий господарський суд України
47 Коротких Андрій Юрійович 00788 58,50 суддя Київський апеляційний адміністративний суд
48 Кострицький Віталій Володимирович 48301 58,50 суддя Апеляційний суд Луганської області
49 Кричун Юрій Анатолійович нема коду 00,00 науковець/адвокат ПВНЗ "Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету", Індивідуальна адвокатська діяльність
50 Крючко Наталія Іванівна 34093 57,00 суддя Ленінський районний суд міста Полтави
51 Леміш Микола Олексійович 72675 57,75 адвокат
52 Леута Володимир Вікторович 79635 57,75 адвокат Адвокатське об'єднання "Самсон"
53 Любчич Любов Василівна нема коду 00,00 суддя Харківський апеляційний адміністративний суд
54 Мазур Лідія Михайлівна нема коду 00,00 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
55 Маляренко Артем Васильович 53935 48,00 суддя Вищий спеціалізовний суд України з розгяду цивільних і кримінальних справ
56 Могил Сергій Костянтинович 79328 56,25 суддя Вищий господарський суд України
57 Мороз Микола Андрійович 20685 19,50 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
58 Морозов Сергій Миколайович 84334 51,00 суддя Господарський суд міста Києва
59 Музичко Світлана Григорівна 88499 53,25 суддя Апеляційний суд міста Києва
60 Мягкоход Юрій Володимирович 19780 53,25 науковець ТОВ "Хімічна інвестиційна компанія"
61 Новік Лалі Мурманівна 06551 46,50 суддя Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
62 Олексієнко Ірина Сергіївна 51377 40,50 суддя Апеляційний суд Кіровоградської області
63 Олійник Василь Іванович 70873 39,75 суддя Апеляційний суд Київської області
64 Ольховський Євген Борисович не прибув 00,00 суддя Ленінський районний суд міста Харкова
65 Павлов Сергій Сергійович 89063 55,50 науковець/адвокат Вінницький інститут Приватного акціонерного товариства "Вищий навчальний заклад "Міжрегіональної Академії управління персоналом",Адвокатське об'єднання "Юридична компанія "SeP&P"
66 Павлюх Богдан Ярославович 53396 41,25 адвокат
67 Пантелієнко Віталій Олегович 75534 50,25 суддя Київський апеляційний господарський суд
68 Перестюк Наталія Миколаївна 15791 58,50 адвокат
69 Плюшко Ігор Анатолійович 03754 57,00 суддя Вищий господарський суд України
70 Подзігун Галина Володимирівна не прибув 00,00 суддя Центральний районний суд міста Миколаєва
71 Полєно Віктор Степанович 94412 56,25 суддя Білокуракинський районний суд Луганської області
72 Полив'яний Володимир Миколайович 66777 45,75 суддя Херсонський міський суд Херсонської області
73 Попов Віталій Федорович 96805 54,00 суддя Херсонський окружний адміністративний суд
74 Попович Олена Вікторівна 23114 49,50 суддя Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
75 Попревич Віктор Михайлович не прибув 00,00 суддя Приморський районний суд міста Одеси
76 Потильчак Олександр Іванович 70298 35,25 суддя у відставці Верховний Суд України
77 Пошва Богдан Миколайович 37352 53,25 суддя Верховний Суд України
78 Пустовіт Олексій Григорович 23748 00,00 суддя Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
79 Решетов Вадим Валентинович не прибув 00,00 суддя Дніпровський районний суд міста Херсона
80 Ринковий Василь Іванович 23105 51,00 адвокат
81 Свида Олексій Георгійович 83593 49,50 науковець Національний університет "Одеська юридична академія"
82 Свіягіна Ірина Миколаївна не прибув 00,00 суддя Апеляційний суд Донецької області
83 Сгара Елла Валеріївна 03986 57,75 суддя Донецький апеляційний господарський суд
84 Сержанюк Анатолій Семенович 33487 57,75 суддя Апеляційний суд Київської області
85 Сівчук Андрій Євгенович 67332 46,50 суддя Луцький міськрайонний суд Волинської області
86 Скрицька Надія Анатоліївна 07217 58,50 науковець Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
87 Сотніков Сергій Вікторович 80030 45,00 суддя Київський апеляційний господарський суд
88 Станковська Галина Адольфівна 10071 52,50 суддя Апеляційний суд Чернівецької області
89 Сташків Богдан Іванович 54954 54,75 суддя Апеляційний суд Тернопільської області
90 Сухоруков Андрій Олексійович 18851 58,50 суддя Самарський районний суд міста Дніпропетровська
91 Тарасишина Оксана Миколаївна 30057 58,50 суддя Одеський окружний адміністративний суд
92 Ткаченко Борис Олександрович 67731 56,25 суддя Київський апеляційний господарський суд
93 Тополюк Євгенія Володимирівна 06318 53,25 суддя Апеляційний суд Луганської області
94 Федоренко Владислав Леонідович 78028 54,75 науковець Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України
95 Фостяк Олег Ярославович 24298 56,25 адвокат Індивідуальна адвокатська діяльність, ПП "Вікоф-Право"
96 Хачатрян Вікторія Сергіївна 78470 54,75 суддя Харківський апеляційний господарський суд
97 Ціленко Валерій Анатолійович 05394 56,25 суддя Господарський суд Полтавської області
98 Шаповал Владислав Володимирович 19618 52,50 адвокат ТОВ "Юридична фірма "Лексфор", Індивідуальна адвокатська діяльність
99 Швед Едуард Юрійович 56882 47,25 суддя Вищий адміністративний суд України
100 Шевчук Наталія Григорівна 49673 58,50 суддя Господарський суд Київської області
101 Шкіндер Павло Анатолійович 43218 52,50 суддя Господарський суд Івано-Франківської області
102 Штульман Ігор Володимирович не прибув 00,00 суддя Вищий адміністративний суд України
103 Щербатюк Валентина Анатоліївна 40629 49,50 адвокат
104 Яровенко Наталія Олегівна 91935 59,25 суддя Дніпровський районний суд міста Києва



VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVES3pCWlRGRnpaRU1yTUZsQ09EQlpTRkpuT1VNd01GbDZVbW96ZWxGcmRFTXhNRmxFVW1oa1F5c3dURXhSZG1SSFREQk1hMmN3UzBoU1p6bERNR1pPUTFNd1NuSlJiWFJEYURCTFRUMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх