EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  2252  39
Материалы по теме:

 Ярош предлагает Порошенко обменять двух россиян, причастных к событиям в Одессе 2 мая, на Карпюка и Клыха. ДОКУМЕНТ

Народный депутат Дмитрий Ярош направил обращение в адрес Президента Украины Петра Порошенко, министра иностранных дел Украины Павла Климкина и председателя СБУ Василия Грицака с просьбой рассмотреть предложение обменять граждан РФ Евгения Мефедова и Максима Сакауова, содержащихся в Одесском СИЗО, на заключенных в России украинских патриотов Николая Карпюка и Станислава Клыха.

Об этом говорится в блоге политика, передает Цензор.НЕТ.

"Вышеуказанные иностранцы, Мефедов и Сакауов, являются фигурантами уголовного производства по событиям 2-го мая 2014 в Одессе. Они прибыли в Одессу для участия в акциях, направленных на свержение конституционного строя в Украине и образования "ОНР" (вроде "ДНР" и "ЛНР")", - говорится в сообщении.

Приводим текст обращения полностью на языке оригинала:

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»

Шановний Петре Олексійовичу!

26 травня 2014 року на території держави-агресора присяжні у Верховному суді російської Чечні винесли обвинувальний вердикт у справі українців Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, яких Міністерство закордонних справ України вважає політв'язнями. Путінський режим засудив українських політв'язнів Миколу Карпюка та Станіслава Клиха до двадцяти двох з половиною та двадцяти років позбавлення волі.

Ця політична розправа є черговим проявом агресії Кремля проти України. Даний судовий процес привернув увагу українців та всього світу і викликав значний суспільний резонанс.

Президент України Петро Порошенко заявив, що «робив і все робитиме для звільнення Миколи Карпюка і Станіслава Клиха, яких вважаємо українськими політв'язнями в Російській Федерації. За мінськими угодами всі в'язні миють бути звільнені. Дав відповідні доручення МЗС та СБУ».

Наразі в Одеському слідчому ізоляторі УДПС №21 перебуває два громадянина РФ, які с фігурантами кримінального провадження №12014000000000380 по подіям 2 травня 2014 року в Одесі. Це Мефьодов Євген та Сакауов Максим.

Крім того, вищевказані іноземці перебували в м. Одеса для участі у проросійських акціях, направлених на повалення конституційного ладу та для активного сприяння у створенні терористичної організації ОНР (на кшталт ДНР та ЛНР).

Враховуючи суспільно-небезпечну ситуацію навколо процесу по вказаним громадянам РФ та необхідністю звільнення громадян України, на підставі статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу розглянути пропозицію обміну по схемі «2 на 2» і максимально сприяти визволенню у найкоротші терміни громадян України Карпюка М. ти Клиха С.

Про результати розгляду звернення та вжиті заходи реагування прошу інформувати мене в строки встановлені законом.

З повагою
Народний депутат України
Дмитро Ярош

Читайте также: СБУ готовит обмен двоих причастных к событиям в Одессе 2 мая на Афанасьева и Солошенко, - Грицак

заложники ярош

TUV0UVVYVjBSMEV3VEVSUmRVNURPVEJaU0ZGMWRFTTBNRXhWWnpCTVpsRnpUa00zTUV3M1VYUjBRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrTm5NRXRSZGt3NVEzWXdXVVJSZG5SSFNXWk9RMkV3VEhaU2FUbEhSbVpPUTJFd1RFUlNaMDVETHpCWk4xRjFhVGgyTUV3M1VYTmtRemd3VEZoUmRsRTlQUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх