EN|RU|UK
 Происшествия
  22788  240

 Народного Героя Украины, бойца "Правого сектора" Станислава Корбаня, вернувшегося на Родину после реабилитации в Корее, в аэропорту "Борисполь" встретила полиция

В постановлении судьи Октябрьского районного суда Мариуполя Станислав Корбань обвиняется в том, что в зоне АТО передвигался на машине, на которую не имел документов.

Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ.

Читайте также: Суд отпустил последнего задержанного за драку на Драгобрате

Два месяца Станислав Корбань (позывной Барс), защищавший Донецкий аэропорт, проходил лечение и реабилитацию в корейском Сеуле. Ему делали операции на поврежденной в бою под Белокаменкой сетчатке глаз.

Адвокат бойца "Правого сектора" Влад Добош вчера вечером сообщил на своей странице в Фейсбуке, что " киборга" задержали по постановлению судьи Октябрьского райсуда Мариуполя Шатилова.

Обвинили бойца в том, что в зоне АТО он некоторое время передвигался на машине, на которую не имел документов.

Сегодня юрист дал более подробную информацию: "Трохи подробиць у справі, в якій хочуть затримати Барса! Кримінальне провадження розслідується за фактом нібито заволодіння транспортним засобом в липні 2014 року в місті Кураховому від громадянина Мороз В.В. (за неперевіреною поки інформацією, якийсь курахівський депутат). Нагадаю тоді йшли уже серйозні бої на сході, і один за одним піднімалися сепаратистські прапори, і фактично протистояли цьому добровольці та деякі підрозділи ЗСУ. Так от, через два роки слідчий слідчого управління Донецької області Желязка В. В. за погодженням з прокурором Буцулаєвим Є.Ф. подає клопотання на примусовий привід Барса до Жовтневого суду м.Маріуполь з метою обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суддя цього ж суду Шатілова Л. Г. ,звичайно, задовольняє клопотання. А тепер, що саме цікаве із тієї інформації що я отримав. В справі фігурують нібито 5-6 осіб, серед яких впізнали нібито по фотокартці лише Барса. Жодних викликів, повісток Барс не отримував. Жодних обгрунтованих законних підстав в ухвалі про примусовий привід не наведено. А вони повинні бути відповідно до КПК. Таким чином, я роблю висновок, що дане затримання є абсолютно замовне. Людина, яка спокійно повертається з лікування, нічого не підозрює про ніякі справи кримінальні, затримується в аеропорту по заяві якогось сепара та ухвалі Маріупольського суду. Кому це вигідно, і хто замовив ми встановимо! Трохи згодом більше доведу до громади подробиць..."

Как только стало известно о задержании Барса в аэропорту, туда начали съезжаться его побратимы, друзья, народные депутаты, активисты. Они не позволили увезти бойца. Настояли на том, чтобы были вызваны врачи. После длительного перелета и полученного стресса Станиславу стало плохо. В итоге ночью его госпитализировали в Бориспольскую районную больницу, где он находится и сейчас.

корбань
Вот, что написал о ситуации приехавший в аэропорт народный депутат Украины Владимир Парасюк: "Класичний "джентельменський" набір статей для добровольців, АТОвців, націоналістів і всіх, хто любить Україну: 1. Розбій. 2. Незаконне заволодіння автомобілем. 3. Викрадення людини. Сьогодні ідентична ситуація: Народного Героя України, Кіборга, друга Барса, Маріупольський суд хоче запроторити за грати. От вам і вся справедливість, от вам і реванш сепаратистів. Але ми переможемо, ми вже перемагаємо. P.s. Зараз буде організовано охорону з добровольців, для того, щоб нашого побратима не забрали маріупольські "менти". На даний час друг Барс перебуває в Бориспольській лікарні, оскільки, за кордоном переніс не одну операцію і після перельоту його стан погіршився".

корбань

корбань

Пресс-секретарь добровольческого украинского корпуса Алла Мегель написала: "Про Барса. Поки що хлопцям і дівчатам вдалось відбити і вкласти на лікарняне ліжко. Але справу відкрито, так що... І такі прецеденти будуть повторюватись доти, доки фронтова і прифронтова зони будуть де-юре жити за законом мирного часу. Ми всі під статтями ходимо, - не важливо, добровольці, чи ЗСУшники. Бо юридично у нас немає війни! Кожен випадок застосування зброї, кожен випадок привласнення будь-якого майна (будь це хоч триста раз машина, відбита у сепарів!) - все це за законом мирного часу - кримінальні злочини. Так само, як затримання посібників сепаратистів, що зливають інформацію, наводять ворожу арту, спонсорують терористів. Сьогодні продовжили термін утримання під вартою Людоїду. Та ж проблема. Якщо не доб'ємось впровадження військового стану хоча б у зоні бойових дій, - сидітимем всі, хто буде владі заважати".

Несколько часов назад Андрей Шараскин, известный под позывным Богема, воевавший вместе с Барсом, написал: "Барса випустять!!! Про це вдалось домовитись Дмитру Ярошу та Андрію Гергерту на перемовинах із високопосадовцями! Очікуємо цього уже сьогодні! Слава Нації!"
Законопроект Кожем' якіна "про громадянство" - типовий популізм від "Батьківщини", - Андрій ПомазановЗаконопроект народного депутата від фракції "Батьківщина" Андрія Кожем'якіна про позбавлення українського громадянства - це чистої води популізм, притаманний партії Юлії Тимошенко.Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Андрій Помазанов."Активне просування проекту закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України" (№1297) представниками "Батьківщини" є звичним популізмом цієї політичної сили. Відповідно до цього документу, судом може бути припинено громадянство особи, яка є громадянином України і вчинила злочин, передбачений статтями 109 - 114-1 Кримінального кодексу", - відзначив Помазанов"Конституція передбачає процедуру позбавлення громадянства України і про це не міг не знати автор даного законопроекту - народний депутат від "Батьківщини" Андрій Кожем'якін, адже у висновку Головного науково-експертного управління чітко говориться про вади даного законопроекту, який суперечить Основному закону", - наголосив представник "Народного фронту"."Цікаво, що за кілька днів парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який очолює Кожем'якін, "не помітив" даних зауважень експертів і написав позитивний висновок до законопроекту", - зазначив він."Варто розуміти, що у разі ухвалення даного закону будь-хто законно позбавлений громадянства зможе легко піти до будь-якого суду і перемогти, повернувши собі український паспорт. Чи існує вихід з даної ситуації? Так - це внесення змін до Конституції. Так, не треба видумувати велосипед, а варто використати прецедент Франції, де відповідні зміни спочатку були детально проаналізовані спеціалістами Венеціанської комісії. Те ж, що зараз робить "Батьківщина", яка зараз активно піариться на даному документі,- це чистої води популізм", - резюмував Помазанов.

VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRFNURNVEJaUkZGMGRFTjNNRXd6VVhWT1F6Rm1Ua05tTUZsRVVYTk9RM2t3V1haUmRWTkVVbWRrUXpFd1RISlNaM1JES3pCWlFUMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх