EN|RU|UK
 Политика Украины
  9100  80

 Бойцы 92-й бригады провели митинг в Харькове в поддержку Александра Свидро, подозреваемого в расстреле мобильной группы Андрея Галущенко (Эндрю). ФОТОрепортаж

Сегодня в Харькове бойцы 92-й бригады выступили совместным заявлением, в котором потребовали от Президента прекратить политические преследования.

Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В обстреле мобильной группы под Счастьем подозревают бойцов 92-й бригады ВСУ, - Тука

Недавнее задержание в Краматорске бойца 92-й отдельной механизированной бригады Александра Свидро с позывным "Змей" по подозрению в расстреле мобильной группы в Счастье в 92-й бригаде считают незаконным.

Демобилизованные бойцы потребовали отставки военной прокуратуры: "Тука, Матиас, Кулик - это лица, которые подрывают боеспособность и авторитет войска и поэтому должны быть испытаны на передовой. Мы требуем немедленного их освобождения с должностей с направлением по их желанию на военную службу в боевой обстановке".

Митинг поддержали харьковские волонтеры группы Help Army, политические партии "Самопомич", ДемАльянс, "Батькивщина".

Лидер партии "Самопомич" Андрей Садовой в своем выступлении высказался за отставку правительства Арсения Яценюка. Главными причинами мэр Львова назвал провал реформ, обнищания граждан должно уйти в отставку. При этом Андрей Садовой заявил, что необходимо переформатирование коалиции и формирование нового Кабинета министров.

Также читайте: Суд арестовал демобилизованного бойца 92-й ОМБ Александра Свидро по подозрению в расстреле мобильной группы Андрея Галущенко (Эндрю), - адвокат


харьков митинг 92 омб

харьков митинг 92 омб

харьков митинг 92 омб

харьков митинг 92 омб

харьков митинг 92 омб

харьков митинг самопомоч

харьков митинг самопомочДалее приводим полный текст заявления на языке оригинала:

Шановний пане Верховний Головнокомандувач!

Ми, демобілізовані бійці 92 ОМБР, теперішній боєздатний резерв Збройних Сил, повідомляємо Вас, що відчуваємо себе в небезпеці. Небезпека стосується як нас, солдат, так і решти громадян України.

Захищаючи нашу Вітчизну на фронті, ми не уявляли собі масштабів загрози, яка буде очікувати нас в тилу.

Ми не очікували, що губернатор Луганської області виявиться настільки боягузливою в підлою людиною, що пославши на смерть волонтерську мобільну групу буде наводити жахливі наклепи на нашу бригаду, щоб уникнути відповідальності за те, що сам накоїв.

Ми не очікували, що військові прокурори, які не можутуь пояснити походження своїх статків, будуть влаштовувати обшуки в наших домівках на очах наших родин і сусідів, фабрикувати експертизи, організовувати викрадення і катування бійців, нехтувати їхнім правом на захист і влаштовувати разом з суддями незаконні запобіжні заходи.

Ми навіть не кажемо, що наші законні права як учасників бойових дій грубо нехтуються владою (наприклад жодний з нас не отримав земельну ділянку, про виділення якої заявляв). Ми позбавлені елементарної поваги з боку державних осіб, адже в нашій нижній білизні колупаються нелюстровані нікчеми без честі, совісті і авторитету суспільства. З тим начальством, котре зараз керує прокуратурою, з тими слідчими суддями, авторитет, повага суспільства до правоохоронців повністю відсутні. А вони, ті хто не зміг захистити Україну від справжніх терористів, наразі панують над нами, дійсними захисниками у суспільній ієрархії.

Уявіть собі наше відчуття, наш сором, наше приниження, нашу готовність захищати Батьківщину після затримання нашого бойового побратима за жахливими, божевільними підозрами в умисному вбивстві своїх братів-патріотів.

Подумайте, пане Головнокомандувач, хто після цього стане ризикувати життям під вашими знаменами? На кого ви будете спиратися - на нас, чи на недолугих корумпованих синьожупанних вилупків? Все, на що вони здатні - це стріляти в майданівців, переходити на бік окупантів в Криму і на Донбасі, викрадати і катувати неозброєних людей, продавати справи з розслідування злочинів режиму Януковича, випускати злочинців-товстосумів.

На них не можна покладатися, бо в певний момент вони зрадять Вас особисто і решту нашого народу. Ви будете головнокомандувачем без армії, бо тоді ми не захочемо або не зможемо стати на захист держави.

1) Тука, Матіас, Кулік - це особи, які підривають боєздатність та авторитет війська і тому мусять бути випробувані на передовій. Ми вимагаємо негайного їхнього звільнення з посад з направленням за їхнім бажанням на військову службу в бойовій обстановці.

2) Також ми вимагаємо негайного проведення майнової люстрації всіх прокурорів і чистки судової системи.

3) Ми просимо Вашого особистого втручання для установления громадського і міжнародного контролю стосовно найбільш важливих кримінальних справ, порушених у відношенні бійців і волонтерів. Ми не просимо особливих привілеїв, бо закон один для всіх, але ми принаймні заслуговуємо на його суворо дотримання відносно нас. Наразі це на жаль не так.

Свободу "Змію"! Припиніть спотворення обвинувачень стосовно нашого командира! Припиніть окозамилювання стосовно розслідування нападу на групу Ендрю, бо справжні злочинці досі на свободі, а слідство їх покриває.

Ми хочемо жити у державі, вільній від окупантів і злочинців і своїми діями це довели. Доведіть нарешті і Ви своїми, пане Президенте!

Бійці 92 ОМБР.

Проголошено на публічному мітингу у м.Харкові біля пам'ятнику Т.Г.Шевченка 13 лютого. 2016 року о 15 годині 25 хвилин.
VEhrdlVXNU9RM2N3V1V4UmRVNURLekJaUldjd1NrUlJkbVJEZHpCWlRGRjJkRU0zTUV4cVVYVlllbEZ2ZEVkRU1FeHlVWE5JZWxGck9VTjNNRXgyVW1jNVIwb3dURmhSZG1SRE5qQk1OSFpNT1VNNE1FeHFVbWQwUXpRd1RETlJjek42VVhOMFF5c3dURmhSZG1SRE9UQk1OMUpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNjd1dXNVJkVTVETVdaT1EyZ3dURVJSZGs1REt6Qk1MMUYyZEVNNE1FeHFVbWd6ZWxGd1pFTjNNRmxFVW1wT1F6WXdURGRSYzJjOVBRPT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх