EN|RU|UK
 Происшествия, Общество, Фоторепортаж
  8332  30
Материалы по теме:

 "Настроение боевое", - волонтер Яна Зинкевич сообщила, что чувствует себя немного лучше и уже тренируется сидеть. ФОТО

Волонтер Яна Зинкевич, которая сейчас находится на лечении в Израиле, чувствует себя лучше, разрабатывает легкие и работает с физиотерапевтом.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом на своей странице в Facebook написала волонтер Яна Зинкевич.

Текст сообщения приводим полностью на языке оригинала:

"Усім доброго ранку! Почуваю себе трошки краще. Температури наче немає, вчора робили кт і ренген. Усе заживає добре, по плану) розробляю легені ( залежалась уже трохи). Працюю з фізіотерапевтом. Поки досі у відділенні ортопедії. Ще близько тижня потрібно щодня сідати, щоб організм звик і сидіти було неболяче. Настрій наче бойовий, хоча вчора трохи дала слабинку та наробила кіпішу у відділенні) але то таке, я завжди з кимось сварюсь, а тут ще й попала пацієнтом у рідну сферу - реабілітацію. Медицина тут розвинена дуже сильно, хоча є і свої мінуси ( але можливо менталітет тут також впливає). Уже сильно скучила за домом, своїми рідними і близькими, ну і звичайно за своїми рідними Госпітальєрами.

Сьогодні зранку майже завершила читати усі ваші листи та побажання до мене. Почула багато щирих слів та емоцій. Усім безмежно вдячна за підтримку та молитви!

Смотрите на "Цензор.НЕТ: Волонтер Яна Зинкевич успешно прооперирована в Израиле. ФОТО

Буду вдячна за вашу подальшу підтримку, адже мені ще подолати дорогу реабілітації!!!

Познайомилась з дуже хорошими людьми у Ізраілі, багато хто ще досі чекає зустрічі ( за пару днів надіюсь зможу нормально сидіти тоді уже будемо планувати зустрічі - по цьому питанню звертайтесь до Бориса 055 960 90 47).

Ну, що ж щастя вам Люди, не падайте духом! Усе можна подолати. Тримайтесь за своїх рідних і близьких і робіть те що любите - життя інколи не таке довге як здається! Слава Україні!".

зинкевич

Фото с Facebook Бориса Трейгермана.

Напомним, как сообщал ранее Цензор.НЕТ, Зинкевич вернется в Украину через несколько недель.
TUVwTVVYWjBRemN3VERkUmRtUkhRekJNV0ZKblRrZE1TVTVETURCTWRsSnFlVVJSYzA1SFFUQk1lbEYxVGtNMFRIa3ZVV3c1UXpRd1RETlJkWFJETVRCTVRGRjFUa2RJVEhrdlVYTk9RM2t3VEVSU1owNUROREJaT1Rnd1RFeFJkblJETnpCTU4xRjJaRWRETUV4WVVtZE9SMHhtVGtObU1GbEVVWE5PUTNrd1dYWlJkVk5FVW1ka1F6RXdUSEpTWjNSREt6QlpRVDA9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх