EN|RU|UK
 Политика Украины
  44590  405

 Порошенко рассказал журналистам, что не будет увольнять Шокина и Муженко: "Это моя ответственность"

Порошенко отказался отправлять Шокина и Муженко в отставку, а также заявил, что проведение конституционной реформы неизбежно.

Об этом написала на своей странице в Фейсбук журналист Настя Станко, рассказывая о содержании беседы Президента Украины с журналистами и политологами, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим полный текст сообщения на языке оригинала:

"Гендерну квоту витримали.

Серед 18 присутніх, включно з президентом, але виключено з його охороною - нас було всього 2 жінки, але нам дали сказати (я, як завжди сказала багато, іноді не давала навіть сказати йому). Всього передати не можна, та й запам'ятати теж, тим більше, що телефони, диктофони, і навіть роутер і жорсткий диск забрали (дякую, що лишили помаду і ручку) але:

- світло в Крим подадуть от-от, мали би вчора, але вчора туди прилетів Путін, некрасиво б получилось.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Порошенко рассказал журналистам о ситуации в стране: Украина готова возобновить поставки электроэнергии в Крым

- візовий режим скоро буде, принаймні нам ставлять плюс за виконану роботу. Якби не антидискримінаційна поправка, плюса і Європи б нам не бачити.

- Мінськ поганий, та нема нічого кращого за Мінськ, хай живе Мінськ, переселенців менше, чим зараховано, насправді більше - кричали ми, перебиваючи.

- він не тримається за цей стілець, але дещо може зробити лише він.

- про Сенцова поганий дядя навіть не хоче говорити. (Поганий дядя - це той, про якого пісенька фанатів)

- Шокін генеральний, поки реформують прокуратуру (тобто на рік, я так думала по ходу, що можна було реформуючи і Шокіна реформувати, але mister president думає інакше), це його відповідальність, так і сказав "це моя відповідальність".

- Муженко - начальник генштабу і далі.

- справи майдану - в ДБР.

- антикорупційного прокурора хотів би іншого, але не йому вирішувати, з керівником НАБУ те саме.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Очищение и обновление судейского корпуса пройдет путем персонального оценивания каждого судьи, - Порошенко

- на децентралізацію голосів - знайти

-конституційну реформу провести треба-треба точно-точно, інакше ніяк.

На виході біг товариш енергетичний міністр. Сварився на охоронців, що весь час пускають тут журналістів (на вулиці ми зустріли звісно ж Сергія Андрушка), охоронці вслід сказали міністру, що в нас демократія, а потім тихо, щоб сам ходив охороняв там себе від журналістів, я сміялась, охоронці мені подобались. І виставка на першому поверсі з Шептицьким і Сковородою, котрі були класно мультяшно намальовані, а експозиція на другому поверсі ні.
І в той магазинчик я нині заходила на розі з Лютеранською, я в нього заходила і в січні 14-го, а з Банкової, 9 тоді вибігали ведучі різних каналів, яким тодішній президент щось говорив, ніхто вже ні в що не вірив, Діда Таран на виході мерзла, а я тоді думала, що все це дуже неприємно, а потім ми там ще були 21-го лютого, зустріли Зурабова, але до магазинчика пройти вже не можна було. Наступного дня все змінилось. Нині я думала, чи ті самі продавщиці напоюють чаєм тих самих удошників? That is the question насправді.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Преступная халатность или госизмена": Муженко обнародовал фото "секретных" спецназовцев. Многие из них уже не смогут выполнять долг, - волонтер Дейнега

І він міг би сказати більше, і трохи про людей, але в голові вже одна геополітика (ну добре, не лише вона, але про людей таки замало, цим я звісно ніяк не применшую важливість геополітики, просто аби слово люди звучало частіше. Хоча мені сподобалась кількість разів звучання "громадянське суспільство здатне змінити...якби не громадянське суспільство...", а ще сподобалось "це зменшує мої повноваження, і це добре".
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS0wxSm5PVWRETUV4cVVYWlllbEZ2WkVNeE1Fd3pVbWgwUXlzd1RFbzRNRXRxVVhaMFF6WXdUR3BSZGxoNlVXNU9SMFF3VEdKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRXhJVVhVNVF5c3dUSEpSYzA1RE1EQk1Ramd3VEhwUmRVNURPVEJaU0ZGMWRFTTBNRXhWWnpCWlNGRjJkRU42TUV4MlVYTk9SMGt3VEZoUmRtUkROREJaT1Rnd1NuSlNaMDVIVERCTWR6MD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вверх