EN|RU|UK
 Политика Украины
  188269  968

 Ярош сложил полномочия "провідника" "Правого сектора"

При этом он отметил, что остается националистом, государственником и революционером.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом внефракционный народный депутат Дмитрий Ярош написал на своей странице в Facebook. Приводим текст на языке оригинала:

"Побратими!

8 листопада у Києві відбулась конференція керівного складу Правого сектору. Метою, задекларованою організаторами - частиною Проводу ПС - було напрацювати робочі матеріали для підготовки всеукраїнського з'їзду НВР ПС, стати об'єднуючим фактором для українських патріотів, підготувати революційну концепцію протидії зовнішнім і внутрішнім ворогам. Натомість ініціатори та деякі учасники зібрання взяли на себе нелегітимні функції: визначення стратегічного напряму розвитку ПС та обрання ще одного Проводу, де мені виділено посаду Провідника.

Весь час існування ПС я провадив актив і бійців бойових частин і підрозділів в національно- державницькому напрямку. Збереження державності, започаткування в ній якісних, революційних змін на благо нації - це ті завдання, які я ставив перш за все перед собою, а по-друге - перед керівництвом ПС, ДУК та всім членством. Для мене, як і для багатьох з вас, створення УССД і боротьба за неї - не порожні слова, а зміст життя.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": "Не раскачивайте государственную лодку", - Ярош - Порошенко и Шокину о задержании Корбана

Творячи Добровольчий Корпус, багато хто з нас уперше в житті взяв до рук зброю, але завдяки ідейності, жертовності та вірі в Україну ми стали взірцем воїнського духу та братерства. Ми повірили в себе, а українці повірили в нас: допомога волонтерів та підтримка суспільства дали нам змогу рости і воювати.

У більшості областей України люди бачать останню надію на справедливість в осередках ПС. До нас звертаються тоді, коли вже звернутись нікуди.

Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу.

Як Провідник я несу персональну відповідальність за все, що відбувається в організації, і не збираюся перекладати її на інших. Саме тому я не можу бути "весільним генералом" в Правому секторі.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Многие закоренелые "совки" стали патриотами Украины после Майдана и войны с Россией, - Ярош

Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером.

Щиро дякую своїм побратимам за спільну боротьбу, бажаю всім мудрості та наснаги на подальшому шляху здобуття Української Самостійної Соборної Держави!

Слава Україні!", - написал Дмитрий Ярош.

Источник: https://censor.net.ua/n360206
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 10 из 10
<<<2 3 4 5 6 7 8 9 10
Страница 10 из 10
<<<2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
 
 
 
 
 вверх