EN|RU|UK
 Политика Украины
  6320  26

 Экс-спикер АТО Дмитрашковский подал в суд на Минобороны из-за не выплаты зарплаты: "Министерство не оставило мне шанса решить вопрос мирным путем"

Экс-пресс-офицер АТО Алексей Дмитрашковский вынужден был подать в суд на Минобороны, так как при его увольнении из лав ЗСУ по состоянию здоровья были допущены ошибки, более того он до сих пор не получил положенные ему выплаты, а все попытки разрешить ситуацию в договорном порядке были безуспешными, более того, по его словам, вызвали целую череду нападок на него со стороны чиновников Минобороны.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал бывший пресс-офицер АТО Алексей Дмитрашковский (Олекса Світлійший), передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим полный текст заявления на языке оригинала:

" Ну і на завершення дня... Пане МІНІСТР ОБОРОНИ, звертаюсь знову до Вас! Складається враження вельми шановний ПАН, що Ви не грамотні, або Ваші "ГУВЕРНАНТКИ" тримають в Вас в інформаційному вакуумі. Не вже Ви думаєте, що я зупинюсь перед Вашими беззубими ПСАМИ? Які намагаються впливати на ситуацію, через людей, які зі мною спілкуються. Які без сорому дають команду накопати на мене компромату, та полити густо брудом. Вибачте, але це виглядає дуже по дитячому! Я думаю, Вам як очільнику найбільшого організму держави, стало би займатись більш серйозними справами, а не зводити рахунки з офіцерами, які вірою та правдою служили Україні.

Нещодавно я звернувся до Вас з проханням навести лад в Генеральному штабі. Я так розумію Ваш імідж, як керівника Вам не потрібен. Проблема не коштує виїденого "ЯЙЦЯ", але Вам хочеться якомога більше повалятись в багнюці!

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Муженко до сих пор не дал ответ на ключевые вопросы о трагедии под Иловайском, - Дмитрашковский

Я вже Вам сповіщав, що Ви не лишаєте мені шансу вирішити питання з Вашим міністерством мирним шляхом. Так от, позивна заява до суду готова. Я думаю, що суд прийме правильне рішення! І для Вас на жаль це ЧЕСТІ не зробить!

№ 1 від 24.09.15р.
Окружний адміністративний суд м. Києва
Вул. Командарма-Каменєва, 8, корп. 1,
01601

Позивач: Дмитрашківський О.В.
Вул. Довженка, 39, кв. 13, с. Десна,
Чернігівська область.

Відповідач:
Міністерство оборони України
Генеральний штаб Збройних Сил
03168 м. Київ; Повітрофлотський пр-т, 6

Представник Позивача:
Адвокат Скачков Андрій Геннадійович
За Договором про надання правової допомоги № 4 від 08.07.15р.
тел. 096 819 71 71


АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

про Зобов'язання проведення повного розрахунку з Позивачем та визначення дати виключення із списків особового складу Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ та всіх видів забезпечення.

"16" вересня 2015 року Начальником Військової служби правопорядку у ЗСУ - начальником Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ було видано Наказ № 170 від 16.09.2015р., відповідно до якого, Полковника Дмитрашківського Олексія Валерійовича (надалі - Позивач" - начальника групи по роботі з особовим складом Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ, звільненого наказом Міністра оборони України (по особовому складу) від 04 вересня 2015 року № 663 з військової служби у відставку за пунктом "б" (за станом здоров'я) частини шостої ст. 26 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу", з 16.09.2015р., було виключено із списків особового складу Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ та всіх видів забезпечення.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Почему до сих пор не награжден капитан-лейтенант Дмитрий Лабуткин, погибший под Дебальцево, - военный журналист Дмитрашковский

В той же час, станом на починаючи з 16.09.2015 року по момент надсилання цієї позовної заяви, з Позивачем не було проведено належних йому виплат грошового забезпечення у разі звільнення з військової служби

Вважаю визначену Наказом № 170 від 16.09.2015р., дату виключення із списків особового складу Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ та всіх видів забезпечення, такою що порушує права Позивача, з наступних підстав:

- Відповідно до п. 37.1.1. Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам затвердженої наказом Міністра оборони України від 11 червня 2008 р. N 260 - У разі звільнення з військової служби посадові оклади, оклади за військовими званнями та щомісячні додаткові види грошового забезпечення виплачуються Особам офіцерського складу та особам рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, які до дня отримання військовою частиною наказу або повідомлення про звільнення з військової служби займають посади, на які були призначені, - до дня виключення наказом зі списків особового складу включно…

- Відповідно до абз. 3 ст. 242 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року N 1153/2008 - Особа, звільнена з військової служби, на день виключення зі списків особового складу військової частини має бути повністю забезпечена грошовим, продовольчим і речовим забезпеченням.

А отже, такими діями/бездіяльністю посадових осіб Генерального штабу ЗСУ було грубо порушено права Позивача гарантовані положеннями ст. 43 Конституції України.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Минобороны подписало Меморандум о сотрудничестве со Строительной палатой Украины относительно обеспечения жильем военнослужащих

На підставі викладеного прошу -

1. Зобов'язати Відповідача вчинити дії у вигляді проведення повного розрахунку з Позивачем грошовим, продовольчим і речовим забезпеченням.

2. Постановити рішення за яким Зобов'язати Відповідача визначити дату виключення Позивача із списків особового складу Головного управління Військової служби правопорядку ЗСУ та всіх видів забезпечення як дату фактичного здійснення повного забезпечення грошовим, продовольчим і речовим забезпеченням.

До позовної заяви додаю:
1. Копія витягу з Наказу № 170 від 16.09.2015р., на 2-х аркушах.
2. Копія позовної заяви та всіх документів, що приєднуються до неї, для Відповідача у справі.
3. Завірена копія Договору про надання правової допомоги № 4 від 08.07.15р. на 1-у арк.
4. Документ, що підтверджує сплату судового збору (оригінал квитанції № 682\з5 від 23.09.15р.)

"24" вересня 2015 року __________________ О.В. Дмитрашківський
(підпис)"
VEhrdlVXNDVReXN3VEhaU1ozUkRLekJaUkZGelRrTTJaazVEVlRCTWVsRjFUa2RETUZsRVVYTk9SMGt3VEhKUmRuUkRlVEJaU0ZGMWRFTTBNRXhyZGt3NVF6TXdURVJTWjA1REx6Qk1kbEZ6VGtkRE1FeENPREJaU0ZKbk9VTXdaazVEVkRCTVdGRjJaRWRKTUZsTVVYTk9RM2hKVGtOVE1FdEdPREJLZWxGMVRrTTVNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQlpjejA9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх