EN|RU|UK
 Киевские новости, Фоторепортаж
  6598  35

 Активисты Автомайдана проверили законность работы залов игровых автоматов в Киеве: "Срок их лицензии истек еще 1,5 года назад". ФОТО+ДОКУМЕНТ

Активисты Автомайдана попробовали выяснить, на каком основании работают игорные заведения сети "Українська Національна Лотерея", под которой скрываются банальные игровые автоматы.

Об этом говорится в сообщении на странице Автомайдана в Фейсбук, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим полный рассказ о визите активистов Автомайдана в одно из таких игорных заведений в Киеве на языке оригинала:

"Заїхали сьогодні (пост был написан 6 сентября. - Ред.) перевірити законність діяльності першого-ліпшого ігрового залу на вул.Борщагівська у Києві, який, як і десятки інших, працюють під брендом "Національної лотереї".

Але "національна" вона лише за назвою, адже в ліцензії від Мінфіну, термін дії якої, до речі, скінчився ще 30.03.2014р., вказано, що підприємство "Українська Національна Лотерея" є зі 100% іноземними інвестиціями. Знаємо ми ці компанії з "іноземними інвестиціями" під короткою назвою "ОФШОР". Нових же ліцензій Мінфін подібним операторам миттєвої електронної лотереї не видавав.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": "Все для армии... российской": украинские "государственные" лотереи "кормят" войско агрессора. ВИДЕО

Після того, як ми задали просте питання працівниці цього закладу, на підставі яких документів ви ведете свою підприємницьку діяльність, адже термін дії ліцензії скінчився 1,5 роки тому, вона просто зачинила вікно і почала визивати підмогу. Потім передала нам слухавку від "представника" ТОВ "ЛАКІ ЛЕНД", що арендує приміщення, який намагався нам пояснити, що працюють вони "законно", навіть мають рішення якогось суду, яке "дозволяє" їм продовжувати вести підприємницьку діяльність до отримання наступної ліцензії. Показати це рішення суду нам так і не змогли.

Натомість ми викликали копів, але, як вони нам пояснили на місці, працівники цього закладу не зобов'язані їм пред'являти документи. Ми хотіли написати заяву за цим фактом, але копи її теж не змогли прийняти і запропонували визвати нам чергового з райвідділку міліції. Приїхати він сам не зміг, бо на той момент "не було вільного службового авто", тому копи особисто поїхали за ним Смайлик "smile"

Поки ми чекали чергового, приїхала "служба безпеки" закладу на двох "службових" автомобілях BMW: реально пацанчікі з 90-х. "А ви кто такіє? Почєму прієхалі сюда? А чьо вам надо? Я сєйчас вирву у тєбя тєлєфон! Я тєбє сєйчас ногі сломаю! Ти - попал!" Це якщо коротко передати суть нашої "теплої" розмови.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": АвтоМайдан показал секретный столичный особняк Кивалова. ФОТОрепортаж

Врешті-решт приїхали копи з черговим, ми написали заяву щодо незаконного ведення підприємницької діяльності та щодо погроз.

Також будемо вимагати від керівництва правоохоронних органів та київської влади навести нарешті лад з цими так званими "лотереями", інакше подібні випадки з погрозами активістам зі сторони тих, хто "кришує" подібні заклади, будуть лише частішати і абсолютно не факт, що вони будуть закінчуватися так, як у нас сьогодні. Бо одного разу хтось всю цю "охорону" без розмов просто почне класти обличчям в землю, у кращому випадку. А у наших знайомих хлопців, які повернулися з АТО, вже давно чешуться руки, щоб почати наводити порядок у місті.

Далі буде.

П.С. За нашою інформацією, з початку 2015-го року у Верховній Раді намагаються пролобіювати прийняття закону, який дозволить подібним "конторам" працювати без ліцензій. Одним із депутатів, через якого намагаються протягти цей закон, є Ксенія Ляпіна з "Народного фронту", голова Державної регуляторної служби України з січня 2015 р. Ох вже цей "Народний фронт". Як "неочікувано".

лотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровыелотерея автоматы игровые

лотерея автоматы игровые

лотерея автоматы игровые

лотерея автоматы игровые


VEhrdlVXMDVSMUF3VEM5UmRVNURPVEJNUVhaTU9VTTJNRXhFVVhRNVF6UXdURE5SZG01NlVYVTVReXN3V1V4UmRHUkhRVEJNV0ZKcU0zcFJjMDVETXpCTVJGSm5Ua2RETUV3elVtazVRekZKVGtNME1FeFFVbWRPUjB4bVRrTjNNRXhNVW1kMFF5c3dUSHBSYzA1RE5UQk1WRkZ6VGtNNVprNURZVEJNYWxGMFpFTjU=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх