EN|RU|UK
 Общество
  977  22

 Порошенко поздравил учителей и учащихся с Днем знаний

Президент Петр Порошенко считает, что труд педагогов способствует евроинтеграции Украины.

Об этом говорится в поздравлении главы Украинского государства по случаю начала нового учебного года и Дня знаний, передает Цензор.НЕТ.

Порошенко отмечет, что этот праздник особенный как для детей, которые впервые придут в школу, так и для первокурсников, которые начнут получать высшее образование. По словам Президента, прорабатывается новая законодательная база, которая создаст новые условия для получения украинской молодежью конкурентного образования европейского образца.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Украинская армия готова отвечать на возможные провокации боевиков в связи с 1 сентября, - штаб АТО

Далее приводим полный текст поздравления на языке оригинала:

"Дорогі друзі!

Сердечно вітаю вас з новим 2015/2016 навчальним роком та Днем знань.

Це свято є як спільним для всіх, так і дуже особистим для кожного. Воно пов'язане насамперед зі значними життєвими змінами, подальшим розвитком та набуттям нових знань.

Особливим стане цей день для дітей, які вперше прийдуть до школи, та першокурсників, які почнуть свій шлях до здобуття найвищого професіоналізму. Успішно їм долати цю дорогу.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Зарплата учителей будет определяться по результатам учеников, - Яценюк рассказал о новом законе об образовании

Щиро вдячний працівникам освіти, які плекають, виховують, навчають нові покоління, даруючи Україні перспективу на обране нами європейське майбутнє.

Держава робить усе можливе, аби забезпечити доступ до якісної освіти кожному громадянину. Це стосується і тих, хто відроджує мирне життя на теренах, де ще нещодавно лунали постріли, і тих, хто вимушено покинув домівки на Сході України через російську військову агресію, і тих, хто не може здобувати українську освіту за умов окупації Криму.

Опрацьовується нова законодавча база, яка створює нові умови талановитій українській молоді для отримання конкурентної освіти європейського зразка. Країна провадить освітянські реформи, покликані суттєво підвищити якість навчання і виховання.

Вірю, що кожен з вас використає ці можливості для здійснення своїх мрій та в ім'я нашої країни.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Террористы "ДНР" планируют обстрелять школы 1 сентября, - Лысенко

Бажаю всім міцного здоров'я, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань.

Слава Україні!"
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF5OHdURGRSZERsRE1EQlpSRkZ6VGtONU1FeDJVWFJrUXprd1RHcFJkRmg2VW1sT1F6WXdURGRSZFRsRGQyWk9SMFF3V1daUmRVNUhRekJNV0ZGMU9VZE4=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх