EN|RU|UK
 Политика Украины
  1596  117

 Безопасность и благополучие детей должны стать стратегическими задачами государства, - Порошенко

Забота о детях, осознание приоритетности их интересов над интересами взрослых должны стать философией нашей жизни, а безопасность и благополучие ребенка - стратегическими задачами государства.

Об этом говорится в приветствии президента Украины Петра Порошенко по случаю Дня защиты детей, передает Цензор.НЕТ.

В своем поздравлении президент подчеркнул, что искренне хочет мира в Украине, а также пожелал детям творить, приобретать новые знания, развивать свои способности, добиваться успехов и быть достойными гражданами Украины.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": "Твій тато захищає Україну. Ми скоро повернемось", - украинские бойцы записали обращение ко Дню защиты детей. ВИДЕО

Далее приводим полный текст поздравления на языке оригинала:

Сердечно вітаю хлопчиків і дівчаток, їх родини й усіх небайдужих до долі дітей із Днем захисту дітей.

Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Нині ми усвідомлюємо особливу відповідальність за життя, здоров'я і добробут наших дітей. Заради їх щасливого майбутнього ми вірою і правдою боронимо сьогодні цілісність та незалежність нашої країни.

Я щиро прагну миру й упевнений, що, об'єднавши зусилля, ми зможемо захистити кожну українську дитину, забезпечити дотримання її прав і законних інтересів відповідно до Конвенції ООН про права дитини.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя, а безпека та благополуччя дитини - стратегічними завданнями держави.

Любі діти! Бажаю вам рости здоровими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України.

Миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": 300 детей-переселенцев отдохнут этим летом в Хорватии. Первая группа отправилась в Сплит. ФОТО

VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVExVXdURmhSZG1SSFRVbE9Rek13VEVSU2FXUkROREJaVEZKcGVVUlJkRTVETVRCWlRGRjBaRU0xWms1REx6Qk1OMUYwT1VNd01GbEVVWE5PUTNrd1RIWlJkR1JET1RCTWFsRjBXSHBSZEU1RE1UQlpURkYxUVQwOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх