EN|RU|UK
 Киевские новости, Фоторепортаж
  10275  42

 Необходимых документов нет, общественных слушаний не было, - Гацько о строительстве возле озера на Позняках. ФОТО

В Киеве разгорается новый скандал вокруг незаконного строительства. На днях начались работы по засыпке озера на Позняках. Оказывается строительство ведет коммунальное предприятие. Однако, при этом, не были проведены общественные слушания, не было проинформировано местных жителях о том, что будет строится, а по всем документам озера на участке просто нет.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат Киевсовета, глава партии "Демократический Альянс", Василий Гацько, передает Цензор.НЕТ.

Далее приводим текст заявления депутата на языке оригинала:

Кейс про те, як влада не вчиться на своїх помилках.

Мешканці столичних Позняків сповістили, що напроти їх будинків невідомі встановили огорожу навколо озера і засипають його машинами з ґрунтом. Міліція не реагує.

Смотрите также на "Цензор.НЕТ": В Киеве на Позняках засыпают озеро ради нового строительства: работы ведутся "по-тихому" только ночью. ФОТОрепортаж

Ми виїхали на місце для з'ясування обставин.

1. Інформаційний стенд, передбачений законодавством, з зображенням об'єкту, замовником, проектувальником, підрядником, відповідальними особами та іншою інформацією відсутній.

2. Необхідних документів у прораба немає. Дозвіл на початок будівельних робіт та картка порушення благоустрою відсутні.

3. Оскільки ніяких там слухань не було, а якщо були, то малопомітні, мешканцям нічого невідомо про те, хто і чому привіз техніку та розпочав будівельні роботи.

"Невідомі" створили всі умови для того, щоб люди знесли паркани, а техніку утопили. Знаєте, хто ці "невідомі"?

Весь цей провокуючий бардак виявився підготовкою території для будівництва кількох житлових будинків на замовлення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА.

Читайте также на "Цензор.НЕТ": Алексей Гриценко о ситуации на Осокорках: Застройщику из "УДАРа-Солидарности" лучше искать другое место. Купить разрешение не достаточно!

строительство застройка озеро познякистроительство застройка озеро познякистроительство застройка озеро познякистроительство застройка озеро позняки


Ця ділянка була передана Київським інвестиційним агентством інвестору для житлової забудови, частина квартир з якої піде для постраждалих афери "Еліта-центр". На це є свіже рішення Київради.

Однак, в документах, які проходили Київраду, наскільки я розумію, немає ніякого озера. В договорі КП і компанії, яка здійснює підготовчі роботи чітко визначений їх перелік. Втім, в ньому теж нічого немає про озеро і необхідність його засипати.

Представники екологічної інспекції, які приїхали для огляду, теж здивувалися виводку качок і романтичній атмосфері на ділянці.

Ось так на рівному місці відсутність комунікації з громадою, порушення елементарних вимог законодавства може спричинити ще один конфлікт.

Напомним, МВД просит Кличко провести инвентаризацию киевских строек и провести аудит документации застройщиковИсточник: https://censor.net.ua/p336955
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх