EN|RU|UK
 Политика Украины
  15542  312

 Президентом НАН переизбран Патон - 96 лет. Директора институтов, ректоры вузов не меняются по 30 лет. Нужна люстрация! - Данилишин

"Два дня присутствовал на общем собрании НАН Украины. После 4-х лет политической эмиграция я думал, что ветер Майдана пришел и в Академию и изменения здесь происходят в соответствии с требованиями времени. Но я ошибся"

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке пишет бывший министр экономики Богдан Данилишин. " Два дні був присутній на Загальних Зборах НАН України. Після 4х років політичної еміграція я думав, що вітер Майдану прийшов і в Академію і зміни тут відбуваються відповідно до вимог часу. Але я помилився. Тут все як на початку 80-х. І не дивно, що Президентом Академії переобраний Борис Патон - 96 років. Віце-Президентами Антон Наумовець - 79, Володимир Горбулін - 76, Вячеслав Кошечко - 69, Сергій Пирожков - 67, Анатолій Загородний - 64. Я не побачив прагнення до змін і бажання самих змін. Директори Інститутів, ректори ВУЗів не змінюються по 30 років. Це саме стосується і середньої ланки - завідувачів відділами, кафедрами і тд. Чого ми дивуємося тому, що молодь виїздить за кордом і не повертається. Вона просто не бачить перспективи. Я не розумію тих вчених, хто вічно тримається за адміністративні посади. 10 років - і хватить - займайся наукою.

Читайте: Глазьева нужно лишить членства в НАН Украины, - Данилишин

В системі науки і освіти потрібні зміни і люстрація також. І то тотальна!!! Без цього українська наука приречена - завжди буде мало грошей і чогось не вистачатиме. Академія наук потребує системного реформування і модернізації. Потребує нового менеджменту і омолодження керівного складу. Мають бути змінені всі директори Інститутів, кому виповнилось 70 років. Досвід вчених - кому за 65 вкрай потрібен, але як вчених, керівників наукового напрямку, але не вічних Президентів, директорів. На цю проблему має звернути увагу і керівництво держави. Саме в освітньому та науковому середовищі виростає майбутнє покоління українців. І хто його виховує - це також важливо", - пишет политик.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что президентом НАНУ переизбран 96-летний Борис Патон.

VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJNYWxKcFRrTTBNRXd3ZGt3NVF6Y3dXVGRTWjJSSFF6QlpSRkZ6VGtkSE1FeHFVbW96ZWxGdVpFTlJNRW93WnpCTFVGRjFkRWRCTUV4RVVYVk9Remt3V1hNOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх