EN|RU|UK
 Политика Украины
  23021  56

 Наливайченко уволил одиозного ректора Национальной академии СБУ

Председатель Службы безопасности Валентин Наливайченко уволил Ивана Мусиенко с должности временно исполняющего обязанности ректора Национальной академии СБУ, а также объявил открытый конкурс на замещение должности ректора Национальной академии СБУ.

Об этом написал в Фейсбуке советник председателя СБУ Маркиян Лубкивский (Markian Lubkivskyi). "Голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко своїм наказом звільнив Івана Мусієнка з посади т.в.о. ректора Національної академії СБУ. Від імені Голови СБУ дозвольте подякувати усім громадським активістам, засобам масової інформації, зокрема журналістам Громадського TV, за допомогу СБУ у питаннях кадрового очищення та спільну роботу над створенням української за формою і суттю національної спецслужби.

Смотрите: "Он приказал раздать слушателям оружие и стрелять в случае нападения майдановцев", - академию СБУ до сих пор возглавляет ставленник Януковича. ВИДЕО

Валентин Наливайченко також прийняв рішення про оголошення відкритого конкурсу на заміщення вакантної з квітня 2014 року посади ректора Національної Академії СБУ. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення посади ректора, умови конкурсу та контакти ближчим часом будуть розміщені на веб-ресурсах СБУ. До відбору претендентів на посаду ректора запрошено Громадську раду, що діє при СБУ, яка подасть голові кадрові пропозиції", - пишет чиновник.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Азаров финансирует постановочные "акции протеста" в Киеве, чтобы создавать картинку для российских СМИ.

VEhrdlVXNWtRM2N3VEhaUmRVNURlVEJNUkZGMVpFZElNRXhZVVhaa1F6WXdURFIyVERsRGFEQktTRkZ2ZHowOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх