EN|RU|UK
 Политика Украины
  2865  42
Материалы по теме:
Все про:Шкиряк (545)

 Шкиряк: Кадровые чистки областных руководителей ГСЧС далеки от завершения

"Руководители Главных управлений ГСЧС в Киеве и Киевской области, а также в управлении в Черниговской области уволены с занимаемых должностей. Также, кадровые изменения произошли в Одесской области. "Сегодня по согласованию с Министерством внутренних дел Украины и с согласия сторон, освобождены от должностей руководители Главных управлений ГСЧС в Киеве и Киевской области, управления в Черниговской области".

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом написал исполняющий обязанности главы Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям (ГСЧС) Зорян Шкиряк в Facebook Зорян Шкіряк. " Офіційно повідомляю про кадрові рішення в територіальних підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Сьогодні, 3 квітня, за погодженням з Міністром внутрішніх справ України Arsen Avakov, за згодою сторін, звільнено з посад керівників Головних управлінь ДСНС у м.Києві, Київській області та управління у Чернігівській області.

Читайте: Бочковский регулярно платил чиновникам из Генпрокуратуры за "крышевание", - Егор Соболев

Крім того, звільнено з посади заступника начальника Головного управління з державного нагляду та контролю у Одеській області. На посаду заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України в Одеській області призначено полковника служби цивільного захисту Ореста Фока. За моїм наказом, на нього покладено функцію виконувача обов,язків начальника Головного управління ДСНС в Одеській області. Сьогодні він був представлений особовому складу. Кадрові зміни в керівництві територіальних управлінь та структурних підрозділів ДСНС триватимуть і надалі.

Читайте: Экс-главу ГосЧС Бочковского выпустили из СИЗО под залог, - ТСН

Це не полювання "на відьом", це необхідність викликана часом, з огляду на принципово нові підходи щодо управління Службою. Я дякую усім працівникам та особовому складу за розуміння та підтримку, я це відчуваю. У нашій Службі є багато молодих, патріотичних, професійних та перспективних офіцерів та працівників, котрі готові брати на себе відповідальність за майбутній розвиток і реформування ДСНС. Оперативні служби щогодини інформують мене про стан ситуації в країні. Сили реагування в будь-який час готові до виконання поставлених задач. Працюємо! Слава Україні!", - написал чиновник.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что после сегодняшнего обыска Бочковскому вызвали скорую.

TUVwRVVtZE9RekV3V1VoU1oybEVVbWRPUjBRd1RISlJkblJEZVRCTU4xRjBUa2RDTUZsTVVYTjBRM2RKVGtOVU1FdzNVbWRrUTI0d1MwVjJURGxEYnpCTWNsRjFUa2RCTUZrdlVYVnBPSFk9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх