EN|RU|UK
 Политика Украины
  33214  290

 Депутат Куприй в знак протеста выходит из фракции БПП: "Порошенко дестабилизирует ситуацию на Днепропетровщине"

куприй

Народный депутат из фракции БПП Виталий Куприй обвинил Петра Порошенко в дестабилизации ситуации в Днепропетровской области и объявил о выходе из фракции БПП.

Об этом депутат написал на своей странице в Facebook, передает Цензор.НЕТ.

Приводим полный текст заявления депутата:

"Моя реакція на заяву Валентина Наливайченка про причетність керівництва Дніпропетровської ОДА до вбивства співробітника СБУ в Волновасі і про те, що відбулись допити в цій справі, така:

Я в п'ятницю сам особисто був присутній на допиті Корбана і Олійника в СБУ. Там взагалі не піднімалось питання вищезгаданого злочину, який взагалі був скоєний лише наступного дня в суботу. Допит проводився слідчими СБУ в порушення вимог статей 36 і 216 КПК по ""міліцейській" 349 статті Кримінального кодексу України - захоплення представника влади.

Вбивства, дахування контрабанди, викрадення людей - це достатньо серйозні злочини, звинувачення в яких має бути доведено в суді. Мене обурило, що Валентин Наливайченко вже через 2 дні після вбивства називає імена підозрюваних, навіть без проведення належного слідства. Зокрема, за моїми даними контрабанда дахується саме СБУ, а не чиновниками місцевих адміністрацій.

Читайте также: Офицер СБУ убит при задержании трех фур контрабанды, которую проходимцы отправляли в "ДНР". В их защиту "вписался" нардеп от коалиции, - Аваков

Я переконаний, що пан Наливайченко зробив провокаційну заяву на вимогу президента Петра Порошенка, який фактично дестабілізує державну владу в регіоні.

Знаючи скільки зробило для збереження державності керівництво Дніпропетровської області, як рішуче воно бореться з нащадками режиму Януковича, можу заявити про свою незгоду з рішенням Петра Порошенка.

Зі свого боку, як правозахисник, я бачу, що Президент Порошенко:
1. Не виконав своїх передвиборчих обіцянок з продажу бізнесу - Ліпецької фабрики та 5-го каналу.
2. Увійшов у змову з антидержавними олігархами і надав вказівку не розслідувати злочини режиму Януковича як злочинної організації.
3. Разом зі своєю ставленицею - головою НБУ Гонтаревою нажив мільярди на нестабільності грошової системи.
4. Покриванням нефахового керівництва Генштабу і держзради в СБУ сприяв загибелі наших бійців на Донбасі.
5. В угоду Путіну порушив міжнародні зобов'язання України перед Європейським Союзом і зупинив процес ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду, щоб не сісти самому за грати за масові вбивства мирного населення на Донбасі.
6. Провалив реформу правоохоронних органів, податкової системи, та сприяв ухваленню антинародного бюджету і зниженню соціальних стандартів.
7. Затягує створення незалежного Антикорупційного бюро.
8. Протиправно впливає на правосуддя в резонансних кримінальних справах. У справі "Гонгадзе" заблокував процес розсекречення матеріалів справи щоб надати можливість замовникам вбивства уникнути покарання.
9. Заблокував процес реабілітації політв'язнів режиму Януковича та створив прецедент кримінального переслідування учасників мирних протестів, які критикують владу.
10. Підтримує принцип "вибіркового правосуддя" та бездіє у випадках очевидного порушення прав людей.

Читайте также: Настаиваю на очной ставке с сотрудниками СБУ, которым я якобы угрожал. Если таких сотрудников нет, то подам на Наливайченко в суд, - Олийнык

Порошенко до сих пір продовжує обманювати український народ. За таких причин, я змушений вийти з фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді.

Закликаю всіх членів фракції БПП, які поділяють мою думку, долучитись до мене і створити окрему депутатську групу, яка не словом, а ділом буде впроваджувати в життя те, що було обіцяно людям в наших передвиборчих програмах!"

VEhrdlVXMTBReXN3V1VSUmMyUkRkekJNTVRnd1NqZFJkVGxETkRCTWJsRjJaRWRNTUV4dlp6QkxTRkZ6ZEVkUU1GbE1VWFowUjBJd1RIWlJjMDVEZVdaT1EyRXdXVkJSZGpsSFFUQk1hbEYxVXpoMk1GbElVWFYwUTNjd1RETlJkRTVEZHpCTWREZ3dXVkJSYzJSRE5EQk1ibEpuWkVkRE1FeE1VWFp1ZWxGdlpFTlNNRXRPT0RCS1ZGRjJaRU14TUV3dlVtZE9ReXN3VEM5UmRHUkhRekJaUkZGMmRFTjVNRmx1VVhWT1F6a3dURUU5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх