EN|RU|UK
 Политика Украины
  28448  389

 За атакой на "Народный фронт" и правительство стоят пророссийские силы, - заявление партии

Партия "Народный Фронт" заявляет об информационной атаке на партию и правительство со стороны России и деятелей, которые обслуживают ее интересы в Украине.

Об этом Цензор.НЕТ сообщили в пресс-службе партии.

Партія "Народний фронт" заявляє про інформаційну атаку на Уряд і "Народний фронт" з боку Росії та діячів, які обслуговують її інтереси в Україні.

Викликає подив та чимало питань той факт, що колишній журналіст Сергій Лещенко захищає інтереси великого енергетичного російського бізнесу, а значить - і Кремля. Про це йдеться у заяві прес-служби партії.

Наводимо конкретні факти щодо того, що інформаційним нищенням НФ займаються проросійські сили.

Сергій Лещенко посилається на "авторитетні" закордонні газети, які насправді є проросійськими та розміщують будь-які "брудні" та замовні статті.

Першим таким прикладом стала спроба дискредитації народного депутата Миколи Мартиненка через публікацію в чеський газеті Pravо - колишній газеті чеських комуністів, яка і зараз відстоює проросійські позиції. Наприкінці минулого року вона видала матеріал, який серед іншого мав зірвати участь чеської компанії "Шкода" у добудові атомних енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Росія довгий час саботувала цю добудову і намагалась не допустити туди чеську компанію, позиціонуючи її як проросійську і маніпулятивно "прив'язуючи" до неї М. Мартиненка начебто як її лобіста. Цю тему тоді активно розкручував Сергій Лещенко - про інтереси Росії він, звісно, не згадував.

Зараз Лещенко це продовжив, але з посиланням на іншу "авторитетну" газету - тепер швейцарську SonntagsZeitung. Не наводиться жодного документального факту чи доказу проти М. Мартиненка, але є переказ інформації зі згаданої чеської газети, разом із новими маніпуляціями, "здогадками" та натяками з боку Лещенка. Але до цієї "авторитетної" газети не менше питань, ніж до нього.

По-перше, індекс її цитування невеликий, газета є типовим європейським недільним тижневиком, який, як зазначено на сторінці німецької Вікіпедії, "пропонує суміш новин та розваг". У SonntagsZeitung навіть відсутній спеціальний розділ, присвячений політиці (є розділи "новини", "фокус", "спорт", "культура", "економіка", "знання", "тенденції", "тренди"). Такі газети у політиці ганяються виключно за сенсаціями, не переймаючись достовірністю інформації.

По-друге, SonntagsZeitung належить до дуже небагатьох європейських газет, які дозволені Кремлем до передплати в Російській Федерації (про що свідчить на своєму сайті російське агентство "Деловая пресса".) Більше того, там зазначається, що "видання друкується у Москві за ліцензійною угодою одночасно з оригінальною версією".

Такий режим сприяння з боку Росії виглядає невипадковим, оскільки SonntagsZeitung неодноразово розміщувала вигідні для Росії публікації, в тому числі - для дискредитації України.

На початку лютого 2015 року газета публікує редакційну статтю, наче списану з байок російської путінської преси про "нацистів-бандерівців". Неонацисти зі Швейцарії нібито надають фінансову і матеріальну підтримку українським праворадикалам, які воюють на Сході України з проросійськими ополченцями (!). "Серед тих, хто відправляв гроші і спорядження на фронт, виявилися неонацисти з кантонів Женева, Вале, Во і Санкт-Галлен". Повідомляється, що минулої осені місцеві праворадикали заснували швейцарське відділення української організації "Людиноненависницька дивізія" (Misanthropic Division), що вважається найжорстокішим неонацистським добровольчим об'єднанням в Україні".

Публікуючи у вересні 2014 року інтерв'ю з Генсеком Ради Європи Турбйорном Ягландом, редакція вдається до маніпуляції на користь Росії: виносить у заголовок слова "Росія - частина нашої системи цінностей" (відомо, що значна частина читачів обмежується самим заголовком), хоча в самому тексті Ягланд каже дослівно зовсім інше: "Український конфлікт показує, що в Росії існують проблеми. Але ви повинні побачити і те, що 120 мільйонів російських громадян мають право подати позов до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі щодо дотримання цих європейських цінностей. У цьому плані Росія є частиною нашої системи цінностей - незважаючи на всі наявні проблеми".

Не підкріплені фактами міфи про "зловживання української влади" стоять в одному ряду з казками російської пропаганди про "злобних судимих українських наці, які прославляють СС", що їх ретранслює SonntagsZeitung.

Активна участь народного депутата Лещенка в дискредитації "Народного Фронту" та Уряду, підкріплена розкруткою в олігархічних ЗМІ, свідчить про спрямовану інформаційну атаку. Мета цієї кампанії - повернути контроль Росії та російських олігархів за українською енергетикою, яку саме Уряд Яценюка позбавив від тотальної залежності від країни-агресора".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Депутаты "Народного фронта" требуют запретить россиянам владеть предприятиями, которые относятся к естественным монополиям

VEhrNGRrdzVRelF3VEROU2FFNURLekJaUkZGMlRrTjNNRmxpVVhWT1F5c3dURE5SZG1SRGR6QlpPR2N3VEV4UmRuUkROVEJNTTFGelNIcFJibVJEZHpCWlJGRjJkRU13TUV3elVtazVRelZKVGtkRk1GbEVVWFowUXprd1dVbzRNRXRFVVhaMFIwSXdXVWhSZFU1SFVBPT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх