EN|RU|UK
 Политика Украины
  42576  478
Материалы по теме:

 Порошенко готовит кардинальные изменения в руководстве армией и ГПУ, - Егор Соболев

Два вечера подряд провели с Семеном Семенченко в Администрации Президента. Убеждали команду Петра Порошенко, что стране нужны новые люди, которые способны возглавить оборону и борьбу с коррупцией.

Как сообщает Цензор.НЕТ, об этом в Фейсбуке пишет зампред фракции "Объединение Самопомич" в Раде Єгор Соболєв. "Два вечора підряд провели з Семен Семенченко у Адміністрації Президента. Переконували команду Петра Порошенка, що країні потрібні нові люди, які здатні очолити оборону та боротьбу з корупцією.
Останні бої в Донецькому аеропорту та за 29-31 блок пост на Луганщині (там ми з Семеном були) знову довели неспроможність Віктора Муженка керувати нашою армією. Ті самі помилки, про які з часів Іловайська говорять командири та пишуть військові аналітики. Бойові дії ведуться маленькими нескоординованими групками вояків, насмиканих з різних частин. При цьому велика кількість наших військ далі прикута до блок-постів, де їх як мішені з усе більшою інтенсивністю накриває Градами і ще серйознішими машинами ворог. Розвідка і центральне командування далі в паралічі. Типовий наказ від генералів Муженка в бою: "Дєржітєсь".

Читайте: За отставку Яремы в Раде собрали уже 121 подпись, от "Оппозиционного блока" нет ни одной

На внутрішньому фронті боротьба зі смертельно масштабною корупцією далі імітується. Віталій Ярема розвинув бурхливу активність лише під загрозою відставки парламентом. При цьому заочні арешти Януковича і Азарова виглядають і виглядатимуть повною показухою, доки по Києву спокійно гуляють з перервами на відвідання Парижу Єфрємов і Ко. А зухвалість міністра енергетики навіть після викриття сумнівних цін та схем імпорту вугілля та електроенергії показує, що топ-посадовці далі відчувають себе прикритими. Не одну годину намагалися донести на Банковій, що країні НЕГАЙНО потрібні генпрокурор та начальник Генштабу, які забезпечать результат. Тим більше в армії проявилася ціла когорта справжніх бойових командирів. А прокурорів можна привезти з держав, де вони нищать корупцію.

Читайте: Британия разблокировала счета подельника Януковича Злочевского - Генпрокуратура Украины не предоставила доказательств

Сьогодні почули відповідь, що Президент готує кардинальні кадрові зміни на обох фронтах. Цей парламент підтримає. В нашому антикорупційному комітеті Ради разом Юрій Луценко з підготували закон, який дозволить конфісковувати майно в посадовців, що не здатні його пояснити. З подальшим ув'язненням. Ідею привезли запрошені Президентом грузинські прокурори часів Саакашвілі. Без паніки, але без примирення з нинішнім колапсом держави нам треба кожному її рятувати", - пишет Егор.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что генерал Воробьев возвращается на должность первого заместителя начальника Генштаба.

Источник: https://censor.net.ua/n321496
TUV4MlVtcDBSMEl3V1V4U1owNURkekJaWWxGMVRrZFFUSGt2VVc5a1F5c3dURWhSZG5SRE56Qk1XRkZ6YVVSUmJHUkRlakJNTjFKblF6aDJNRXgyVW1wMFIwSXdXVXhTWjA1RGR6QlpZbEYxVGtkUVprNUhRakJNUkZGMlpFTTJNRmxpVVhWT1F6Um1SRlYwTUV4clp6Qk1jbEZ6VGtNNU1FeEVVWFV6ZWxGck9VTXhNRXd6VW1sT1IwTXdURVJSYzFORVVXdDBRMmhtVGtkSU1FeHFVWFprUXlzd1RFeFJkbVJETkRCTWJ6MD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вверх