Об этом заявил уполномоченный президента по земельным вопросам Роман Лещенко во время обсуждения открытия рынка земли с аграриями в Северодонецке Луганской области, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Громадське.
"Сегодня все заточены на то, чтобы делать реальные изменения, а не рассказывать, как делали предыдущие 18 лет, о том, какой важный мораторий, как он нас всех защищает. Если говорить откровенно, то результаты аудита и инвентаризации, которые мы провели за последний месяц, нас просто шокируют, какой грабеж осуществлялся за последние годы. Мы свято верили в то, что у нас больше 10 млн гектаров земли государственной собственности, но сейчас мы едва собрали 7,6 млн", - сообщил уполномоченный по земельным вопросам.
По его словам, на данный момент аудит продолжается.
"Мы выясняем, как под предлогом моратория вельможи и политики, которым "болит Украина" грабили эту страну под различными патриотическими лозунгами", - заявил Лещенко.
кожному може бути гарантовано лише метр на два..
допоки не почалося масове поширення крематоріїв...
це різні поняття..
а лохам розказують який поганий мораторій, який бардак в земельних питаннях і що 18 років ніхто нічого не робив.
ми це і без вас знаємо.
але чому ви пропонуєте не європейську модель ринку землі а латиноамериканську?
у більшості.
понад 20 років тому Аргентина почала потерпати від злиднів та голоду. Причина - розпродаж сільськогосподарської землі, яку запровадила влада держави. Жертвою цих «реформ» стали сотні тисяч селян, які залишились без землі, були змушені переселитись до мегаполісів та стати членами соціального дна.
Історія занепаду квітучої Аргентини розпочалась у середині 1990-х, коли уряд президента Карлоса Менема без застороги прийняв смертельний рецепт реформ, запропонований спеціалістами МВФ.
https://samumray.in.ua/ne-dopustiti-v-ukraini-argentinskoi-tragedii
Влада заходилася демонтувати державну систему охорони здоров'я та освіти. Їх почали переводити виключно на комерційні рейки. Почалось стрімке зростання комунальних тарифів, далі підійшли проблеми з постачанням води та електроенергії. Ця політика знецінювала національну валюту та примушувала не тільки міське, а й сільське населення вдаватись до банкрутства.
Селяни, які брали застави в банках під свою землю, віддавали фінансистам свої паї за копійки та тікали до міст в пошуках кращої долі. За підрахунками світових економістів, за декілька років було знищено сотні тисяч фермерських господарств та комун.
Селянські комуни розганяли за допомогою зброї. В Аргентині спалахували бунти, що жорстоко карались регулярним військами та поліцією, які охоче виконували накази влади, бо їх зарплата була дуже високою й вигідно корелювала з курсом долара. Збройні загони спалювали поля, забирали корів.
Безробіття, злочинність, хвороби та голод зробили свою чорну справу і в 2001 році спровокували «похід каструль» на Буенос-Айрес. Сотні тисяч аргентинців з усієї країни стікались до столиці з вимогою негайно вирішити проблеми з їжею.
Проте вже було пізно. Транснаціональні корпорації, скупивши земельні паї селян у банків або ж напряму у самих фермерів, усю продукцію відправляли на експорт. Бо транснаціональним корпораціям, звісно, цікавіше було продавати продовольство за кордон, аніж на внутрішньому ринку країни.
Ось що писали латиноамериканські хронікери того періоду: «Так, Аргентина залишилась годівницею світу. Проте багато що змінилось - декілька транснаціональних корпорацій скупили мільйони гектарів сільськогосподарських земель. І їм було невигідно залишати їжу в країні. Навіщо продавати кілограм м'яса на внутрішньому ринку за 17 песо, якщо його можна продати, наприклад, в Іспанії за 17 євро (тоді курс складав 1 євро - 3,5 песо)».
Голод в Аргентині став жахливою сторінкою історії Латинської Америки початку XXI сторіччя: протягом першого півріччя 2001 року в країні від голоду померли десятки тисяч людей.
На жаль, цей приклад не є унікальним. Аналогічні історії пережили й інші країни Латинської Америки, які вирішили перетворити свою землю на безумовний товар.
так,це можливо у Британії...
Де є інші"обмежувачі" ,зокрема суди і СИЛЬНИЙ УРЯД...
Шустро работают, ЗЕлёные мародёры.