EN|RU|UK
 Политика Украины
  15999  302

 Сержант ЗСУ Вадим Рудь: "Наша армія тримається на трьох китах: показуха, бюрократія та статут 60-х років"

Вадим Рудь пошел на войну добровольцем в 2014 году, отслужил за четыре года три контракта - в Национальной гвардии, 131-м разведбате ВСУ, 95-й аэромобильной бригаде. Последний контракт в десантно-штурмовых войсках закончил в сентябре 2018-го. По его словам, в ВСУ до сих пор продолжают придерживаться правил и устоев "совка".

Об этом он рассказал в Facebook, передает Цензор.НЕТ и приводит текст бойца без изменений.

"Знаєте яке саме популярне слово в нашій аж занадто реформованій армії? Ні, не "Здоров’ябажаю". Це слово "Нєїбьот". Слово просте і милозвучне для вуха іноземця. Нє-їїї-бьооот. Красота для філолога.
Взагалі то наша армія тримається на 3 "китах":

Показуха. Тотальна і безжалостна, як наше ДШВ. Показуха в усьому - від столовки до параду. Нєібьот шо в столовці 250 чоловік траванулось. Зато коли приїхала знімальна група - зафігачим 3 страви на вибір. За який кошт банкет? Та нєїбьот. А давай парад зафігачим (до речі толк в ньому є, але це інша стаття).

Бюрократія. Тотальна і не знаюча жалю, як наша Арта. Бюрократія в усьому - на кожен папірець треба не менше 3х папірців. Знаєте скільки потрібно папірців, щоб провести планову стрілянину з автомата? 10-12 на кожного, повторюю, кожного В/С. Скільки треба папірців, щоб отримати запасні частини? 6-7. Ітак в усьому. Без бумажки ти букашка а з бумашкой чіловєк.

Статут ЗСУ. ця книжка написана в середині 60х для армії країни, якої вже 27 років не існує. 27 років. Не існує. Вона безжальна, як наше ССО. Там взагалі немає статті про професійну армію. Зато є куча статей як заїбати солдата дебільними нарядами. Хто знає для чого потрібен Черговий роти? Яка ефективність того, що коли він стоїть і охороняє КЗЗ? А я скажу - нульова. Такий наряд - щоб заїбати солдата. В статуті він записаний - і нєїбьот. І таких нарядів там овер дохуя.

Заїбать В/С можна ще тупорилими нарадами до 20 00. А потім все переграти на слідуючий день на нараді в 10 00. Наради, то окрема тема для статті. То взагалі повний треш і угар.

Чи повертається наша Армія в совок? Ні. Вона повертається в царські часи. Де ахфіцер - це біла кость, а піджаки нища каста. Хоча ця війна доказала навпаки. Охфіцери-розвідники випускаються і не знають як в групі ходить. Зато знають шо тра ходить з планшетами. Ні не електроними а совковими. Артилеристи не знають для чого бусоль. Піхота не знає ТТХ техніки. Їх просто там такому не вчать - бо є совкова програма. А нєїбьот - на місці навчаться.

На полігоні щось В/С навчать? Ха і ще раз ха. Полігон існує, для показухи і щоб заєбать В/С. Вбити тєхніку хреновим, розведеним 20 раз горючим. Бо техніці вже 30 років. Вона ламається, а запчастин немає, хоча всі рапортують зовсім протилежне. Лампочок на фар нема, бо нема виробництва, до мотора нема - бо треба мати донора. А ремонтувати треба, за що? А нєїбьот. От і скидуються В/С зарплатою.

Прийшов з ООС і хочеш відпочить з сім’єю? Нєїбьот. Пиздуй в дурацкі наряди.

Хочеш вищу посаду? Нєїбьот, бо в учебку на сержантів черга в рік.

Плюс в нашій армії один: ЗП, яка приходить періодично і без запізнень.
В мене є чітка відчуття, що наші високі чини взагалі не знають для чого їм контрачі. Взагалі.

ПС: Багатьох речей, тих що я описав нема в 131 баті та інших маленьких підрозділах. Їх там просто виживають", - написал Рудь.

Сержант ЗСУ Вадим Рудь: Наша армія тримається на трьох китах: показуха, бюрократія та статут 60-х років 01

Источник: https://censor.net.ua/n3087449
 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх