EN|RU|UK
 Политика Украины
  153587  428

 Под Мариуполем семь украинских танков героически вступили в бой с 30-ю российскими, - журналист

Украинские танкисты показывают примеры огромного мужества и часто превышают в реальной жизни все рассказы о подвигах времен Второй мировой войны.

Как сообщает Цензор.НЕТ об этом пишет журналист Sergiy Karazy.

Он отмечает: " Вчора вранці, годин за 8 до оголошення перемир'я, на блокпосту на околиці Маріуполя зустрів танкістів котрі щойно повернулись з бою. Вони на семи Т-64 нарвались на 30 російських Т-80. Прийняли бій. Втратили 4 танки. На трьох повернулись. Більшість екіпажу вціліла. Не всі. Командир був в постшоковому стані. Просив не знімати, й дати перепочити бій цям. Через дві-три години хлопці вже завантажували боєприпаси в уцілілі танки і збирались повертатись в бій. Спокійно так завантажували, по діловому, без зайвих емоцій.
Лише один епізод одного дня. За 4 місяці війни наші бійці повторили і переплюнули все, чи майже все, що ми бачили в радянських фільмах і читали в книжках про Велику Вітчизняну. Добре було б якби й решта країни підтягнулась до рівня наших солдатів. Всі хто сидять в ресторанах, кіно, барах і клубах, замовляють квитки й готелі щоб поїхати у відпустку повинні розуміти чим і скільки вони завдячують цим хлопцям, котрі сидять в окопах, ходять в атаку, радіють старій бронетехніці, новим каскам і бронежелетам, валяються в страшних районних лікарнях, стають інвалідами на все життя. Вони це все роблять для нас. Ми їм ніколи не віддячимо сповна".

Смотрите на «Цензор.НЕТ»: Экипаж украинского танка победил в неравном бою с тремя более современными машинами врага. ФОТО

Источник: https://censor.net.ua/n301491
TUV4RVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZKblRrTXJNRmxFVVhWT1IwSXdXVXhSZFU1SFNEQk1XRkpuWkVNMk1FeEVVbXA1UkZGMmRFTXZNRXhZVW1kT1EzY3dXV0pSZFU1SFVFeDVPSFpNT1VkRE1FeEVVWFprUXpabVRrTlJNRXd6VW1kMFF6UXdXVXhSZEdSSFFUQlpSRkYyZEVkQk1FeHFVbWRrUjBNd1RHcFNhRGxETVRCWlNGRjFkRU4zTUZrNFp6Qk1OMUYyT1VNeE1GbEVVWE5PUjBjd1RHcFNhak42VVc5a1ExSXdTMDA5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
Страница 5 из 5
<<<1 2 3 4 5
 
 
 
 
 
 вверх