EN|RU|UK
 Политика Украины
  7810  117

 "Батькивщина" предлагает гражданскому обществу сотрудничество на выборах

"Батькивщина" предлагает гражданскому обществу внести свои кандидатуры в список партии на выборах в Раду.

Как сообщает Цензор.Нет со ссылкой на пресс-службу политсилы, в "Батькивщине" считают несправедливым 5% барьер для партий в парламент, так как он перекрывает путь в Раду новым политсилам и лидерам, и поэтому "Батькивщина" предлагает представителям гражданского общества места в списке партии и поддержку в мажоритарных округах.

Далее приводим тест обращения политсилы на языке оригинала.

Смотрите также на «Цензор.НЕТ»: «Батькивщина» начинает процедуру проведения референдума по вступлению Украины в НАТО, - Тимошенко. ВИДЕО

ВIДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
партії "Батьківщина"

Вітер змін має розкрити двері в політику!

Новий парламент, обраний на дострокових виборах 26 жовтня, має виконати історичну місію перезавантаження української політики. Але умови для цього - несприятливі.

Ми шкодуємо, що скомпроментований і деградуючий політичний клас України скомпроментованийне підтримав новий закон про вибори до парламенту за відкритими списками, запропонований "Батьківщиною". Стара виборча система - із 5%-им бар'єром для партій та збереженням мажоритарних округів - мінімізує шанси на оновлення влади. Це удар по цінностях Майдану.

Вчорашні політики намагаються надовго закрити українську владу від нових людей - активістів Майдану, достойних журналістів, патріотів, які воюють на Сході, і суспільних авторитетів, які завоювали повагу у мирних справах. Ці люди не повинні залишитися поза політикою!

Тому "Батьківщина" заявляє про свою готовність відкрити двері до парламенту новим лідерам. "Батьківщина" готова надати місця у прохідній частині свого виборчого списку авторитетним представникам громадянського суспільства, а також підтримати таких кандидатів у мажоритарних округах. Ми віримо, що ці люди, які зайдуть до парламенту без партійних зобов'язань, без тягара політичного минулого, допоможуть докорінно оновити владу і розпочати справжні зміни.

"Батьківщина" закликає громадські об'єднання, журналістську спільноту, академічне співтовариство запропонувати кандидатів у депутати, яких партія зможе підтримати на виборах 26 жовтня.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: "Батькивщина" сделала первый шаг к проведению референдума по вступлению Украины в НАТО

"Батьківщина" також закликає і інші партії протягнути руку громадянському суспільству - всім громадянам, які своєю мужністю і героїзмом подарували Україні шанс на зміни. Ми закликаємо всі партії, що йдуть на вибори, надати місця у прохідній частині виборчих списків представникам громадянського суспілства.

Ми віримо, що це допоможе нам сформувати у новій Раді конституційну більшість депутатів, які твердо стоятимуть на демократичних, проєвропейських позиціях. Ми також віримо, що це дозволить здійснити докорінні зміни, які принесуть Україні мир і достаток.

Слава Україні!

VEhrNGRrdzVRM2t3V1haUmMyUkRLekJaUkZKcE0zcFJhMlJEZHpCWlRGSnFUa00yTUV4cVVYTjBSMG93VEdwUmRtUkRkdz09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх