EN|RU|UK
 Политика Украины
  32304  237
Материалы по теме:

 Украинским частям в Иловайске срочно нужна подмога, - активист

Ситуация в Иловайске и под Амвросиевкой становится угрожающей. Без подкрепления украинские войска могут оказаться в двойном окружении.

Об этом пишет в своем "Фейсбуке" один из днепропетровских активистов Андрей Денисенко передает Цензор.НЕТ.

Он отмечает: " Я рідко прошу про репост...

Якщо ми хочемо врятувати наших хлопців в Іловайську і під Амвросіївкою, треба негайно провести зачистку Старобешевого, Кутейникового, Схили. Щоби забезпечити постачання військ і надходження підкріплень.

Кожна година зволікання може коштувати нових жертв.

Це не паніка, не гребаний піар, це крик душі й офіційне звернення до Президента й усіх в цій країні, хто ще здатен приймати рішення.

Я дуже добре знаю, що кажу, бо маю оперативну інформацію з місця подій, а щойно вчергове говорив із комбатом Дніпра Юрком Березою, який попри контузію, зараз бореться там".

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Ждать больше нечего, помощи украинским воинам под Иловайском не будет, - Семенченко

"Це наша спільна вимога - командира Дніпра, оточених бійців і всіх, хто бореться цими годинами за порятунок їхніх життів і виправлення ситуації на фронті після відкритого вторгнення російських військ 24 серпня.

Наші побратими з батальйонів "Донбас" і "Дніпро" все ще в оточенні в Іловайську - на півночі сепаратисти, з півдня чисто російська армія. На схід від них - ще більші за чисельністю підрозділи збройних сил секторів Б і Д на чолі з командувачем оперативного командування Південь Русланом Хомчаком, який в цей смертельний час залишився зі своїми бійцями.

Вони не здали позицій, вони витримали всі атаки ворога, саме вони взяли тих "заблудлих" російських десантників, які слугують живим доказом кремлівської інтервенції. І вони не просять вивести їх з котла - хлопці просять підкріплення людьми і вогнем, щоби добити путінську гадину" - пишет Денисенко.

"І за весь цей час їм надійшла аж ціла рота допомоги!.. У мене немає слів, крім московського мата... Це ж повний абсурд, коли порятунком оточених займається Корбан, дніпропетровська ОДА і добровольці з ПС, а не йо...ні генерали.

Люди, включайтеся! Треба змусити владу діяти негайно! "- резюмирует он.

Также читайте: Российские террористы захватили поселок Старобешево на Донетчине и разгромили местную больницу, - СНБО

TUVwSVVYVk9SME13VEV4UmMwTkVVWFE1UTNkSlRrTlZNRXczVVhaa1F6RXdXV0pSZFdrNGRqQktWRkYwWkVNNU1FeHFVbWRrUXpFd1RETlJkWFJESzB4NUwxSm5kRU14TUZsRVVtZE9ReXN3V1VSUmRVNURNekJNZURnd1RFUlNaMDVET0RCTWFsSnFNM3BSYkU1REt6Qk1NMUYwWkVkSE1FeHZQUT09
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх