EN|RU|UK
 Политика Украины
  124137  656

 Точным огневым ударом уничтожено до 40 единиц вражеской бронетехники, 3 ЗРК "Стрела-10" и до 500 российских наемников, - Шкиряк

В районе населенного пункта Ровеньки, Луганской области, нашей военной разведкой, была обнаружена большая база российских боевиков и значительное скопление тяжелой техники врага.

Об этом в Фейсбуке пишет советник главы МВД Украины Зорян Шкіряк, сообщает Цензор.НЕТ. "В зоні АТО. В районі населеного пункту м.Ровеньки, Луганської області, нашою військовою розвідкою, була виявлена велика база російських бойовиків та значне скупчення важкої техніки ворога. Завдяки влучному вогневому удару сил АТО, було знищено до 40 одиниць бронетехніки, три ЗРК "Стріла 10" та до 500 російських найманців, більшість з яких, ймовірно, члени екіпажів.

Смотрите: Трупы российских наемников в Иловайске, уничтоженных батальоном "Донбасс". ФОТОрепортаж

В Іловайську, штурмовий батальйон Нацгвардії "Донбас" міцно утримує закріплені позиції та спільно з іншими підрозділами МВС та ЗСУ, продовжує зачистку міста від російських терористів. Наші бійці знищилши значну кількість живої сили ворга, танки, БТРи. Силам АТО в Іловайськ надходить підкріплення особовим складом спецбатальйонів МВС та ЗСУ, а також важка техніка, що якісно підвищує ефективність провдення бойових дій зі знищення російських бойовиків. Інтенсивність обстрілів з боку терористичних банд значно знизилася. Бандити групами намагаються відходити у напрямку Харцизька, але артилерія ЗСУ атакує їхні колони. Протистояння триває. У Хрящуватому, Новосвітлівці та Савур-Могилі продовжуються позиційні бої. Сили АТО утримують свої позиції та успішно протистоять контратакам російських терористичних військ.

Смотрите: Главарь "Оплота" фотографируется на подбитом российском танке. ФОТО

P.S. Щойно говорив з комбатом "Донбасу" Семен Семенченко. Він постійно на зв,язку зі своїми бійцями і контролює дії батальйону в Іловайську. Передає усім вітання! Тримається бадьоро і увесь час рветься на передову. Слава Україні!" - пишет чиновник. Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что российские "гуманитарные" грузовики вывозят из Украины оборудование наших предприятий.

Читайте: Россия обстреливает до 400 километров украинской границы, - СНБО

TUVwRVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZKblRrTXJNRmxFVVhWT1IwSXdXVXhSZFU1SFNEQk1XRkpuWkVNMk1FeEVVbXA1UkZGMmRFTXZNRXhZVW1kT1EzY3dXV0pSZFU1SFVFeDVMMUZ4VGtNMk1FeHFVbWRPUjFBd1RHOTJURGxEVVRCTU0xSm5kRU0wTUZsTVVYUmtSMEV3V1VSUmRuUkhRVEJNYWxKblpFZERNRXhxVW1nNVF6RXdXVWhSZFhSRGR6QlpPR2N3VERkUmRqbERNVEJaUkZGelRrZEhNRXhxVW1vemVsRnJUa00zTUZsNlVtaE9RM2RtVGtOb01FcElVVzkzUFQwPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 7 из 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Страница 7 из 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вверх