EN|RU|UK
 Политика Украины
  2072  88

 Турчинов поздравил воинов-десантников: Большой почет вам за преданность родной земле и готовность к самопожертвованию

Председатель Верховной Рады Украины Александр Турчинов поздравил военнослужащих, работников и ветеранов высокомобильных десантных войск.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ВР.

"Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Десантні війська вписали чимало яскравих сторінок в історію Збройних Сил України. Ваша доблесть і відвага, безмежна відданість Батьківщині навічно овіяні невмирущою славою, а звитяга є взірцем патріотизму, сили людського духу та армійського братерства.

І сьогодні воїни-десантники ціною неймовірних зусиль, героїзму та мужності захищають свою Вітчизну. Беручи участь в антитерористичній операції, ви залишаєтеся вірними присязі. Переконаний, що професіоналізм та сумлінне ставлення до своїх обов'язків будуть і надалі запорукою гідного служіння своїй країні.

Українське суспільство низько схиляє голову перед загиблими героями, пам'ять про яких назавжди залишиться в серцях нащадків. Глибока шана вам за вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави, за відданість рідній землі та готовність до самопожертви.

Нехай нове покоління «крилатої піхоти» з честю продовжуватиме ваші доблесні традиції! Від усієї душі бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, стійкості духу та оптимізму, невичерпної життєвої наснаги і нових трудових здобутків на благо процвітання України!"


- говорится в поздравлении.

VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhZNVIwRXdURVJSZERsRE1EQk1NMUYxVGtNMlprNURVekJLVkZGcmJucFJhM1JEWnc9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх