EN|RU|UK
 Политика Украины
  17928  329

 Майдан и добровольцы требуют от Порошенко прекратить перемирие и ввести военное положение на Донбассе: "Идет война. Ждать дальше невозможно!"

Большинство СМИ дали искаженную картину происходящего вчера под Администрацией Президента и на Майдане.

Об этом пишет командир добровольческого батальона "Донбасс" Семен Семенченко, передает Цензор.НЕТ.

"Под АП собралось около 5000 и на Майдане около 15000 человек. Приняли и передали через Замглавы администрации для Президента обращение. Текст ниже. На странице батальона есть стрим. Ждем 22-00", - пишет Семенченко и приводит полный обращения.

Пане Президенте!

Ми - українці, обрали саме Європейську модель розвитку суспільства і підтвердили свій вибір кров'ю патріотів.
Всі ми затамувавши подих і ледь стримуючи себе, споглядали за тим, як під час "перемир'я" гинули наші земляки. Ми гідно витримали відведений час. Але чекати надалі - неможливо. Народ України довів і собі й цілому світові, що не дивлячись на перешкоди - здатен досягати поставлених цілей. Лише декілька місяців тому ми, об'єднані спільною метою, побороли диктатуру та зробили крок на зустріч громадянському суспільству, демократії та європейським цінностям. 27 червня було підписано економічну частину Асоціації з Європеським Союзом. Саме заради підписання цього документу ми зібралися 21 листопада 2013 року і затрималися на довгі місяці на Майдані Незалежності. Ми разом пережили страшну зиму, яка завершилася спільною перемогою.

На нашому шляху до миру, спокою та процвітання, нова загроза. Ми маємо справу з некерованою силою агресора. На території України йде війна. Визнайте це!

Читайте также: Порошенко наконец должен прекратить играть в фарс с перемирием. Агрессор должен получать по зубам, - журналист

Намагання окремих європейських політиків нав'язати Україні переговори з терористичними організаціями, або посадити за стіл перемовин відвертих ворогів демократичного руху України, таких як Шуфрич, Кучма і особливо Медведчук, який є кумом Путіна - це сигнал для українського суспільства.

У той час, як 23 патріоти загинули під час нав'язаного Україні перемир'я, бельгійські і французькі політики демонструють свою лояльність режиму Путіна, австрійські підписують угоду про будівництво Південного потоку, пані Меркель лобіює включення до складу переговорної групи відвертого зрадника батьківщини Медведчука. Майдан довів, що є цінності, які не продаються, і це саме загальнолюдські цінності, головною з яких є гідність. Тому такі дії деяких європейських політиків є приниженням «Революції гідності», що відбулась в Україні, приниженням людей, які брали в ній участь, та приниженням людей всього світу, які її підтримували.

Смотрите также: "Перемирие": Террористы свободно завозят танки в Луганск. ФОТО

Саме тому, акцентуємо Вашу увагу на тому, що такі дії йдуть всупереч інтересам України і всієї української нації.
Від імені народу України, представники добровольчого батальйону "Донбас", батальйонів "Дніпро" та "Айдар", Рада сотень Майдану, Громадські спільноти Майдану звертаються до Вас з вимогою:

Припинити перемир'я.
Запровадити воєнний стан.
Видати достатню кількість зброї добровольчим батальйонам і дозволити їм здійснити заходи для знищення терористів.
Виконати свої передвиборчі зобов'язання стосовно соціального забезпечення та страхування життя бійців - учасників антитерористичної операції.
Вимагати від країн Європейського союзу запровадження третього етапу санкцій проти Російської Федерації, як країни агресора, яка веде неоголошену війну на знищення країни.

Читайте на «Цензор.НЕТ»: Подходит к концу режим прекращения огня: Порошенко может дать команду продолжить АТО

Ми, патріоти України, і надалі захищатимемо суверенітет та територіальну цілісність Української держави від зовнішнього агресора і внутрішнього ворога-зрадника.

Слава Україні! Слава героям Небесного батальйону!

VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwTXdURmhTWjA1SFFUQk1OMUpuVGtNME1FeG1VWFpJZWxGclRrTTVNRmxNVVhWT1IwTXdURmhTWjA1SFFUQk1OMUpuVGtNME1GbElVbWQwUXpRd1dXWlJkR1JIUWpCTWNsRnpUa2RRU1U1REt6Qk1MMUYwWkVkQk1FeEVVbWgwUXpRd1dUazRNRXd2VVhSa1IwRXdURmhSZGs1RE5EQlpSRkYxVGtNeFprNURPREJNUkZGMVpFTXdNRXhFVVhaUlBUMD0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
Страница 4 из 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вверх