EN|RU|UK
 Политика Украины
  1910  18

 Нельзя допустить, чтобы мирная инициатива Президента была использована террористами во вред Украине, - "Батькивщина"

Несмотря на заявления в поддержку прекращения огня, Россия наращивает военное присутствие на украинской границы.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины". Приводим заявление на языке оригинала:

"Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" висловлює підтримку всім діям Президента України Петра Порошенка, спрямованим на припинення кровопролиття на Сході України. Ми сподіваємося, що рішення Президента призупинити антитерористичну операцію наблизить очікуваний мир.

Водночас ми занепокоєні тим, що терористичні угрупування використовують паузу в АТО для нових збройних атак на українських силовиків. Від куль, мін та гранат терористів у Донецькій та Луганській областях продовжують гинути люди. З території Російської Федерації через державний кордон продовжують надходити найманці, зброя та військова техніка. Попри заяви на підтримку припинення вогню, Росія нарощує військову присутність біля українського кордону. Бойовики використовують зупинку АТО для укріплення своїх позицій та перегрупування сил.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: ЕС должен перейти к применению санкций третьего уровня против России, - "Батькивщина"

У зв'язку з цим "Батьківщина" закликає Президента України негайно внести зміни до свого мирного плану, які дозволять, не чекаючи завершення паузи в АТО, виконати такі завдання:

1) запобігти новим смертям серед мирного населення та сил АТО;

2) блокувати поставки терористам зброї та військової техніки, у тому числі з Російської Федерації;

3) звільнити заручників, яких утримують терористи, - зокрема, представників ОБСЄ та українського офіцера Надію Савченко;

4) зупинити укріплення бойовиками їхніх позицій на захоплених територіях.

Ми не маємо права допустити, щоб мирна ініціатива Президента була використана терористами на шкоду Україні.

"Батьківщина" готова і надалі підтримувати Президента в усіх його починаннях, спрямованих на якнайшвидше завершення війни, в тому числі, при розгляді відповідних ініціатив Президента у Верховній Раді.

Слава Україні!".

TUVwRVVYWmtSME13VEdwU1ozUkRNVEJaUkZKblRrTXJNRmxFVVhWT1IwSXdXVXhSZFU1SFNEQk1XRkpuWkVNMk1FeEVVbXA1UkZGMmRFTXZNRXhZVW1kT1EzY3dXV0pSZFU1SFVFeDVMMUZ1T1VNck1GbEVVWFowUjBrd1RGaFJkbVJETmpCTU5IWk1PVU5STUV3elVtZDBRelF3V1V4UmRHUkhRVEJaUkZGMmRFZEJNRXhxVW1ka1IwTXdUR3BTYURsRE1UQlpTRkYxZEVOM01GazRaekJNTjFGMk9VTXhNRmxFVVhOT1IwY3dUR3BTYWpONlVXdE9RemN3V1hwU2FFNURkMlpPUTJnd1NraFJiek42VVd0a1EzY3dXVXhTYWs1RE5qQk1hbEZ6ZEVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх