EN|RU|UK
 Политика Украины
  16626  250

 Смертельное дыхание войны чувствуется снова. Восток стал ареной боевых действий, - Порошенко

Президент Украины Петр Порошенко обратился к соотечественникам в связи с Днем скорби и чествования памяти жертв войны в Украине.

Полный текст обращения главы государства Цензор НЕТ публикует на языке оригинала.

"Шановні співвітчизники! Дорогі ветерани! Сьогодні ми схиляємо голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони полеглих українців. 22 червня 1941 року гітлерівські війська вторглися на нашу землю, якій судилося надовго стати центром кровопролитних оборонних боїв і наступальних операцій. Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат", - говорится в обращении президента.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Порошенко сегодня почтит память жертв войны

"Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Низький вам уклін, що вистояли та перемогли, врятували від поневолення рідну землю, Європу, увесь світ. Запевняю, що ми будемо гідними вашого подвигу. Минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Ми повинні рішуче та негайно відновити мир у державі. Драматичні події останніх місяців підтвердили одвічну істину - народ сильний у час єднання. Так було під час жорстокої боротьби з нацистами, так має бути і нині", - продолжил глава государства.

"Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі.Висловлюю щиру подяку військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Наш народ переміг у Другій світовій війні і тому я впевнений, що як переможці ми з гідністю пройдемо суворі випробування й тепер. Світла пам'ять усім загиблим за свободу України. Завдяки їхньому подвигу у нашій державі обов'язково настане спокій та мир. Слава Україні!", - заключил Порошенко.

VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dURGRSZFdSRE9UQk1RVDA9
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх