EN|RU|UK
 Политика Украины
  6030  166
Материалы по теме:

 Турчинов поздравил украинцев с успешными выборами, а Порошенко - с победой: "Нам удалось преодолеть авторитаризм"

И.о. Президента Украины, председатель Верховной Рады Украины Александр Турчинова обратился к украинцам с обращением в связи с прошедшими в Украине выборами.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу парламента.

Он поздравил украинцев с успешными выборами, которые прошли 25 мая. Он отметил, что выборы состоялись во всех областях Украины. Турчинов также подчеркнул, что в о время выборов власть не допустила использование любого административного давления или фальсификации результатов, а международное сообщество признало выборы в Украине демократическими и прозрачными.

Он также поздравил Петра Порошенко с избранием президентом Украины.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Выборы Президента Украины - это первый этап стабилизации ситуации в стране, - МИД Румынии

Далее приводим полный текст обращения на языке оригинала:

Дорогі співвітчизники!

25 травня стало знаковим днем в історії України. Попри всі надзусилля наших ворогів зірвати виборчий процес, втягнути країну в війну та громадянське протистояння, український народ продемонстрував свою політичну зрілість, патріотичну позицію, прагнення до миру та стабільності.

Вибори відбулись у всіх областях України. Терористи погрожували нам терактами, вбивствами, викраденням членів комісій та спостерігачів. Але, не зважаючи ні на що, ми забезпечили вільне та демократичне волевиявлення громадян.

Під час виборів влада не допустила використання будь-якого адміністративного тиску чи фальшування результатів. Міжнародне співтовариство визнало вибори в Україні демократичними та прозорими.

Попередній підрахунок голосів дає всі підстави вважати, що українці обрали Президента вже в першому турі, і я хочу привітати Петра Порошенка із обранням на найвищу державну посаду.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Выборы в Украине - поражение Путина, - Конгресс США

Переконаний, ці вибори стали черговим важливим для всіх нас кроком до нової Європейської України, якої всі ми прагнемо. Парламент на законодавчому рівні забезпечив реальну боротьбу з корупцією, дерегуляцію та конкурентність економіки і прозорість бюджетної сфери. Окрім економічного зростання, це відкриває нам шлях до спрощеного візового режиму із Європейським Союзом, і в найближчій перспективі - можливість подорожувати Європою без віз. Підписавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, ми будуємо фундамент стабільної, демократичної, європейської країни. Де влада підконтрольна своєму народу, де не обмежуються права та свободи громадян, незалежно від регіональної, конфесійної чи мовної ознаки.

Нам разом з вами вдалося побороти авторитаризм, гарантувати суверенітет в умовах неоголошеної військової агресії Росії, посилити боротьбу з тероризмом, не давши йому розповзтися по території всієї країни.

Ми змогли відновити боєздатність армії, розпочати реформування та відновлення силових структур.

Ми змогли захистити та зберегти нашу країну. Сьогодні весь цивілізований світ підтримує Україну.

Однак, зараз перед нами лишаються складні виклики. Після подій, які відбулися в Україні, влада ніколи не зможе діяти так, як раніше. Вона має бути прозорою, підзвітною, ефективною, працювати задля інтересів своїх громадян. Посадовці всіх рівнів мають зрозуміти: час, коли влада була способом збагачення, вже минув. Влада - це відповідальність за долю країни та добробут кожного українця.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Путин должен с уважением отнестись к украинским выборам и сотрудничать с новоизбранным президентом, - Меркель

Переконаний, що 25 травня стало переломним днем. Обравши Президента, ми завершили повне цементування системи демократичної влади, фундамент якої ми спільно заклали на Майдані.

У нас попереду складні перетворення, але й величезні можливості за короткий час зробити Україну розвиненою європейською державою.

Вірю в силу, мудрість та непереможність нашого народу, вірю в Україну.

Источник: https://censor.net.ua/n287161
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх