EN|RU|UK
 Политика Украины
  9354  205

 Тимошенко: С президентом России нужно говорить, понимая нашу силу

Кандидат в президенты, лидер партии "Батькивщина" Юлия Тимошенко на митинге в г.Килия Измаильского района отметила, что после президентских выборов Украина и легитимно избранный президент будут иметь рычаги влияния в переговорном процессе по урегулированию ситуации на юге и востоке страны и должны показать миру историю успеха страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины".

За її словами, тільки легітимна влада може говорити з усіма на рівних.

"Поки у нас немає всенародно обраного президента, з нами просто не розмовляють на рівних. А нам потрібно це зробити. З президентом Росії потрібно говорити, розуміючи нашу силу",- наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, "у XXI столітті не повинні гинути люди в мирній Україні, а новий президент зобов'язаний знати, як говорити з президентом Росії, з усім світом, щоб світ став сильнішим, щоб всі ці дії проти України зупинити".

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Визит Путина в Крым и проведение парада на нашей оккупированной территории - верх цинизма, - Тимошенко. ВИДЕО

Вона також нагадала, що президент одночасно є Верховним Головнокомандувачем країни і він мусить створити нову систему захисту країни.

"Якщо ми хочемо миру, якщо ми хочемо бути господарями своєї країни, якщо ми хочемо захистити своїх дітей, ми просто зобов'язані мати сильну армію і вона в нас буде", - запевнила Юлія Тимошенко.

Вона також наголосила, що вірить у те, що не буде війни і що Крим буде українським, бо десятки тисяч добровольців ціною свого життя готові боронити Україну, а світові не потрібна " політика агресії та війни", яку нав'язує Росія.

"Крим буде наш. Не тому, що ми будемо його брати силою зброї, а тому, що сьогодні увесь світ зрозумів, що якщо світ не захистить Україну, то потім ніхто не захистить світ. І тоді нова політика агресії і війни стане новою реальністю для усіх країн",- наголосила вона.

За словами Юлії Тимошенко, "в нашій країні б'ється душа Європи" і підкреслила, що "світ вірить в нас".

"На нас лежить велика відповідальність показати історію успіху в нашій країні і ця історія успіху торкнеться кожного з вас, вона не може бути без вас і це означає, що нам доведеться багато чого зробити, я впевнена, що ми з усім впораємося",- підкреслила кандидат у президенти.

VEhrdlVXOTBRelF3VEhwUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dXWFpSYzJSREt6QlpSRkpwZHowOQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх