EN|RU|UK
 Общество
  3698  120

 Мы будем охранять мир в стране, - Поздравление Турчинова с Днем Победы

И.о. президента Украины Александр Турчинов поздравил соотечественников с Днем Победы и поблагодарил ветеранов, которые ценой собственной крови подарили Европе освобождение от фашистского рабства.

Полный текст обращения Турчинова по случаю Дня Победы, который размещен на официальном сайте ВР, Цензор НЕТ публикует на языке оригинала.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: В "Правом секторе" заявили, что не планируют никаких акций на 9 мая: "Любые насильственные действия недопустимы"

Шановні співвітчизники! Дорогі ветерани війни!

Сьогодні Україна урочисто відзначає День Перемоги.

Це особливо емоційне свято, що єднає усі покоління, переповнює спільними почуттями радості і смутку.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід'ємне право жити вільно на рідній землі.

Ціною власної крові разом із солдатами антигітлерівської коаліції вони врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи.

Крізь полум'я боїв, страждання і смерть, крізь гіркоту поразок і непоправні втрати йшов наш народ своєю хресною дорогою до великої перемоги.

У ці травневі дні в кожній родині згадують про рідних, які не повернулися з тієї страшної війни, не дожили до сьогоднішнього свята.

Вічна їм і світла пам'ять!

Переконаний, що й наші діти та їх нащадки ніколи не забудуть про жертовність та величний подвиг українців, яким по праву належить одне із чільних місць у славній когорті переможців.

Із тих, хто зброєю чи своєю працею наближав перемогу залишилося 1 мільйон 600 тисяч ветеранів. З них лише 32 тисячі безпосередніх учасників кровопролитних битв та 55 тисяч інвалідів війни. Це люди, якими пишається вся Україна.

Ми, пам'ятаючи про несплачений перед вами борг, робитиме все можливе, щоб забезпечити вам гідні умови життя, надійний соціальний захист та шану у суспільстві.

Ми сповнені рішучості примножувати успадковані від вас цінності, боронити мир та розбудовувати наш прекрасний спільний дім на ім'я Україна.

Дорогі ветерани!

Для мене велика честь сьогодні засвідчити вам свою повагу і любов та висловити глибоку вдячність.

Вітаючи вас з Днем Перемоги, від усього серця бажаю кожному доброго здоров'я, душевного тепла, миру та щасливих і довгих літ життя.

Честь вам і слава!

З Днем Перемоги!

Слава Україні!

VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVhOMFF6RXdXVXhSZEdSSFFUQk1SRkYyWkVkTVprNURMekJaUkZGelRrTXpNRXhVVVhaa1F6UXdURzg5
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх