EN|RU|UK
 Политика Украины
  27725  222

 Минобороны РФ пыталось переслать 100 млн руб. террористам, - зам.главы СНБО

славянск

Госфинмониторингом Украины совместно со СБУ заблокированы сделку, связанную с перечислением средств в сумме 100,00 млн. рос. рублей со счета Представительства ОАО «Главное управление обустройства войск» (г. Севастополь), на счет донецкой компании.

Об этом пишет в своем Фейсбуке член СНБО Виктория Сюмар, сообщает Цензор.НЕТ:

"Дещо про «корені» тероризму та сепаратизму в Україні. Терористична загроза, з якою зараз стикнулася Україна, є однією з найбільш небезпек сучасного світу. Як сьогодні сказав Андрій Парубій, світ випрацював ефективні методи боротьби з тероризмом, і перш за все це боротьба не так з виконавцями, як з організаторами та фінансистами терористичних операцій. Хто фінансує так званих сепаратистів та терористів в Україні? Відповідь на це питання дає розуміння, хто є реальним ворогом. Нижче лише декілька фактів останніх спроб перерахування коштів та відповіді влади.

Читайте: "Факельное шествие" на Майдане заказано российскими спецслужбами, - Сюмар

Лише за останні кілька днів, Держфінмоніторингом України спільно із Службою безпеки України заблоковано фінансову операцію, пов'язану із перерахуванням коштів у сумі 100,00 млн. рос. рублів (еквівалент 31,94 млн. грн.) з рахунку Представництва ВАТ «Головне управління облаштування військ» (м. Севастополь), на рахунок донецької компанії. Засновником Представництва ВАТ «Головне управління облаштування військ» є ОАО «Главное управление обустройства войск» Міністерства оборони Російської Федерації. Тобто структура Міноборони РФ прямо перераховує кошти в Донецьк. Також, Держфінмоніторингом України спільно з СБУ заблоковано фінансову операцію, пов'язану із перерахуванням коштів у сумі 8,10 млн. рос. рублів (еквівалент 2,59 млн. грн.) з рахунку «Фонду поддержки и защиты прав соотечественников проживающих за рубежом» (Російська Федерація), на рахунок ВГЖО «Дар життя».

Читайте: Витренко уже пугает Папу Франциска митингами

До «Фонда поддержки и защиты прав соотечественников проживающих за рубежом» мають прямий стосунок такі російські посадовці, як міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, депутат Держдуми Аршба, заступник міністра закордонних справ Григорій Карасін та інші. Керівником ВГЖО «Дар життя» є Вітренко Наталія Михайлівна - український політик, лідер прогресивної Соціалістичної партії України, яка відразу після переказу коштів зробила декілька голосних заяв на підтримку сепаратистів. Це і є «корінь зла»: коли українські «громадські структури» чи політиків так легко купують за серйозні гроші де факто структури російської влади…"

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что в России открыто заявили, что Медведчук - их политический проект.

Источник: https://censor.net.ua/n284494
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх