EN|RU|UK
 Политика Украины
  4995  240

 Тимошенко: Требую немедленно отменить запрет на въезд Джемилева в Крым

Юлия Тимошенко уверена, что Крым вернется в состав Украины.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "Батькивщины". Приводим текст заявления на языке оригинала:

"Сьогодні, за декілька днів до чергової дати трагічної річниці депортації кримсько-татарського народу, російські окупанти, які незаконно захопили Крим, знову намагаються виселити кримських татар з їх рідної землі.

Лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву російська путінська влада заборонила в'їзд на півострів. А коли тисячі його співвітчизників зробили живий коридор, аби їх лідер пройшов через незаконний блокпост в Армянську, російські військові відтіснили кримських татар та Мустафу Джемілєва на територію материкової України.

На жаль, історія нічому не навчила російських агресорів та особисто Путіна, який досі вважає, що він має право розпоряджатися долею цілого народу.

Я висловлюю солідарність з кримсько-татарським народом та особисто з Мустафою Джемілєвим та вимагаю негайно скасувати будь-які незаконні заборони на в'їзд лідера кримськотатарського народу до Криму. Переконана, ми дамо відсіч агресору, він буде покараний. Україна буде єдиною, а Крим повернеться до її складу".

VEhrdlVXeE9Rekl3VEZoUmRrNUROREJNZGxGMFpFTjVaazVEYVRCTWFsRjJUa01yTUZscVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJLY2xKblRrZE1NRXgzUFE9PQ==
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
Страница 3 из 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вверх