EN|RU|UK
 Политика Украины
  2796  91
Материалы по теме:

 Турчинов подписал указ о двухдневном трауре в Украине

Военные и правоохранители будут продолжать борьбу против терроризма и бандитизма, за мир и покой.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Александра Турчинова. Текст сообщения приводим на языке оригинала:

"Друге травня стало для України трагічним днем. Я підписав указ про дводенний траур в Україні за героями, які загинули в ході антитерористичної операції та за загиблими в ході трагічних подій в Одесі.

Хочу висловити щире співчуття рідним та близьким. Ми маємо зробити правильні висновки з цієї трагедії, яка відбулася насамперед через зовнішню провокацію. Винні в організації та провокуванні цих подій будуть покарані.

Читайте также на «Цензор.НЕТ»: Провокации в Одессе профинансировал Арбузов с Клименко, - СБУ

Нас, українців, сьогодні постійно штовхають на протистояння, на громадянські конфлікти, на знищення країни зсередини.

Ми не можемо цього допустити і маємо бути єдиними у боротьбі з зовнішнім ворогом, з тими, хто хоче знищити Україну.

Наші військові та провоохоронці будуть продовжувати боротьбу проти тероризму та бандитизму, за мир та спокій в нашій державі.

В той же час, ми маємо припинити будь - які громадянські протистояння всередині країни, бути єдиними у боротьбі із зовнішнім агресором. Маємо об ' єднатися і спільно будувати нову країну, де життя, здоров ' я та добробут кожного українця будуть найвищими цінностями.

Сьогодні ми молимося за загиблими.

Хай Господь береже Україну та кожного з Вас".

TUV0TVVtZE9RM2N3VEZCUmRHUkRNREJNYWxKcWVVUlJjMmxFVVc1MFF6QXdURmhTWjJSSFFqQk1WWFpNT1VOcE1GbFFVbWRPUjBnd1RHcFJkbVJES3pCTVNYWk1PVWRDTUV4WVVYWTVRM2N3V1VSUmMwNUhRekJNYWxGME9VTTRaazVIUWpCWlRGRjJkRU0zTUV4eVVYWmtReXN3VEV4UmRHUkRPVEJNYWxKcU0zcFJiblJETURCTVdGSm5aRWRDTUV4QlBRPT0=
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх